פרוייקט קטן משלי: Project NiCK(עידכון:עמודים 1-11 בתמונות 'מחודשות' -לחדשים שפה) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט קטן משלי: Project NiCK(עידכון:עמודים 1-11 בתמונות 'מחודשות' -לחדשים שפה)

DimaX

Recommended Posts

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יצא יפה אהבתי תגיד קשה לעשות חריטה עשית פעם חריטה ליפני?

הכי מצחיק אם בא לך לשנות ניק...

תגידו אפשר איכשהו למלאות קטע בחריטה(למשל את הניק אצלו) עם דרמל (כמו שאחד עשה עם הטזת חול)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אפשר למלא עם חריטה את זה.. כמו עם העיניים של גולגולת האש(LOL איזה שם המצאתי לזה :);) )

זה לא קשה מאוד... זאת חריטה ראשונה שלי....

החריטה בהתחלה נוסתה עם הדרמל עצמו. אבל הוא דיי עבה בשביל היד (הלא כל כך גדולה) שלי.. אז עברתי ל"עיפרון" שזה כמו כבל מאריך כזה והוא דק והרבה יותר נוח לחריטה.

החריטה עצמה הייתה לא קשה אבל דיי ארוכה ... ובהתחלה הייתי עם מהירות של 2.5 ואז עברתי ל3.5 כי גיליתי שזה יותר נוח.

וגם הייתי אמור ללבוש משקפי מגן, למה כי פעם אחת איזה 10 דק' לפני הסוף עף איזה רסיס ממש ממש חם לפנים שלי ופגע איזה 2 CM ליד העין הימנית שלי אז פעם הבאה - אני אקנה בהום סנטר משקפי מגן זולים... חייב !!!וגם גיליתי כמה טריקים של כיוונים...

כאילו אם אני הולך עם העיפרון לאיזה כיוון אחד אז הוא יכול ממש להיכנס עמוק ולצאת משליטה אם לא זהירים מאוד! והוא טוב לניקוי אחרי שעוברים עם הכיוון השני(הכיוון שזה מסתובב אליו-כאילו אם זה מסתובב ימינה(וזה באמת ככה) אז אתה הולך עם העיפרון ימינה אז הוא לא חורט מאוד עמוק אבל משאיר סימנים כאלה... וזה קל לשלוט בו ככה.... ואז אתה חוזר על זה בזהירות לכיוון שמאלה ובקושי בקושי נוגע עם זה וזה פשוט מנקה את החריטה!)

אה.. וטיפ חושב לכולם:::::

לחרוט על הצד של הפרספקס שבפנים - לא על החיצוני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אפשר למלא עם חריטה את זה.. כמו  עם העיניים של גולגולת האש(LOL איזה שם המצאתי לזה :);) )

זה לא קשה מאוד... זאת חריטה ראשונה שלי....

החריטה בהתחלה נוסתה עם הדרמל עצמו. אבל הוא דיי עבה בשביל היד (הלא כל כך גדולה) שלי.. אז עברתי ל"עיפרון" שזה כמו כבל מאריך כזה והוא דק והרבה יותר נוח לחריטה.

החריטה עצמה הייתה לא קשה אבל דיי ארוכה ... ובהתחלה הייתי עם מהירות של 2.5 ואז עברתי ל3.5 כי גיליתי שזה יותר נוח.

וגם הייתי אמור ללבוש משקפי מגן, למה כי פעם אחת איזה 10 דק' לפני הסוף עף איזה רסיס ממש ממש חם לפנים שלי ופגע איזה 2 CM ליד העין הימנית שלי   אז פעם הבאה - אני אקנה בהום סנטר משקפי מגן זולים... חייב !!!וגם גיליתי כמה טריקים של כיוונים...

כאילו אם אני הולך עם העיפרון לאיזה כיוון אחד אז הוא יכול ממש להיכנס עמוק ולצאת משליטה אם לא זהירים מאוד! והוא טוב לניקוי אחרי שעוברים עם הכיוון השני(הכיוון שזה מסתובב אליו-כאילו אם זה מסתובב ימינה(וזה באמת ככה) אז אתה הולך עם העיפרון ימינה אז הוא לא חורט מאוד עמוק אבל משאיר סימנים כאלה... וזה קל לשלוט בו ככה.... ואז אתה חוזר על זה בזהירות לכיוון שמאלה ובקושי בקושי נוגע עם זה וזה פשוט מנקה את החריטה!)

אה.. וטיפ חושב לכולם:::::

לחרוט על הצד של הפרספקס שבפנים - לא על החיצוני!

ניראה לי שאני יודע על מה את מדבר קוראים לזה כבל גמיש?

מאיפה השגת/קנית תכבל גמיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקבלים עם הדרמל.

עשיתי בעצמי חלון,עכשיו הוא נעשה עם דיסקים ושיפיני יד עדינים.

וואו זה היה ארוך!

אל תשאל כמה זמן עבדתי על יישור החלון עם השופינים,יש לי עדיין חתכים אבל יצא ממש יפה!

אני מצפה לראות איכותיות של החלון כדי לראות כמה השקעת על יישור,שלדעתי זה הכי חשוב ואסתטי יותר מכל דבר אחר!

שני וואי יפה מאוד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...