הדרך היעילה ביותר לניקוי הלוח (תמונה) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדרך היעילה ביותר לניקוי הלוח (תמונה)

masterb

Recommended Posts

אני לא ממש אלקטרונאי, אבל הבעיה הגדולה עם חלקי חשמל ועם מים זה קצרים, נכון ? (יש גם בעיה בטווח הארוך יותר של קורוזיה, אבל נעזוב את זה).

אז אם אתה לוקח חלק אלקטרוני, נגיד כרטיס מסך, ושוטף אותו במים (כשהוא לא מחובר לחשמל).

אחרי זה אתה מנגב אותו טוב טוב, אחר כך מייבש שעה עם פן ואחר כך תולה אותו לייבוש יומיים בשמש.

אחרי כל זה הוא אמור להיות יבש לגמרי בלי אף חלקיק של מים ואתה יכול לחבר אותו למחשב ולהפעיל אותו.

תקנו אותי אם אני טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוטה להסכים עם NI4NI - הבעיה עם מים וחשמל היא שיש במים מלחים שגורמים להם להיות מוליכים = קצרים. תיאורטית, אם יש לך נוזל לא מוליך, אתה יכול להטביע את כל המחשב (או מכשיר אלקטרוני אחר, כמו טלויזיה) בנוזל ולא יקרה לו כלום (אולי בטווח הארוך, בגלל התגובות הכימיות בין החומרים, כגון קורוזיה).

אגב, מישהו שם לב שהלוח נראה דיי מוזר? השילוב (הרב מדי לדעתי) של 4 ISA ו-4 PCI נראה חשוד (אבל עדיין בגדר האפשרי, כנראה -1), אבל העובדה שלא מולחמים על הלוח שום שבבים או רכיבים, מלבד מספר קבלים, מעידה שהלוח הזה אף פעם לא היה פעיל, אבל יכול להיות שאני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא אחר כך מייבש את זה כמו שצריך אז לא אמורה להיות בעיה...

הבחור צודק.

זוכרים את זה?

http://www.pcarena.org/index.php?subject=viewArticle&sg=hardware&id=49

אז לאחר שסיימנו "לחנוק" את הלוח, העיבוי שנוצר על הלוח היה אדיר (כמובן שבצורת קרח). אליאור המיס את הקרח באמצעות פן, דבר שהפך את הקרח למים כמובן... לאחר ייבוש ארוך של ה- , הלוח עבד כמו גדול ;)

אתם מוזמנים לנסות בבית :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור צודק.

זוכרים את זה?

http://www.pcarena.org/index.php?subject=viewArticle&sg=hardware&id=49

אז לאחר שסיימנו "לחנוק" את הלוח, העיבוי שנוצר על הלוח היה אדיר (כמובן שבצורת קרח). אליאור המיס את הקרח באמצעות פן, דבר שהפך את הקרח למים כמובן... לאחר ייבוש ארוך של ה- , הלוח עבד כמו גדול ;)

אתם מוזמנים לנסות בבית :xyxthumbs:

ומוכן להתערב שאחרי שבוע הלוח שבק חיים. קורוזיה, ראבאק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...