לוח אם למחשב ללא OC.... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם למחשב ללא OC....

moonbone

Recommended Posts

כבר שאלתי בקשר למעבד מספר פעמים המליצו לי על אבל החלטתי שאני לא רוצה OC

מקרה כזה כדאי לי ללכת על

Intel D845GBV ברור לי שמכיוון שזה אז אין לו אפשרות OC אבל אני גם לא צריך את האפשרות אני צריך דעות עליו מבחינת ביצועים ו Features...

USB 2.0 למשל יש לו או אין לו?

והאם אני יכול להסתפק ב2 מקומות לזכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי את זה מיליון פעמים ואני אחזור על זה שוב , תשאיר את האופציות שלך פתוחות אולי עוד חודש-חודשיים תתחיל להתעניין ב o/c . אל תיקח לוח של כי אי אפשר לעשות o/c איתו כמו שציינת ואני בכל זאת ממליץ לך לקחת את האפוקס 4g4a+ כי כל הביקורות משבחות אותו ויש לו תמיכה לא רשמית ב ddr333 תמיכה שאינה קיימת ברוב הלוחות עם הצ'יפסט של , והרבה פיצ'רים .

o/c זה דבר מעולה ופשוט ( ע"י ה o/c שעשיתי קיבלתי קפיצה של 2000 נקודות בבנצ'מרק , אתה יכול לראות את המפרט למטה ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מי שמוכר לי את המחשב לא מכיר את ויש לו רק אינטל ולהרכיב לבד את המחשב אני לא רוצה או יכול....

אז אולי אני פשוט יקנה את הלוח אם והמארז במקום אחר ויביא את זה לחנות שהוא ירכיב לי את המחשב....

אנטי וירוס הסברת לי שכל הזכרונות החדשים של מושקין וקורסייר משתמשים בשבבים של אתה חושב שאני אקבל את אותם ביצועים אם אני פשוט אקנה של samsung??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מי שמוכר לי את המחשב לא מכיר את ויש לו רק אינטל ולהרכיב לבד את המחשב אני לא רוצה או יכול....

אז אולי אני פשוט יקנה את הלוח אם והמארז במקום אחר ויביא את זה לחנות שהוא ירכיב לי את המחשב....

אנטי וירוס הסברת לי שכל הזכרונות החדשים של מושקין וקורסייר משתמשים בשבבים של אתה חושב שאני אקבל את אותם ביצועים אם אני פשוט אקנה של samsung??

אם זה הסמסונג עם צ'יפי הCTL- כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה הסמסונג עם צ'יפי הCTL- כן.

ואיך אני יכול לדעת אם זה עם השבבים האלו או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשקניתי את המחשב לפני פחות משנה עם אותו לוח לא ידעתי מה זה oc זה לא עיניין אותי. אבל בפעם הראשונה שנכנסתי וריפרפתי בפורום ובאתר התאהבתי :inlove: :inlove: :inlove: ב- oc. הלוח עצמו טוב מאוד לדעתי למי שבטוח לא עושה oc.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני יודע שכבר שאלתי לא מעט פעמים וכבר ענו לי לא מעט פעמים על שאלות דומות...

Corsair 256MB PC2700 or PC3000?

בהתחשב בזה שאני הולך לקנות את הלוח אם הזה ומעבד P4 2.26 GHrz

לכמה אני אצטרך להעלות את הFSB כדי שהלוח יעבוד עם הזכרון בכל אחת מהמהירויות האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...