מחפש המלצה למחשב ללא מגבלת תקציב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למחשב ללא מגבלת תקציב

rc_p

Recommended Posts

אני צריך המלצה למחשב עבור עבודה, סרטים ומשחקים, ללא OC, חשבתי על המפרט הזה, מה אתם אומרים?

לוח אם: Giga-byte GA-K8NF-9

מעבד: 3000+ 2000fsb 512K 939Pin BOX

זכרונות: Samsung 512MB 400MHZ *2

כרטיס מסך: 6600 128MB

דיסק קשיח: WD 120GB SATA

מארז: HEC CI-6A19 BLACK + 1Fan

אין לי צורך ברמקולים ומסך.

סה"כ מחיר: 4500 ש"ח (משוער).

אין לי צורך במחשב על, יש לי צורך במחשב שיעשה את העבודה שלו. מה אתם אומרים, איפה כדאי לשפר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה מחשב מצויין. הוא יריץ בצורה סבירה כמעט כל דבר שתזרוק עליו. במשחקים הוא יקיא קצת דם אם תנסה לסחוט ממנו רזולוציות גבוהות, ובשביל זה אני חוזר על ההמלצה של הבחור שלפני - ה-GT מציג ביצועים טובים יותר בהרבה בשביל תוספת עלות נמוכה - פחות מ-300 שקל.

דבר נוסף ,אם באמת אין לך מגבלת תקציב, תיקח הארדיסק 200GB. יחס נפח מחיר הכי נמוך לגיגהבייט, שיעלה לך בסוף פחות מדיסקים ריקים. כ-170 שקלים.

מה לגבי כוננים אופטיים? אתה לא צריך צורב דיוידי? אם כן, הכי מומלץ זה הNEC 3520A - כ-400 שקלים.

דבר נוסף מומלץ אבל לא חובה זה להזדכות על הספק שבא עם המארז הזה (שהוא ספק טוב, אבל הוא קצת גבולי. ואם תרצה להוסיף הארדיקים/כוננים/לשדרג כרטיס מסך מומלץ להחליפו), שהוא שווה ערך ל170 שקלים, ולקנות במקומו מארז 400W+ לא ג'נרי, תוספת של כ-150 שקלים.

זהו, השיפורים האלו יהפכו את המחשב לבעל יחס עלות ביצועים אידאלי.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שאין לך מגבלת תקציב

אז אם באמת אין לך מגבלת תקציב אז אני חושב שיש לך מקום להוסיף/לשפר דברים

אבל המפרט שנתת הוא בסדר גמור

אולי להוסיף את אחד ושיהיה לך 1 ג'יגה

ואולי GE FORCE 6800 רגיל

נראה לי כבר עדיף אם אתה משקיע ואין לך מגבלה תקציבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העוזרים אבל...

ראשית, יש לי כבר כונן אופטי, שנית למי שיודע לקרוא היטב, מדובר ב512 מ"ב *2 - והרי לנו ג'יגה זכרון.

בנוגע להרדיסק החלטתי מאז אתמול לקנות 2 דיסקים 120GB SATA.

המסך שאני לוקח הוא LCD 30" 2030A. איזה כ. מסך מומלץ?

אני רוצה לקנות את הדבר המשתלם ביותר ללא מגבלת תקציב אבל אני לא רוצה לשלם כמעט כפול על מעבד 3400+ לדוגמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דיסקים תמיד יותר טוב, גם אם הלך אחד "והיה המחנה הנשאר לפליטה" וגם פחות עומס על כל דיסק.

המסך תומך ברזולוציה מוזרה של 1280*768, אבל אני מתכוון שלא לשבת במרחק של פחות ממטר לפחות מהמסך.

כרטיס מסך EAX800XL/2DTV, שווה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...