פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי

RayZ

Recommended Posts

קיץ אחרון ירדנו לאילת אני ועוד 6 חברים, עכשיו הינו במסיבה ואחד החברים שלי שתה כל כך הרבה עד שהפסקתי לספור כמה טקילות זה היה, והבן אדם התחרפן לנו, הוא נרדם לנו באמצע המסיבה ועוד הוא נרדם עליי כשישבתי לידו שלא יעשה לעצמו פאדיחות.

עכשיו לקחנו אותו לחדר במלון הבן אדם עושה לי "תביא לי טקילה", אז הבאתי לו נס חח שיעיר אותו, הוא עושה לי "זה טקילה?" אני אומר לו כן זה טקילה תשתה, עכשיו אני מסתובב ללכת לשירותים שניה פתאום אני רואה תמטומטם מנסה להקפיץ את הנס!! הדפוק שם תיד שלו על המכסה של הכוס וניסה להקפיץ חחח עכשיו כל המיטה שלו מלאה בנס! בחיים שלי לא צחקתי ככה אתם צריכים לראות את זה כדי לדעת כמה זה היה מצחיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

3 דברים

פעם אחת שההיתי באילת וההיתי מסטול לגמרי (יותר מדי בירה ווידקה בערב אחד) באתי ככה ב3 בלילה לחדר אני מסטול לגמרי נכנס לחדר וחושך אני קופץ למיטה פתאום אני קולט 2 אנשים במיטה "שלי" ואז אני כזה עושה מה לאזאל אתם עושים פה ? הם צורחים עלי (2 בריטים דפוקים הומים)

התבברר שהם לא נעלו תחדר שלהם ואני נכנסתי להם לחדר חחחח איזה לול

השני דבר עצוב עד מאוד פעם אחת בלאן פארטי אני בא לכפכף חבר שלי ולא שמתי לב וכפכתי איזה אחד אחר כזה לול , ההוא מתחיל (ערס קטן) רוצה דקירה?

LOL

הדבר הכי קורע יום אחד בא אלי חברה שלי בהפתעה עכשיו אני עם צופה בסרטי פרונו ופתאום אני קולט צרחה כזה אני WTF ?

אני קולט אותה לידי חחח נהיתי כולי סגול מבושה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי עכשיו בעוד משהו...

לפני 5 שנים ככה בפסח נסעתי אני ועוד חבורה של פאנקיסטים מכל הארץ בטרמפים מת"א לאילת. היתה חוויה משו!

יצאנו ב-10 בבוקר ככה והגענו ב-10 בערב והיינו סחוטות אני וחברה שלי אז הלכנו לישון באוהל שלנו. אלא שהיא לא ממש הלכה לישון... בזמן שאני בדקתי את המים ואת איכות הדשא היא חיטטה לי בדברים, דפקה לי איזה סדין ולבשה אותו כמו שכמייה ולחקה לי גם זוג תחתונים ושמה אותם על הראש והתחילה לרוץ ולצעוק "אני בטמן!!". לא יודעת למה אבל הרגשתי מפודחת לאללה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הא ?

יש עוד הרבה

אם כבר אני כותב

אז פעם אחת ההיתי בפראק מים עם חברים אני כזה קולט בריכה אני חושב למה לא להפיל אחד מהם ?

אני בא דוחף הוא עף וצורח מכאבים ואני לא קולט למה אני נכנס לבריכה (הגובה שלה ההיתה פחות מחצי מטר זה היה מזרקה או משהו)

חחחחחחח חזר הביתה עם רגל שוברה

עוד משהו שפעם אחת הלכתי ודיברתי בפלאפון ולא שמתי לב לאן אני הולך ונכסנתי בעמוד ופוצצתי לעצמי תשפה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אתה לא מתארת איך נשפכתי עכשיו חחחח

בטעות הפלתי את הכיסא ואז נפל עלי המנורת לבה אבל לא נשבר חחחחחחחחח

ושתבין! הבחורה שוקלת איזה 130 קילו והיא מטר חמישים ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאשלה של חבר, איזה יום אחד אני ועוד כמה חברים שלי הלכנו לספורטק ב10 בלילה בערך, היה חושך.

מכירים תשלטי ברזל האלו שיש בכביש? אז יש אחד כזה רק של הסברים על הפארק פה (הרצליה)

קיצר, חבר שלי(חבר א) בא ורץ קדימה, ופתאום אנחנו שומעים בום והוא נופל על הדשא ומתחיל להתקפל אז אני כזה

מה קרה??!

אז חבר שלי נקרע מצחוק ואומר שחבר א דפק תראש בשלט בכוונה ונפל מתחת לשלט

קיצר אנחנו עוזרים לו וזה ואומרים לו מה אתה דפוק??

ואז פתאום שומעים מאחורינו

בוםםםםםםםםםםםם

אנחנו מסתובבים וקולטים את חבר ב (הטמבל של החבורה) דופק את הראש הכי חזק שהוא יכול בשלט

ופתאום שקט

ואז חבר א נקרעעעעע מצחוק

ואנחנו כזה. מה מצחיק?? אז הוא אומר, אני לא דפקתי בזה תראש זה היה עם היד!!

(קיצר. חבר ב דפק תראש בשלט כדי "לראות כמה זה כואב" :screwy: )

עוד פשלה של אותו חבר, היינו בקניון, חברים שלי אכלו סופגניה ואותו חבר ב לא אכל כלום, פתאום הוא בא וזורק סוכרזית על הספוגניה של חבר שלי

הוא מתעצבן ומורח עליו את הסופגניה, ואז אני אומר לו כזה, זה הולך לגרד תכף. והוא מתחיל להשתולל מגירודים אחרי 5 דקות. יצאנו מהקניון והתחלנו לצעוד לכיוון הבית, באי תנועה שיש באיזור חבר שלי (ב) החליט שנמאס לו והוא רוצה לנקום בחבר שמרח עליו תסופגניה, הוא מתחיל לרדוף אחריו במטרה להביא בו מכות, ואז חבר שלי ברח לאי תנועה. שם חיכתה זקנה חביבה שחבר ב קפץ עליה בנסיון לקפוץ על חבר שלי, היא התחילה לצעוק ולהרביץ לו עם התיק וכולנו ברחנו משם והשארנו אותו לבד. אני לא אשכח את זה :bash::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר''כ זה מטריה או שקית אם דברים הם מצאו בזבל וקינימאט הם לא מרביצות !@!$@%#

הם מבקשות עזרה לחצות תכביש

חחחחחחחחחחחחחח נכזרתי במשהו

פעם אחת איזה זקנה אחת ביקשה ממני לחצות איתה תכביש (כלומר שאני יחצה איתה כדאי השתנועה תעצור והיא תכול לעבור)

אבל הלכתי מהר מידי ואיזה אופנוע לא ראה אותה וחשב שרק אני חוצה ועבר לידה ברייס חחחחח עם הרעש של הקטלני שלו

וההיא חטפה התקף לב נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...