בעיה ב CS. - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב CS.

STRENGTH

Recommended Posts

זה נראה לך הגיוני שיואים בך ואתה תצליח לברוח במהירות? פשוט תדאג שלא יהיה כל כך פשוט לירות בך ככה, וזה לא יקרה.

ואף פעם לא קרה לי שיורים בי והכדור "נזכר" לפגוע בי אחרי כמה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצה לא מבין שאתה מרמה ככה?!

בזמן שכולם באמת מנסים לשפר את ה- Skills שלהם שם אתה בא והורס להם את המשחק בגלל שאתה בכלל לא צריך לכוון.

רק אל תשכח שברגע שאנשים יצחילו להבחין בזה יהיו לך באנים. ובסופו של דבר ש- VAC יצא יהיה לך גם BAN מ- .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצה לא מבין שאתה מרמה ככה?!

בזמן שכולם באמת מנסים לשפר את ה- Skills שלהם שם אתה בא והורס להם את המשחק בגלל שאתה בכלל לא צריך לכוון.

רק אל תשכח שברגע שאנשים יצחילו להבחין בזה יהיו לך באנים. ובסופו של דבר ש- VAC יצא יהיה לך גם BAN מ- .

אם זה לא חוקי, אז לרוב ה VARS האלו נעולים והשרת לא מאפשר לשנות אותם (כמו GRAVITY וכו')...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום!

למה שיביאו לי באנים לסטים בכלל?

אתה לא יודע כמה ראיתי שעושים את זה.

לפחות מפחיתים את התופעה.

וזה לא סקילים בפעם ה 1000

זה מזל!

צריך מזל בשביל שהכדור יפגע איפה שצריך זה הדבר הכי דפוק שיש.

אתה לא יכול באמת לדייק ככה זה חרא חרא חרא חרא פיפי. :s07:

אז תעזרו לי ''לרמות''

יותר נכון לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות!!!

אם לא תרסס הכוונת לא תתרחב לך!

וזה מאוד תלוי איזה רובה אתה לוקח!!!!

(וכמובן אתה יודע שצאיך להתכופף שיורים, נכון?)

ואנשים תפסיקו לתרץ את המשחק לזה שאתם מרמים! זה המשחק! אתם לא אוהבים את זה תחליפו למשחק אחר! תפסיקו להרוס לאנשים שבאמת רוצים לשחק כמו שצריך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרור יא חנבץ.. Relax.. אתה לא קולט שזה לא איזה קוד או משהו!? זה פשוט משפר את ביצועי המשחק וזה (הגיוני..) עוזר לשחק בקלות יותר..

ושוב,זה שהכוונת לא גדלה כשיורים לא אומר שזה באמת ככה,פתחו על זה המון דיונים ב3dv ובעוד אתרים ושם סיפרו שאולי ויזואלית היא לא גדלה אבל בעצם זה כאילו אותו דבר (הכוונת גדלה בלי שרואים) ובכל מקרה צריך לכוון ,זה רק עוזר לעודד ניובים.

האתר הזה מוקדש לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נבהיר את השטויות שרשומות פה :bash:

הפקודה שעושה שהכוונת שלך לא תגדל:

cl_dynamiccrosshair 1

כל מה שזה עושה זה גורם לכוונת לא להתרחב כשאתה יורה, וגם לא להצטמק כשאתה מתכופף, פשוט היא קבועה, הרבה משתמשים בזה, והרבה לא (אני לא).

מה שהפקודה הזו לא עושה, היא לבטל את ה RECOIL, את ההדף, בכל משחק לא משנה כמה הוא לא ריאליסטי, שמעורבים בו רובים מהמציאות (AK47 לדוגמא) יש הדף - RECOIL. כי אחרת זה UNREAL TOURNAMENT ולא Counter Strike, יש קפישון?

ב- cs לרוב יורים ב bursts יענו מטחים קצרים, מספיק קצרים בשביל שהכדורים ילכו בערך לאותו מקום, ולא אורכים מדי בשביל לא לאבד שליטה לחלוטין. זה כמובן תלוי בנשק וביכולת שלך לשלוט בנשק וב- recoil שלו (ל ak ול- colt יש תבנית קבועה של ריסוס במשחק, תקח מחסנים מלאה ותרסס קיר, ותסתכל לאיפה הכדורים זזים).

כל מה שאתה מתלונן עליו, זה חלק מהמשחק. ואם אתה לא אוהב את זה, חפש משחק אחר.

ממליץ על Splinter Cell Chaos Theory :xyxthumbs:

(לא קשור בגרוש, אבל משחק פשוט מצוין! אני מתכוון למולטיפלייר דמו כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הכוונת לא גדלה על המסך, אבל הנשק יורה בדיוק אותו הדבר

ולכן הפקודות האלה לא עושות שום דבר משמעותי, והן חוקיות לגמרי

הן פשוט לא באמת עוזרות...

וכמו שDXT אמר, באמת אמורים לירות צרורות קצרים כל פעם (2-3 כדורים, כמובן תלוי ברובה ובטווח)

הדרך היחידה שאתה יכול לרסס ועדיין לפגוע זה אם אתה משתמש באימבוט, וזה משהו אחר לגמרי,

וזה נחשב לצ'יטים ואני מכיר מספיק שקיבלו באן מהחשבון סטים שלהם כי הם השתמשו בזה ו/או דברים אחרים

אתה לא אוהב משחקים ריאלסטיים? (ריאליסטיים למחצה לפחות, יש הרבה אלמנטים לא מציאותיים בCS כמו בכל משחק)

לך תשחק UT, אף אחד לא מכריח אותך לשחק CS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...