חוות דעת על מפרט... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרט...

GazzA

Recommended Posts

זה מחשב לאח שלי....

תשמעו המפרט הזה הוא למשחקים ולאינטרנט ודברים רגילים שעושים במחשב...

זה הולך ככה....

מעבד: A64 s-939 3000

לוח: GA-K8NXP-9 nForce4 Ultra Socket 939

כרטיס מסך: Leadtek WinFast PX6600GT PCIe 6600GT 128MB

זיכרון: GeIL 512MB (2x256MB) PC3200 DDR400 Value DualChannel Kit

הארד דיסק: Hitachi 80GB 7.2K 8MB Buffer S-ATA

כוננים: CDROM X 52 Bulk, GSA-4161B DVDRW

כונן פלופי ומארז רגיל וספק ג'נרי 450 שבא עם המארז...

כל העסק 5090 שקל...

תנו לי דעות שלכם לשיפורים או כל דבר שעולה לכם בראש אני רוצה להיות שלם עם הקנייה תודה... :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי תשמע אבל בתאכלס הוא לא ממש יאמץ את המחשב

חבל לי על הכסף כי אני הולך לקנות לעצמי מחשב ב10000 שקל אחי כבר הזמנתי DFI ואת כל החלקים וכל שקל אני צריך מבין אחי כשאני יראה שהמחשב מתחיל לעשות לו בעיות ולהיתקע מה שלא נראה לי בזמן הקרוב כי הוא משחק כולה פיפא וכל המשחקים האלה אני ישים לו ספק אחר....

בכל זאת תודה אחי אני מבסוט לאללה מהמפרט.. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי תשמע אבל בתאכלס הוא לא ממש יאמץ את המחשב

חבל לי על הכסף כי אני הולך לקנות לעצמי מחשב ב10000 שקל אחי כבר הזמנתי DFI ואת כל החלקים וכל שקל אני צריך מבין אחי כשאני יראה שהמחשב מתחיל לעשות לו בעיות ולהיתקע מה שלא נראה לי בזמן הקרוב כי הוא משחק כולה פיפא וכל המשחקים האלה אני ישים לו ספק אחר....

בכל זאת תודה אחי אני מבסוט לאללה מהמפרט.. :yelclap:

גם מבל לאמץ יותר מדי את המחשב יש סכנה של פיקים במתח- של קפיצות במתח. ספק איכותי יספוג את זה עליו ואם זה קפיצה רצינית אז מקסימום הוא ישרף לבד. ספק ג'נרי יקח איתו בכיף עוד כמה רכיבים (כמו הכ.מסך, , מעבד וכו'...) ואז תבכה שלא השקעת את ה350 שקח האלה..:)

שוב זה לא חוק- אני במחשב הקודם הסתדרתי עם ספק ג'נרי כמה שנים טובות- ובעיות ביציבות המתח זה אכן משהו נדיר- אבל עדיין- קח בחשבון שיום בהיר אחד יכולים להשרף לך רכיבים אפיל ושלא עשית להם OC ולא עשית שום דבר- כי הספק דפוק.

ויכול להיות שלא- הסיכון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדעה שלכם אחי אני אישית גם הולך להביא למחשב שלי ספק חזק ולא ג'נרי...

אבל תשמע אבא שלי עם השטויות שלו הוא חושב גם שאני מכניס סתם שטויות למחשב... אז אין לי כוח להתווכח איתו מקסימום ישרף אני יגיד לו אתה לא רצית לשים... אני אמרתי לו שזה יכול לקרות... אבל במחשב שלי אני לא לוקח סיכונים יותר מידי כסף :nono::bash:

תודה לכם בכל זאת קיבלתי את החוות דעת שרציתי יאללה ביי.. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...