/ - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

/

genia

Recommended Posts

שבוע הבא אני מתחיל לעשות פרויקט בדיוק כזה בבית ספר ;D

אנחנו נשתמש ביציאת lpt של המדפסת...

ועד כמה שידוע לי בנתיים זה אמור להיות ממש פשוט (יחסית)

והבעיה היחידה היא שהפורטים של החיבור הזה בXP מוגנים וצריך איכשהו לפרוץ את הפורט (זה לפחות מה שהמורה אמר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון להשתמש ביציאת ה LPT אז כל מה שאתה צריך זה לברר את המתח שיוצא משם. כלומר מה המתח של אחד לוגי. אם אני לא טועה זה 5V ולכן חיבור של פין דרך נגד של 470 אוהם ללד אמור לפתור את הבעיה. אבל בחיבור ה COM ישנן שתי בעיות, הראשונה היא שרמת המתחים היא 12V ולא 5V לכן דרוש נגד גדול יותר. השניה היא שהיציאה של ה COM היא טורית ולכן אם תוציא 0001000 , יצא קודם 0 שמסמל התחלת מידע לאחר מכן יצא המידע מימין לשמאל ולבסוף 1 לוגי שמסמל סוף. כאן תצטרך להשתמש ברכיב המתרגם את היציאה הטורית ליציאה מקבלית על מנת שתוכל לשלוט על הלדים.

מקוווה שעזרתי קצת, אני בטח קצת לא מובן, אבל אני כבר תשוש. אם יש לך עוד שאלות אני אנסה לעזור.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

this could help:

If you run any OS based on the NT kernel (ie- Windows NT, 2000, or XP), you will need an additional program called Userport. UserPort allows you to control hardware resources (such as a parallel port), which is normally prevented in NT except by system functions. You will need to install then run UserPort and type "0x378-0x378" in the left hand box and then click "add". Then click "start" and "update". If you get a "Driver already started!" message, just click update. Now the plugin should work.

get http://kitty.clank3.nl/userport.zip

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...