המחשב לא נדלק ולא מצפצף אבל מגיע מתח, מה אפשר לעשות? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא נדלק ולא מצפצף אבל מגיע מתח, מה אפשר לעשות?

WhiteLen

Recommended Posts

היי,

מחשב ישן שלי (Celron) הפסיק לעבוד פתאום. כשאני מדליק אותו המאווררים מתחילים לפעול הדיסק הקשיח מתחיל להסתובב אבל שום דבר לא קורה ואין כלום על המסך.

ניסיתי להוציא את כל הרכיבים ( לנתק כוננים כרטיסים ...) וכלום לא עזר. פעם אחת פתאום הוא התחיל לצפצף על בעיית ( כשהזיכרון היה בחוץ ) אבל זהו לא הצלחתי לשחזר את זה עם בלי כלום פשוט דממה חוץ מהמאווררים.

יש למישהו רעיון מה לעשות?

חשבתי אולי שיש איזה קצר בלוח אם אבל אני לא יודע אם זה משהו שאני יכול לסדר או איך בכלל למצוא דבר כזה ואל תגידו לי להחליף כי אין לי אחר ואני מעדיף לזרוק את המחשב מאשר להתחיל להשקיע בו כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתפרץ ככה לדיון,

אבל יש לי שאלה- אתה אומר

מחשב עובד ללא ציפצוץ זה בדרך כלל בעיה במעבד או בעיה בלוח.

אם אתה יכול, תנסה להפעיל את המחשב עם מעבד אחר.

האם הבנתי נכון ש-

אם יש לי לוח ומעבד ישן (P3-533 נדמה לי slot1) חיברתי אותו עם מעבד וזיכרון וכרטיס מסך ולא עבד לי ... והיה ציפצוץ כזה רצוף

שזה לא המעבד שלא בסדר אלא משהו אחר (כי אני חשבתי שזה המעבד)? יש רעיונות ?

(חוץ מזה איך אני בודק עם הזיכרון מתאים כלומר איזה סוג הוא? אני לא בטוח בסוג)

סליחה על התערבות (אם תרצו שאני יפתח חדש)

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

מחשב ישן שלי (Celron) הפסיק לעבוד פתאום. כשאני מדליק אותו המאווררים מתחילים לפעול הדיסק הקשיח מתחיל להסתובב אבל שום דבר לא קורה ואין כלום על המסך.

ניסיתי להוציא את כל הרכיבים ( לנתק כוננים כרטיסים ...) וכלום לא עזר. פעם אחת פתאום הוא התחיל לצפצף על בעיית ( כשהזיכרון היה בחוץ ) אבל זהו לא הצלחתי לשחזר את זה עם בלי כלום פשוט דממה חוץ מהמאווררים.

יש למישהו רעיון מה לעשות?

חשבתי אולי שיש איזה קצר בלוח אם אבל אני לא יודע אם זה משהו שאני יכול לסדר או איך בכלל למצוא דבר כזה ואל תגידו לי להחליף כי אין לי אחר ואני מעדיף לזרוק את המחשב מאשר להתחיל להשקיע בו כסף.

בקשר לציפצוף בלי הזיכרון, אז זה תמיד קורה. עכשיו, גם לי הייתה בעיה כזאת בדיוק ולא נראה לי שיש לך בעייה עם המעבד או הלוח אלה זה הוא הספק שלך, תנסה להחליף ספק ואני בטוח שהכל יסתדר. :xyxthumbs: (לפחות זה מה שקרה לי ואחרי החלפת הספק הכל פעל כרגיל.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה אבל אחרי שהמחשב נדלק אני לא שומע את ההרד דיסק קורא מידע. כלומר הוא מתחיל להסתובב אבל בדר"כ שהחלונות עולה הוא מתחיל להפעיל את הדיסק ויש רעש אחר של קריאת נתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שכל פעם שאני מחבר את המתח לספק המחשב מתחיל לעבוד מיד בלי שאני אצטרך ללחוץ על כפתור ההדלקה. יכול להיות שיש לי איזה קצר בספק? או באחד הריילים שגורם לזה שהמחשב לא עובד אבל גם אין ציפצוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח האם הורכב מזמן במעבדה. כבר כתבתי שזה מחשב ישן שפתאום הפסיק לעבוד. אני ניתקתי את כל הרכיבים כדי לזהות את הבעיה ורק אז שמתי לב שכל פעם שאני מחבר את המתח המחשב מתחיל לעבוד בלי שאני אלחץ על כפתור ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...