שאלת השאלות, האם עשיתם סמים - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת השאלות, האם עשיתם סמים

nice-1

האם עשיתם/עישנתם סמים?  

573 הצבעות

1. 1. האם עשיתם/עישנתם סמים?

• לא
    • כן, קלים
    • כן, הכל
    • לא, אבל בשנה הקרובה אנסה קלים
    • לא, אבל ב5 שנים הקרובות

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גראס זה אחלה. כל עוד זה במידה.

אני מעשן כבר כמה שנים והייתי בטונות של פרקי עישון, ואני יודע שבד"כ שימוש של פעם בשבועיים שלושה, פלוס מינוס זה אחלה.

אני גם יודע שעישון כרוני דופק את הנשמה, לאו דווקא את המוח, כי לאט לאט אתה הופך למפלצת ג'אנג'ה שלא איכפת לה מכלום חוץ מהמכשיר שלה, והחומר.

שכחתי קצת מה רציתי להגיד, אבל אה כן נזכרתי, אם לא עישנתם, אם לא חוויתם את זה, אני לא חושב שיש לכם זכות להביע דעה בנושא הזה. אני לא יאמר שמאכלי ים הם מחורבנים, כי לא אכלתי מהם. אותו הדבר גם פה, לא?

מאז התקופה האחרונה שעישנתי, התפתחתי בצורה אדירה. שלחתי יד לתוך תוכי ויצאתי מחוזק. שלושת החברים הקרובים שלי שעישנו איתי כבר די הרבה זמן, בדיוק אותו סיפור. אם אתה לא ערס טיפש, אלא בנאדם חושב, יש סיכוי לא רע שזה יגרום לך להרגיש שיצאת מהקוקון.

ת'ורן (שעישן סמים לפני חצי שעה) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה , מה זאת אומרת סמים קלים ? אין כזה דבר סמים קלים.

הרי הנקודה היא לא עד כמה אתה ב HIGH , אלא ההתמכרות.

יש סמים קלים וכולנו משתמשים בהם (קאין מהקולה או מהקפה וניקוטין למי שמעשן)

אבל זה לפי ההגדרה המילונית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה מאיפה אתם קונים אפשר שמות של סוחרים זולים מאיזור המרכז ?

פעם גידלתי בגינה של סבתא שלי צמח אחד אבל חפרפרת אכלה אותו ומאז היא הולכת מסטולה בלילות מחפשת את שאלתיאל קוואק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמות יא חולה נפש? זה פאקינג סוחרים, אם אני אתן את השמות שלהם, בהנחה וידעתי איך קוראים להם, אז היו תופסים אותם או משהו.

ולמה לא להזיק לגוף שלך? במילא אתה תמות בסופו של דבר, אז למה למות בריא יותר? תעשן, אל תעשה , תאכל המון בשר אדום ושתה טונות של בירה, זה יעשה אותך סקסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמות יא חולה נפש? זה פאקינג סוחרים, אם אני אתן את השמות שלהם, בהנחה וידעתי איך קוראים להם, אז היו תופסים אותם או משהו.

ולמה לא להזיק לגוף שלך? במילא אתה תמות בסופו של דבר, אז למה למות בריא יותר? תעשן, אל תעשה , תאכל המון בשר אדום ושתה טונות של בירה, זה יעשה אותך סקסי.

זה פשוט אמירה כול כך סוסטית חבל"ז - אני חיי לפיה(אולי חוץ מהעניין עם הספורט)

כשאמרת שזה יעשה אותך סקסי נזכרתי בשמן הזה מאוסטין פאורס2 :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...