שאלת השאלות, האם עשיתם סמים - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת השאלות, האם עשיתם סמים

nice-1

האם עשיתם/עישנתם סמים?  

573 הצבעות

1. 1. האם עשיתם/עישנתם סמים?

• לא
    • כן, קלים
    • כן, הכל
    • לא, אבל בשנה הקרובה אנסה קלים
    • לא, אבל ב5 שנים הקרובות

Recommended Posts

אורח PrototypE.rev.3

סמים זה בריא ..... זה מזיק פחות מסיגריות , וזה מרומם את הנפש !!!

קחו אותי בתור דוגמא !

תראו איזה יופי יצא ממני , ואני עוד לא מגזים בקטע . פעם ב ...... וגם לא יותר מדי , זה תורם ליצירתיות , מחסל תאים מיותרים במוח שגם ככה תופסים סתם מקום , גורם לחשוב על דברים שאף פעם לא הייתם מגיעים לחשוב עליהם בלעדיהם .....

מומלץ בחום !!!!

:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בגלל זה כשקונים, צריך להכיר את הבנאדם אישית.

ומומלץ ממגדל ביתי.

עכשיו תחשוב מה קורה אם זה היה חוקי, זה היה בפיקוח המדינה.

דבר כזה לא יכול להיות בפיקוח של המדינה באמת. תראה מה קרה בהולנד? זה פיקוח של המדינה?

יש משפט נכון שאומר שהנבון למד מנסיון של אחרים לפני שהוא למד מהנסיון שלו. ואני חושב שצריך לחכות ולראות. בנתיים הולנד כבר התחרטה מזמן שהיא נתנה לגיליזציה למריחואנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמים זה בריא ..... זה מזיק פחות מסיגריות , וזה מרומם את הנפש !!!

קחו אותי בתור דוגמא !

תראו איזה יופי יצא ממני , ואני עוד לא מגזים בקטע . פעם ב ...... וגם לא יותר מדי , זה תורם ליצירתיות , מחסל תאים מיותרים במוח שגם ככה תופסים סתם מקום , גורם לחשוב על דברים שאף פעם לא הייתם מגיעים לחשוב עליהם בלעדיהם .....

מומלץ בחום !!!!

:o

hehe אני חושב שכל האוברקלוקרים הכבדים ככה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה כשקונים, צריך להכיר את הבנאדם אישית.

ומומלץ ממגדל ביתי.

עכשיו תחשוב מה קורה אם זה היה חוקי, זה היה בפיקוח המדינה.

בהולנד לא מצטערים על זה

וזה מתחיל לתפוס גם במדינות אחרות באירופה

דבר כזה לא יכול להיות בפיקוח של המדינה באמת. תראה מה קרה בהולנד? זה פיקוח של המדינה?

יש משפט נכון שאומר שהנבון למד מנסיון של אחרים לפני שהוא למד מהנסיון שלו. ואני חושב שצריך לחכות ולראות. בנתיים הולנד כבר התחרטה מזמן שהיא נתנה לגיליזציה למריחואנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים הולנד כבר התחרטה מזמן שהיא נתנה לגיליזציה למריחואנה...

סליחה?!?! אני לא שמעתי על זה..

ולפי הסטטיסטיקות, אחוזי הפשע ירדו (ואני לא מדבר על פשעי סמים)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

חברה בלי ספאם.

מי שחווה חוויות של התמכרות סמים, לקיחת מסים כבדים, לא נמצא בפורום הזה, ואני מקווה שגם לא נמצא באתר הזה בכלל.

כפי שאתם יודעים החוק אוסר על שימוש בסמים קלים כבכבדים. מיליוני שקלים מושקעים בחינוך ובטלויזיה ע"מ להרחיק אותנו מהנגע הזה, אז אנה מכם, אל תשתמשו ואפילו אל תנסו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוויות... LOL... ;D

[בקול של מפגר טוטאלי]כן... ראיתי דברים עגולים מסתובבים כזה... :jump1: איזה צבעים יפים...[/קול של מפגר]

אם אתה לא יודע מה זה, שלא לדבר על זה שלא ניסית את זה, אין לך שום זכות לפסול את זה. אחרי שלפחות תדע/תבין קצת בנושא תוכל לגבש דעה על זה. ומי לעזאזל אמר שסמים זה למפגרים?

ואודיקול, אני לא מנסה לנהל פה שיחה בין נרקומנים-קולגות, סתם לראות אם יש פה מישהו שהתנסה בזה. במקרה לאחרונה הנושא העסיק אותי עקב ידע חדש שרכשתי על זה, והבעתי את התעניינותי. אם זה פגע במישהו, אני מתנצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוויות... LOL... ;D

[בקול של מפגר טוטאלי]כן... ראיתי דברים עגולים מסתובבים כזה... :jump1: איזה צבעים יפים...[/קול של מפגר]

אם אתה לא יודע מה זה, שלא לדבר על זה שלא ניסית את זה, אין לך שום זכות לפסול את זה. אחרי שלפחות תדע/תבין קצת בנושא תוכל לגבש דעה על זה. ומי לעזאזל אמר שסמים זה למפגרים?

ואודיקול, אני לא מנסה לנהל פה שיחה בין נרקומנים-קולגות, סתם לראות אם יש פה מישהו שהתנסה בזה. במקרה לאחרונה הנושא העסיק אותי עקב ידע חדש שרכשתי על זה, והבעתי את התעניינותי. אם זה פגע במישהו, אני מתנצל.

"אם אתה לא יודע מה זה, .... , אין לך שום זכות לפסול את זה" - אהה.......

ובכן ידידי, אף פעם לא ניסיתי, אני לא אנסה, ואני יכול לבוא ולאמר לך:אני פוסל את זה. זו זכותי המלאה לאמר לך את זה כאן בפורום הזה.

בבית, בחדרי חדרים, תעשה מה שאתה רוצה. אתה כותב את זה כאילו זו איזה הרפתקה של ילד מתבגר, ואיזה "קול" , ניסיתי את זה ואני ממש ממש ממש בוגר.

אם יש לך ידע בנושא כמו "מדהים אני ממליץ", אז אני ממליץ לך לא לעשות זאת כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתנגד לליגליזציה של מריחואנה וחשיש.

עדיין לא נתקלתי בסיבה אחת טובה להתנגד לסמים קלים וכן להמשיך לקבל סמים ממכרים ומזיקים כמו אלכוהול והניקוטין שבסיגריות.

יש כאן מספר נקודות שצריך לזכור:

1. מריחואנה לא גורמת להתמכרות פיזית - בניגוד לאלכוהול ולניקוטין שכן.

2. מריחואנה לא הורגת - בניגוד לאלכוהול ולניקוטין שכן.

3. מריחואנה לא גורמת להתנהגות אלימה - בניגוד לאלכוהול שכן.

4. מריחואנה לא גורמת לנזקים ארוכי טווח לבריאות - בניגוד לאלכוהול וניקוטין שכן.

כל הנקודות האלה מוכרות וידועות, ואפילו וועדת הכנסת שבדקה את הנושא בסוף העשור הקודם הכירה בהן.

אז מדוע בכל זאת לא הותר שימוש חוקי בסמים קלים? הסיבה שונה לגמרי:

מריחואנה גורמת לפגיעה זמנית בריכוז, בתחושת המרחב וביכולת לאמוד זמנים, מרחקים ומהירויות.

כתוצאה מכך אסור לנהוג או להפעיל מכשירים מסוכנים בזמן שהאדם נמצא תחת ההשפעה שלה. עד כאן, כל התופעות האלה מוכרות לנו גם מאלכוהול שפוגע באופן דומה באותן יכולות, אז מה בכל זאת שונה בין השניים?

ההבדל הוא בכך שניתן בקלות לבדוק אם אדם נמצא תחת השפעת אלכוהול ע"י בדיקת אחוז החומר בגופו, לעומת זאת, למריחואנה יש תכונה שמקשה על הבדיקה: גם לאחר שהאדם כבר לא נמצא תחת השפעתה, החומר עדיין קיים בגופו למשך תקופה ארוכה.

בקיצור, הבעיה של המחוקק בארץ היא לא עם השפעת המריחואנה עצמה, אלא עם היכולת לאכוף שימוש אחראי בה.

אני בטוח שיש לזה פתרונות, אבל כשמישהו שלא משתמש במריחואנה או בסמים אחרים, אני לא חושב שאני זה שצריך למצוא אותם...

כתבתי בתחילת ההודעה שאני לא מתנגד לליגליזציה של סמים קלים (מבוססי צמח הקנאביס), והנה יוצא שאני עצמי לא משתמש בהם, איך זה מתחבר? פשוט מאוד:

1. עקרונית, אני מעדיף להגיע לתחושת התעלות כתוצאה ממעשים, מיצירה ומחוויות של ממש - לא מכימיקלים. זה מרגיש לי הרבה יותר אמיתי. בדומה לכך, שימוש בנוגדי-דכאון כמו פרוזאק זאת לדעתי התחמקות מהבעיה האמיתית ולא פתרון.

2. טכנית, גם אם הייתי מעוניין בכך, אני לא מסוגל להכניס את העשן לריאות ואין לי שום כוונה להתחיל לעשן סיגריות כדי להרגיל את עצמי לדרעק הזה (למרות שכבר שמעתי לא פעם את העצה המטופשת הזאת).

לצערי, לא הייתה לי הסבלנות או הסקרנות לקרוא את הדברים שנכתבו ב-15 העמודים הקודמים של הדיון, אני מקווה שלא מחזרתי יותר מדי רעיונות.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...