שאלת השאלות, האם עשיתם סמים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת השאלות, האם עשיתם סמים

nice-1

האם עשיתם/עישנתם סמים?  

573 הצבעות

1. 1. האם עשיתם/עישנתם סמים?

• לא
    • כן, קלים
    • כן, הכל
    • לא, אבל בשנה הקרובה אנסה קלים
    • לא, אבל ב5 שנים הקרובות

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, אבל התמכרות נפשית הינה גורם שאין למדינה שליטה עליו (ע"ע , , גלישה באינטרנט, סקס).

שוב - מה שלא גורם נזק לחברה לא אמור להיות מעוגן בחוק כאיסור.

לגבי מדינות כמו הולנד - כבר הוכח שרמת הפשיעה ירדה משמעותית בעקבות המעבר למדיניות אישור סמים קלים (שלא לדבר על עלייה משמעותית בכמות התיירות ;)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שחושב שעישון מריחואנה גורם לנזק כלשהו הינו טיפש צדקן שוואדאי וואדאי לא ניסה ולא יודע על מה הוא מדבר. :nono:

יש הבדל משמעותי בין מריחואנה לסמים! כבר הוכח חד וחלק שאין התמכרות פיזית למריחואנה... ואם התמכרות נפשית הייתה לא חוקית היו צריכים להוציא גם את הפורום הזה מחוץ לחוק :lol:

אני אישית חושב שאין שום סיבה לאסור מעשה שלא פוגע לא בך ולא בחברה הסובבת אותך.

ד"א - אתם יודעים למה מפלגת עלה ירוק לא קיבלה מספיק קולות? כי מרבית תומכיה היו או בהודו או מסטולים בבית :lol:

נ.ב. אני לא שותה אלכוהול ולא מעשן סיגריות כך שיחסית להרבה אנשים אחרים שלא מעשנים מריחואנה אני חיי חיים הרבה יותר בריאים.

אמממ.....אם אתה מגדל ואחראי על התהליך אולי אתה צודק, אבל בינתיים איפה ה"חומר" מגודל? במה הוא מרוסס? ככה שישנה התמכרות ואף התקדמות לסמים קשים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמכרות נפשית היא גרועה יותר מהתמכרות גופנית

קודם כל זה לא נכון, ושנית אם ככה צריך להוציא את כל הדברים הממכרים מחוץ לחוק.

נ.ב לגבי הריסוסים אתה צודק.

יש גל של חשיש אשר מעובד עם חומרים ממכרים, בכך הכוונה של חוסרי הסמים היא למכר את הצרכנים הצעירים לסם.

ולכן חשוב להזהר ולקונ תרק ממי שסומכים עליו.

והנקודה של ערן חשובה, עם זה היה לגאלי, לא הייתה לך בעיה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אתה חושב שמישהו יבזבז סמים יקרים בריסוס של מריחואנה?!

ד"א - אם הייתה השגחה ממשלתית על הנושא, לא היינו צריכים לדאוג לזה - חשבת על זה??

כן,

הוא מוכר לך את המריחואנה בזול כשהיא מרוססת בחומר ממכר ו"קשה" יותר כלשהיא, אתה לוקח את המריחואנה..לאט לאט מתמכר ומתחיל לצרוך את החומר שבה היא רוססה ומתחיל לצרוך אותו- מתקדם לסם קשה יותר.

עדיין היינו צריכים לדאוג, כי לאנשים תמיד יהיה אינטרס למכר אותך למשהו כדי להרוויח ממך יותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האבר בחייך

חבר שלי טוב כל החצי שנה הראשונה של הלימודים חישש כל יום

חצי השני של השנה הוא עבר לפעם בשבועיים-שלושה והציונים שלו עלו באיזה 15 נקודות

בהתחלה הוא לא הודה שזה בגלל זה אבל ביום האחרון הוא אמר לי שהוא למד מהטעויות של החצי שנה הראשונה.

צריך לגלז (מלשון לגליזציה) את זה, אבל מגיל 21 (18+3 של הצבא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא הייתי מגיע לביה"ס - אצלי זה היה מחשב וספרי פנזטיה... אז אולי נוציא גם אותם מחות לחוק?

שוב - אם הוא לא פגע באף אחד אחר - למה לא?

אז גם סיגריות תגביל מגיל 18?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כן, צריך להגביל שימוש בסמים מגיל מסוים

כאשר אתה בגיל הטיפש-עשרה אז נוצר מצב של חוסר מודעות לטווח רחוק (או בעברית בני הנוער לא חושבים יותר מדי קדימה אחורה ולצדדים)

וזה גורם יכול לגרום לנטילת סמים כתוצאה מגורמים חברתיים שונים, שלרוב לאותו אדם אין את היכולת להחליט בצורה נבונה.

לכן רק בגיל מסוים כאשר אדם מודע לסובב אותו, הגיוני שהוא יעדיף לא להתמכר לסמים.

כמו כן לסמים יש 3 תופעות בולטות

1) חוסר שליטה עצמית

2) תלות בסם

3) חוסר תיקשורת עם הסביבה (מעט כמו אוטיזם)

תופעות כאלו יכולות לסכן את חיי המשתמש וחיי הסובבים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איני יודע מהיכן אתם שואבים את המידע הלא מבוסס שהוצג כאן.

כל מה שרצית לדעת על גראס/חשיש (היינו הך, חשיש זה גראס מעובד) ולא העזת לשאול/ידעת את מי לשאול:

ג/ח = גראס/חשיש

1.ג/ח פחות ממכר מסיגריות.

2.ג/ח אינו ממכר (*)

3.רוב מדינות העולם היו רוצים ועדיין רוצים להפוך את ה-ג/ח לחוקי תחת השגחה ובתנאים מגבילים.

4.ארה"ב כמעט העבירה את ההיתר בחוק אך עקב מחלוקות של הרגע האחרון נסוגה.

5.הוכח מעל לכל ספק שאין סכנה בעישון ג/ח.

(*) הוכח ע"י מחקרים שתהליך הגמילה הוא יותר קל ופשוט מלהיגמל מסיגריות. להבדיל מגמילה מסמים קשים/סיגריות/אלכוהול

בו הנגמל סובל מזיעה קרה (סמים קשים), רעידות (סמים קשים), עצבים רופפים (אלכוהול, סיגריות), אובדן שליטה עצמית (סמים קשים,

אלכוהול) וכו', בגמילה מ-ג/ח יש רק את הרצון לעשן שוב מבלי לחוות את אחד מהסימנים לעיל, ותוך ימים ספורים זה נעלם כלא היה.

המחסום (לכאורה) העומד בפני רוב המדינות לאשר את ג/ח נובע מאפקט הדומינו לשני הכיוונים, עד היום עיני כולם נשואות לארה"ב.

נא לא לקפוץ ולהסיק את המסקנות (הכאילו) מתבקשות לגבי! :bash:

כל שצריך לעשות הוא לקרוא לא מעט על הנושא, לא מעט כתבות עומק היו בעיתונים וגם ברחבי הרשת.

כנ"ל תוכניות/כתבות בטלביזיה.

במילים אחרות רובכם (אם לא כולם) הגדול פשוט אינו מעודכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לסכנה

אני מזמין אותך לראות את חבר שלי שבקושי מוציא מילה מהפה מרוב חשיש (חשיש זה לא רק גראס מעובד, למרות שהיינו רוצים שיהיה ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לסכנה

אני מזמין אותך לראות את חבר שלי שבקושי מוציא מילה מהפה מרוב חשיש (חשיש זה לא רק גראס מעובד, למרות שהיינו רוצים שיהיה ככה)

הוא לא התכוון לזה,

הוא התכוון לכך שהג'ראס/חשיש (נ.ב גראס זה עיבוד פשוט וקליל, הג'רא והחשיש הם היותר חזקים) מהווים נישה האחרת המעובדת באופן שונה לחלוטין מאותו צמח, הקנביס.

נ.ב לגבי הצבא, אמת.

נ.ב 2,

1) חוסר שליטה עצמית

תקשיב טוב, כאשר תנסה תדבר.

החוסר שליטה עצמית שאתה מדבר עליה אינה ולא קיימת אלא אם כן המשתמש מחליט לעשות כן.

הגראס וכל עיבודיו השונים הם חומרים מאוד מושפעים מהמצב הנתון של המשתמש וברוב השפעתם היא פסיכולוגית בלבד, ונתנת לשליטה.

ההשפעה מאוד שונה ממשתמש למשתמש, ובמקביל תחשוב כי החוסר השליטה עצמית הזאת לכל אורך היסטוריית המין האנושי מעולם לא התבטאה באלימות, עכשיו תנסה לעשות הקבלה באלכוהול. כמה אנשים שיכורים חסרי שליטה עצמית הולכים ברחוב מקללים אנשים צועקים בועטים בפחים, חוסרים לבתים שלהם מכים את הנשים?

2) תלות בסם

נפשית בלבד! נתנת לגמילה קלה יחסית ותלויה מאוד מאוד במשתמש, לעומת אלכוהול אשר מהווה פגיעה והתמכרות פיזית.

3) חוסר תיקשורת עם הסביבה (מעט כמו אוטיזם)

מה?! בנאדם בחייך תפסיק למכור פה לאנשים לוקשים. מתי בחיים שלך ראית מישהו מעשן גראס ומתקרב לאוטיזם?

התופעה שאתה מדבר עליה היא אפטיה, לפעמים תחת השפעם הגראס אתה נכנס לנבכי עצמך, עמוק מאוד ולא מעורה במה שקורה סביבך, בזכות זה אתה מתמודד לפעמים עם מקומות אצלך שהשכחת, ולומד על עצמך המון דברים שלא ידעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

ת'אמת, חשבתי בהתחלה ששאלת השאלות היא : האם עשיתם ילדים... אבל כנראה שנסחפתי מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?! בנאדם בחייך תפסיק למכור פה לאנשים לוקשים. מתי בחיים שלך ראית מישהו מעשן גראס ומתקרב לאוטיזם?

התופעה שאתה מדבר עליה היא אפטיה, לפעמים תחת השפעם הגראס אתה נכנס לנבכי עצמך, עמוק מאוד ולא מעורה במה שקורה סביבך, בזכות זה אתה מתמודד לפעמים עם מקומות אצלך שהשכחת, ולומד על עצמך המון דברים שלא ידעת.

אכן, הרבה משתמשים חשים פתאום שהם יכולים לנהל דיונים פילוסופים ברמה שמעולם לא היו מודעים לה.

אצל חלק זה נובע מתפיסה מעוותת (לא קיצונית שהרי הם מדברים לעניין) של המציאות, ויש המגלים פתאום

זוית ראיה חדשה/נוספת של המציאות כפי שהיא, לא פעם 'נופל' האסימון לגבי הבנת נושאים שלא ייחסו להם

חשיבות קודם לכן.

בתופעות הנ"ל נתקלתי לרוב בצבא! (תתפלאו כמה חיילים מעשנים!!!)

אגב, באופן אישי מאד מאד תמוה בעיני הסירוב לאשר חוקית את הסם לצרכים רפואיים, ולא מצד הרופאים כמו החולים הסובלים

מכאבי תופת עקב מחלה קשה, כגון סרטן.

ידוע שהסם הנ"ל משמש כמשכך כאבים, לא מעט חולים עוברים על החוק רק בכדי להקל על סבלם.

אז אני שואל, מדוע לעזאזל לא מנסים לבוא לקראת החולים ומאשרים את הסם תחת פיקוח רפואי?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...