שאלת השאלות, האם עשיתם סמים - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת השאלות, האם עשיתם סמים

nice-1

האם עשיתם/עישנתם סמים?  

573 הצבעות

1. 1. האם עשיתם/עישנתם סמים?

• לא
    • כן, קלים
    • כן, הכל
    • לא, אבל בשנה הקרובה אנסה קלים
    • לא, אבל ב5 שנים הקרובות

Recommended Posts

אולי בתיאוריה זה טוב ויפה אבל היישום של זה פגום לרב. לפי דבריך צריכה הייתה המדינה לחוקק חוקים נגד 80% מהנאות החיים. למה אין חקיקה עבור גיל מינימלי לקניית טבק? למה המדינה מאפשרת שתיית אלכוהול? למה המדינה לעומת זאת מונעת עישון מריחואנה? יש עשרות רבות של דוגמאות לכאן ולכאן בהן המדינה לא מפגיהנ שיקול דעת נכון וראציונאלי. מאחורי כל החלטה פוליטית (שזו בעצם כל החלטה שעוברת בכנסת אם זה חוק או כל דבר אחר) יש לובי חזק מאוד של בעללי שררה וממון שלאוו דווקה טובת הציבור מול עיניהם!

חוצמזה שאני מלכתחילה לא מסכים עם המוטו הזה. חייתי בהולנד תקופה קצרה ושם כבר הבינו ש"חייה ותן לחיות" זה המוטו הטוב ביותר לחיי שלווים ומוצלחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חוצמזה שאני מלכתחילה לא מסכים עם המוטו הזה. חייתי בהולנד תקופה קצרה ושם כבר הבינו ש"חייה ותן לחיות" זה המוטו הטוב ביותר לחיי שלווים ומוצלחים.

True... True...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מושגים כללים בנושא. יש עוד אך מתעצל עכשיו להמשיך לחפש.

בצעו חיפוש בגוגל תחת "חשיש" מריחואנה"

קצת מושגים כללים בנושא

אווופסי הקישור לא עובד, הנה הוא ללא עזרתו של הפורום :-/

http://images.maariv.co.il/cache/ART298065.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע ומובן, אבל לתרגם את זה לכותרת הזו זה פשטני ומילולי מידיי. זה לא מעביר את משמעות המישפט ברוח הדברים בו הוא נאמר.

זה מזכיר לי תרגום של סרטים בקולנוע! לכן אני שוכר סרטי רק ללא תרגום - לא מעוניין שאיזה מתרגם סוג ב' יהרוס לי את הבדיחות הלשוניות בסרט ואף גרוע מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וויפי סופסוף מצאתי ת'רד באקטואליה שאפשר למשוך בלי לריב ממש :funn:

דווקא אפשר להתעלם מהתרגום (עזוב את זה שבDVD אפשר לכבות את התרגום, ואני מעדיף לשים תרגום באנגלית)

ולרשום "עישנתם"

זה כמו להתחיל הודעה עם המילה "לא"

זה גורם להרתעה כזאת

עובדה שנכנסו כל כך הרבה

אגב, 15% מעשנים/עישנו.. קחו טעיה של 4%+- וזה עדיין דיי הרבה

viva la revolution

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע שאני אבין. לדעתך, כל מדינות העולם (למעט הולנד ודנמרק) סתם לא נתנו לכך לגליזציה?

כן. זו דעה קדומה. שעישון זה רע.

גראס פחות מזיק משתייה למשל.

בבקשה תדייק, .. זה לא נשמע כל כך חכם.

עישון גראס הינו מזיק פחות משתיית אלכוהול, גם פחות ממכר, וגם תופעות לוואי פחות מסוכנות לשותה ולסובבים לו.

פשוט שטויות מה שאתה אומר.... העשן של הגראס מכיל הרבה יותר רעלים מאשר סיגריה,

וגם הרבה הרבה יותר ממכר, הרבה יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גראס מכיל הרבה פחות רעלים מסיגריה, ולו רק בשל העובדה שבסיגריה יש כמה אלפי חומרים מסרטנים שהוספו באופן מלאכותי, ואילו גראס הוא בדרך כלל, עשב נקי.

לא נכון, העשן של הגראס מכיל יותר רעלנים, את זה אמרה פרמקולוגית (נדמה לי שזו המילה) שהעבירה הרצאה על סמים (בלי הטפה, רק מידע נטו), שזה במקרה העיסוק שלך.. לדעת את ההרכב של החומרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...