איך שהם אוהבים לדרוש ולדרוש .... - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך שהם אוהבים לדרוש ולדרוש ....

udicol

Recommended Posts

בגלל חוסר טכנאי מקינטוש בארץ , המעבדות שמפעילות את אותם בודדים שמתעסקים עם המקינטוש , גובות הון תועפות בגין תיקון או סידור המחשב .

החלטנו (גיסי ואני) לוותר עליהם . החלטנו להתחיל את המערכת מחדש . התקנו (וואהו איזה קל) , התקנו את תוכנת FinalCut Pro 2.0 וח"כ שידרגנו ..... והכל טוב ויפה (ועוד קצת סיוע ממקצוענים אחרים ) .

צריך ניסיון , צריך עזרה במחשבים (מפורומים ) כדי לגרום למתפרנסים בכבוד , להתפרנס בכבוד אבל בפחות מ- 150 $ לשעה בעבור טיפול במחשב כמו התקנת ושידרוג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלנו , התקנת מערכת הפעלה של מק ממש לא דומה להתקנת WindowsXP או כל מערכת הפעלה אחרת .

הבעיה היא כאשר אתה עובד עם ציוד מקצועי , כאן מגיעות הבעיות . לדוגמא - RT- - אינטרפייס מיוחד למק - מתאים לעריכת וידיאו מקצועית , ע"מ להתקין אותו יש שלבים חשובים שאסור לפספס . עידוכנים חשובים מאוד דרך האינטרנט ! .

לכן עדיין יש צורך בניסיון , ולשאול בעלי ניסיון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

לא, אבל מדובר על לדרוש... הבאת לי את החשק לאיזה דאבל איכותי, אתם חושבים שאם אני אנחת על קופאית של מקדונלדס בשעה 11:00 (פתיחת רוב הסניפים בארץ) ואדרוש ארוחת דאבל מוגדלת + אקסטרה רוטב + טריאקי + אקסטרה ירק + 3 חתיכות גבינה מותכת + פוטטו במקום צ'יפס + רוטב רויאל בצינצנת... היא תבין מה אני רוצה ממנה?! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל מדובר על לדרוש... הבאת לי את החשק לאיזה דאבל איכותי, אתם חושבים שאם אני אנחת על קופאית של מקדונלדס בשעה 11:00 (פתיחת רוב הסניפים בארץ) ואדרוש ארוחת דאבל מוגדלת + אקסטרה רוטב + טריאקי + אקסטרה ירק + 3 חתיכות גבינה מותכת + פוטטו במקום צ'יפס + רוטב רויאל בצינצנת... היא תבין מה אני רוצה ממנה?! ;D

עזוב אותך מכל האוכל הזה...

בתור אחד שעבד שם, זה לא מלבב לאכול קציצה קפואה שעברה בתוך מכונה מזוהמת ואחרי 60 שניות היא מוכנה...פשוט גועל נפש.

הקציצה הנ"ל גם שוכבת במקרר הסניף איזה חודשיים לפני שהיא מגיעה ללקוח, כנ"ל גם לגבי הצ'יפס, אבל עזוב, זה לא הפורום המתאים

לדון בדברים האלו...

אייכה פרוג??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...