איזה קירור כדאי לקחת מהרשימה הבאה? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה קירור כדאי לקחת מהרשימה הבאה?

^DaGoN^

Recommended Posts

פתחתי לפני כמה ימים דיון, עכשיו, איזה מהרשימה הבאה כדאי לקחת?

ZALMAN CNPS7000B-AlCu- רשום באתר של זלמן שהוא מתאים למעבד שלי - והליבה של Palomino.. אני מתאר לעצמי שזה אמור להתאים, אבל זה לא תלוי גם בלוח אם? :x

Thermalright SP-97 with Enermax 92m"m Fan-רשום באתר של Thermalright שהוא מתאים ל- Palomino, אז אמור להתאים.

Thermalright SLK-947U with Enermax 92m"m Fan-גם רשום שאמור להתאים.

Thermaltake SilentTower on 2500RPM 90m"m Single Fan-אני לא יודע אם זה מתאים למעבד שלי, מישהו יכול לבדוק לי? שבדקתי היה רשום שזה מתאים ל-64 ביט 3000+..

אבל אני לא בטוח :[

אני לא יודע אם זה מתאים למעבד וללוח שלי אני מפחד תגידו לי אם זה מתאים :(

באתרים של ושל ZALMAN הם רשמו שזה מתאים למעבד ולליבה שלי, אבל זה לא תלוי גם בלוח אם?

עריכה: חשוב לציין שהשקט חשוב לי, מה הכי שקט מכל הרשימה?

טוב, לפי אחת התגובות אני רואה שה-ZALMAN 7000 לא מתאים לי :<<<<

אתם יכולים לבדוק מה כן מתאים גם למעבד שלי, וגם ללוח אם שלי? ואני צריך שתהיו בטוחים, לא משנה אם זה מהרשימה למעלה או לא... רק טוב שמתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתאים הוא לא זקוק לחורי עיגון

אתה בטוח? כי אם אני לוקח את הקירור הזה, אני לא יכול להחזיר, אתה יכול לתת לי לינק של כתבה שרשום בה את זה? ואיך אני יודע שזה מתאים לסוקט שלי... ולמעבד?

עריכה: תראה, בלינק הבא, שהוא מהאתר של טרמלטייק רשום שזה למעבדי 3400+

http://www.thermaltake.com/coolers/volcano/rs/a1889.htm

מה אתם אומרים...?

תביאו לי קירורים אחרים חוץ מה-Silentboost.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד 3400+..

בכל מקרה הסיילנט בוסט מקרר צולע, הוא שקט! וזהו..

לאומת זאת הוולקנו12 מקרר חביב, אבל רק שהוא על מקסימום, ואז אי אפשר להיות ליידו כי הוא מרעיש מאוד, וברמות ממוצעות ונמוכות הוא גם כן צולע מבחינת ..

יש לך את האירופלואו שגם הוא לא ממש משהו מבחינת , וגם לא ממש שקט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד 3400+..

בכל מקרה הסיילנט בוסט מקרר צולע, הוא שקט! וזהו..

לאומת זאת הוולקנו12 מקרר חביב, אבל רק שהוא על מקסימום, ואז אי אפשר להיות ליידו כי הוא מרעיש מאוד, וברמות ממוצעות ונמוכות הוא גם כן צולע מבחינת ..

יש לך את האירופלואו שגם הוא לא ממש משהו מבחינת , וגם לא ממש שקט..

אז אתה אומר לקחת את הסיילנט בוסט? אתה בטוח שזה יתאים לי...? לאיזה לוחות וסוקטים זה מתאים? ורשום באתר To 3400+ כלומר מ-3400 ומעלה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל מה שחשוב לך זה שקט אז כן קח אותו, אבל קח בחשבון שהיכולות שלו בסיסיות מאוד.

אבל אני צריך לבדוק אם זה מתאים ללוח אם שלי! ובאתר לא רשום אם זה מתאים או לא.. וגם לא למעבד וגם לא לסוקט!!

איפה אני בודק?!??!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...