נייד חדש - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד חדש

shift

Recommended Posts

[ftp][/ftp]

מחר אני יוצא לקנות חדש משלי.. עכשיו הבעיה שאני לא מבין טוב בהן.

אני רוצה ל:

1- עבודה רגילה כגון קריאהץץכתיבהץץצפיה בשקופיות..צפיית סרטים..עבודת אינטרניט .. העברת מידע בבלוטות או אינפרא-אדום...אולי משחק או שתיים... אבל שלא יהיה עתיק.. צריך להיות חדיש ובנוי לחידושים קיצוניים... לוק חדש וסקסי.. :P

ראיתי הרבה והתבלבלתי..

אם אפשר כמה רעיונןת לדגמים חברה ..יהיה מצויין..

:yelclap::xyxthumbs::jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלטפורמת סנטרינו (יש עכשו אחת חדשה שמחליפה אותה אם אני לא טועה, בכול אופן, אני לא זוכר את השם...) מאפשרת תקשורת אלחוטית לטווח קצר, וכוללת מעבד P-M נחמד (דותן). כרטיס מסך אתה צריך לפחות R9200 עם 64MB, ולפחות זיכרון 256 MB (לא משותף לכרטיס מסך!).

חברות: IBM אם יש לך את הכסף ואתה מוכן להתפשר על המראה, וקומפקס טובים גם (השירות של זוועתי פשוט, אבל המחשב די טוב...)

ככה לא קונים מחשב... אתה צריך לקבל הצעות מחיר לכמה מחשבים, בקמה מקומות, ואז לבחור את הכי טוב מהם... לשאול לילה לפני הקניה לא יעזור לך הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל פונקציה של כסף!

אני לא מזמן קניתי IBM T42 אבל זה מחשב מאוד יקר ואני לא בטוח שאתה רוצה להשקיע כל-כך הרבה כסף (מדובר בסדר גודל של 10-12K)

תגיד מה התקציב שלך ומהן ההעדפות שלך

ונוכל לעזור לך יותר.

---עריכה---

הגבנו באותו הזמן....

קח בחשבון שלסוני אין תמיכה ושירות רשמיים בארץ רק דך מעבדות צד שלישי ואם תצטרך לממש את האחריות יהיו לך לא מעט בעיות!

המחשבים שלהם בהחלט סקסייםביותר אך בעיית האחריות חשוב יותר!

אתה מעוניין במחשבים של IBM? (הם מאוד מכוערים, אך שמם הולך לפניהם מבחינת אמינות,אחריות,ואיכות!)

ואגב אין לי מושג איך הגעת ל1700$ מכיוון שהמחשבים של סוני הם בדרך כלל הרבה יותר יקרים

http://www.sonystyle.ca/commerce/servlet/ProductDetailDisplay?storeId=10001&catalogId=10001&langId=-1&productId=1001048

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxth :yelclap::jump::smile1::cool2::lol: :-* :P ::) 8) ;D ;)umbs:

קודם לכך.. תודה רבה על העזרה.. זה באמת מקום חמים.. וגם מגיבים במהירות

אני אמרתי מה אני רוצה..

אמינות זה דבר חשוב יותר וגם ביצועים.. שם יבוא קצת למטה..עדכון וחידוש זה דבר חשוב מאוד.. :xyxthumbs:

אז תעשו לי את היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...