בעייה עם לוגין לHotmail ! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם לוגין לHotmail !

Tov_Tov

Recommended Posts

יש לי בעיה מעצבנת שנמשכת כבר איזה חודש, אני לא מצליח לעשות לוגין לHotmail ( דרך אגב יש לי IE )

ברגע שאני מנסה להתחבר הוא הופך למסף לבן, עושה כאילו הוא מעלה, את האתר אבל אז הוא נתקע במסך הלבן ולא ממשיך.

ניסיתי כמה חשבונות ועדיין זה קורה בכולם , עכשיו הקטע הוא שזה קורה רק במחשב שלי ודרך מחשבים אחרים אני מצליח להתחבר .

לפעמים הוא מצליח להתחבר חלקית ומראה לי את הרשימה של המכתבים אבל אז כשאני מנסה להכנס לאחד מהם עוד הפעם הוא מגיע למסך לבן כאילו הוא חושב ונתקע ככה שעה..

חשבתי שזה איזה תולעת או ספייוור אבל הורדתי כל תוכנה אפשרית כמעט ושום דבר לא עוזר.

למישהו יש מושג איך לפתור את הבעיה ?

ובבקשה אל תגידו לי להחליף בראוסר כי טוב לי עם IE ( עד עכשיו כמובן ) ואחרים כמו FIRE FOX וכאלה בקושי עושים טובה שהם גולשים לכל אתר.

תודה בן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי המחשב שלי מסומם כמה שטויות הוא עושה לי

דבר ראשון הרצתי עכשיו שוב את התוכנה Spybot והוא עשה לי שהוא מצא לי כמה HKEY אז עשיתי לו תקן והוא עשה כאילו הוא תיקן אותם אמרתי בו נבדוק אותו הרצתי את זה שוב ושוב הוא מצא לי את אותם HKEYS אז בסופו של דבר הלכתי ומחקתי אותם ידנית לא שזה עזר לבעיה המקורית שלי אבל עדיין.

בכל מקרה בעיה שנייה ניסיתי למחוק את הקוקיס ואת הInternet Files  ( כפתור: DELETE FILES ) וברגע שאני לוחץ על הכפתור הIE הופך לNot Responding מה שאני מבין מיזה הוא שיש איזה קובץ שהוא לא מצליח למחוק בTemporery Files או משהו כזה, זה כבר קרה לי בעבר ואז אני הולך מוחק את זה ידנית בSAFE MODE דרך התקייה או דרך אותו כפתור ( אבל זה חוזר לי אחרי יומיים אין לי מושג מה זה).

בכל מקרה עכשיו קרה לי משהו בכלל מוזר כשניסיתי לעשות את זה דרך הSAFE MODE אבל כאילו הכפתור לא עבד זה לא מחק לי כלום ולא עשה כלום גם את הקוקיס זה לא מחק ב SAFE MODE.

וכל הצרות האלה וזה עדיין לא פותר לי את הבעיה הראשונית  :bash:

עוד עצות ? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...