מישהו ראה את גמר אליפות אוסטרליה היום? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו ראה את גמר אליפות אוסטרליה היום?

FARKASH7

Recommended Posts

לא הצלחתי לקום לבית ספר(יותר נכון לא ממש רציתי) קמתי בעשר וחצי בשביל הגמר, סאפין-יואיט, היה גמר מדהים פשוט גמר גדול סאפין תותח אני מת עליו פשוט תותח.

עוד מישהו ראה את הגמר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן חצי הגמר פדרר-ספין היה המשחק כמעט הכי טוב שראיתי בחיים שלי (הכי טוב היה גמר ווימבלדון ראפטר מול הקרואטי שפרש שכחתי את שמו מת עליו גם).

בכלל הטורניר הזה היה הטוב ביותר שראיתי פשוט טורניר מעולה משחקים מעולים ארוכים מותחים כול שחקן נותן את כול מה שיש לו פשוט טורניר מדהים.

אני מההתחלה רציתי שספין או רודיק יקחו ולשמחתי אחד מהם עשה את זה, ובשרוה התחתונה אין כמו גמר של טורניר גדול בטניס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן היה טורניר מעולה. ראיתי את הגמר ואת שני החצאי גמר.

פדרר עדיין השחקן הכי טוב בעולם. מוזר לי האמת איך שהוא הפסיד לסאפין, אבל הוא יתעשת.. זה בטוח. בכל מקרה סאפין הציג טניס מעולה והיה ברור שאם הוא ימשיך באותו קצב בגמר יואיט קטן עליו.

אגב, בחצי גמר של יואיט נגד רודיק אני חייב לציין:

- חבטות ההגשה של רודיק, דבר מדהים פשוט (הוא מחזיק השיא המודרני למהירות חבטת הגשה)

- כל פעם שרודיק עשה חבטת יד-אחורית (backhand) הפרצוף שלי התעוות, אם אתם מבינים למה אני מתכוון.

לבן אדם יש המון פוטנציאל (מקום 2 בעולם, בכל זאת) אבל הוא חייב לשפר את ה- all-around-play שלו בשביל באמת לקרוא תיגר על כל גראנד סלאם ועל שחקנים כמו פדרר (שלא לדבר על יואיט).

FARKASH, אתה מדבר על איבניסביץ'?

דרך אגב, לצפות במשחקים כ"כ ארוכים (3-4 שעות) זה עניין בעייתי.. אני בדרך כלל מדלג על איזה מערכה פה ושם, בכל זאת, זה מטיש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בדיוק איבניסביץ איזה סרבים מדהימים היו לו בכלל בנאדם גדול!.

בקשר לאורך בגלל זה אני לא רואה אף משחק חוץ מחצאי גמר וגמרים אז יש מתח, זה תלוי גם בשחקנים שמשחקים בטורניר הזה כול ארבעת השחקנים הטובים בעולם הגיעו לשלבים המאוחרים(אני יודע שהוצאתי הרבה מאוד שמות גדולים אבל עדיין) והיו משחקים מצויינים.

ובקשר לרודיק לדעתי יש לו פוטנציאל גדול יש לו סרבים מדהימים דבר כזה לא ראיתי בחיים שלי כמו שאמרת יש לו גם הרבה צדדים לא חזקים והוא צריך להשתפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כן.. איבניסביץ', אני זוכר את הטורניר ווימבלדון בו הוא זכה לאחר שקיבל כרטיס חופשי (wildcard) בתור לא מדורג. היה פשוט טורניר מדהים, סיפור סינדרלה פשוט ;D

איבניסביץ' - הסרבים של סאמפרס, העצבים של סאפין :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל, בשני הגמרים (גם של הגברים וגם של הנשים) היו שתי הפתעות שאחרי סט אחד היריב השני כאילו מתעורר לתחיה ומתחיל לגמור את השני, למרות שאצל יואיט-סאפין זה היה ככה סט וחצי... פשוט טניס ברמה הגבוהה ביותר. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם שיחקתי, שנתיים במועדון הטניס של הרצליה (גם בנבחרת המועדון), בקושי משחק היום.

ואני עכשיו ממש אבל ממש גרוע יחסית למה שהייתי פעם... אפילו אם ארצה יקח לי כמה חודשים טובים לחזור לאותה יכולת.

חפיף, היה נחמד, תם ונשלם. אולי אחזור לזה בתור תחביב לאחר הצבא, אני יודע.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמו שאמרתי לא משחק רק צופה.

החולצה של רודיק ממש יפה בכלל ריבוק שיחקו אותה גם הבגדים של ספין היו ממש יפים לדעתי גם אדידס שיחקו אותה.

איבניסביץ כמה שהוא היה עצבני בסוף הטורניר בכה ממש הוציא את הכול זה היה הטורניר האחרון שלו הוא נכנס כלא מדורג ואחרי גמר ארוךך(אני לא זוכר כמה זה לדעתי הגיעה לחמש שעות) לקח בגדול זה היה הגמר הכי גדול שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...