g-force 4 TI4200 של החברה SUMA הוא טוב??? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

g-force 4 TI4200 של החברה SUMA הוא טוב???

shloosh

Recommended Posts

תאמין לי איכות לא פחות טובה מכל השאר ..... אני הייתי אומר שעיין אנושית לא תבדיל בין הכרטיסים :)

כל הדיבורים על איכות תמונה עלה לכולם יותר מידי לראש , כל הכרטיסים מראים אותו איכות אולי איזה הבדל לא משמעותי שלא שמים לב עליו .

אתה שוגה, איך אתה מציין קביעה כזאת אם מעולם לא ניסית והעמדת את שני הכרטיסים אחד ליד השני עם מסך זהה לבדיקה?!

בהחלט יש הבדל, ורק לידע כללי, את הלידטק משווים לפרלייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמין לי איכות לא פחות טובה מכל השאר ..... אני הייתי אומר שעיין אנושית לא תבדיל בין הכרטיסים :)

כל הדיבורים על איכות תמונה עלה לכולם יותר מידי לראש , כל הכרטיסים מראים אותו איכות אולי איזה הבדל לא משמעותי שלא שמים לב עליו .

התכוונתי אליו - הוא טועה ובגדול..

ד"א - השוונו בין ההרקולס רדאון 8500LT שלי לבין ה TI4600 של יניב (SE7EN).

עברתי את האלף? לא שמתי לב... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א - השוונו בין ההרקולס רדאון 8500LT שלי לבין ה TI4600 של יניב (SE7EN).

האסוס דרעק ממוצע, ליד שאר הג'יפורס4Ti.

אם כי אני בטוח שאם נשים את הלידטק ליד ההרוקלס שלך הלידטק יתן תוצאות יפות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא?

מה להרקולס אין פאשלות עם פילטרים? ולפלית גם לא?

רק שתדע, הג'יפורס נותן תדר יציב הרבה יותר בכל רזולוציה לעומת הרדאון, לעומת זתא הרדואן נותן צבעים חמים יותר (במיוחד בפיענוח , וזאת בעיקר בגלל שזה נעשה ע"י צ'יפ מהמגרש הביתי של ATI ולא כמו אצל הכטריסים מבוססי NVIDIA העושים שימוש בצ'יפים בגוף שלישי)

..

זה הכל תלוי בפילטרים. חבל שמרבית החברות אשר משחררות לשוק כרטיסים מבוססי Gf4Ti לא מסוגלות לתת פילטרים ראויים.

נ.ב למקרה שאתה לא מכיר אתה אתר FiringSquad, לדעתי ולדעת רבים אחד מאתרי החומרה המתמחים ביותר בענייני כרטיסי מסך ותצוגה (תנסה להיעף מבט במדריכים שלהם ובביקורות המעולות שלהם.

ערך כתבה מקיפה על הפרלייה, ואכן ערך את בדיקות ה-2D שטום, אנאנד וכל האחרים .. דילגו עליהם כרגע.

והנה המסקנות:

So who won the test? Matrox did but not by much. Often times we found ourselves questioning whether our vision was good enough to see the difference because it was very, very difficult. It took a lot of staring and squinting to notice any difference at all. Ironically, this is saying more for than it is for Matrox. In terms of 2D quality, you just expect Matrox to beat the competition, but you would never guess that a GeForce4 (out of the many that are out there) to approach Matroxs quality so closely. The Parhelia possesses serious filtering design and the comes very close. Both the WinFast and the are sharper than Matroxs previous cards like the G550 and G400.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...