g-force 4 TI4200 של החברה SUMA הוא טוב??? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

g-force 4 TI4200 של החברה SUMA הוא טוב???

shloosh

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

There are three models of Suma Ti4200

Theres the - SUMA GEFORCE 4 TI 4200 64MB which is the simple model and comes with 64mb of 3.6ns memory and clocks at 250/500 and has no DVI exit (used for LCD monitors but can also be used as a second agp to connect a second CRT monitor) and thats why its rather cheap

Theres the - SUMA GEFORCE 4 TI 4200 SE 64MB which is a little better and comes with 64mb of 3.3ns memory and faster clocks at the speed of 250/550 mhz and DVI, and costs a little more than the simple modle but is worth it.

and theres the - SUMA GEFORCE 4 TI 4200 SE 128MB DVI which has 128 mb of 3.3ns memory clocks of250/550mhz and DVI, and costs around 1500 nis

you can find them all at www.pandas.co.il

The is also very good for overclocking and has great filters but note that it costs more.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה אחד הכרטיסים הכי מוצלחים שיש בשוק ...

וזה שהוא זול זה רק עוד סיבה לשמחה , משום מה אנשים חושבים מה שזה זול זה חרא ... אבל לא הכל כך .

הכרטיס לדעתי יותר טוב מ לידטק גם מבחינת האובר קלוק וגם מבחינת המחיר .

ובקשר לSE שבא עם 3.3ns אני חושב שלא שווה לשלם עוד 200 ש"ח תמורת 10MHz נוספים בזכרונות , הגיעו איתם עד 650

שעם הזכרונות של 3.6ns הגיעו ל 640 , זה לא שווה 200 ש"ח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי איכות לא פחות טובה מכל השאר ..... אני הייתי אומר שעיין אנושית לא תבדיל בין הכרטיסים :)

כל הדיבורים על איכות תמונה עלה לכולם יותר מידי לראש , כל הכרטיסים מראים אותו איכות אולי איזה הבדל לא משמעותי שלא שמים לב עליו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...