אני צריך בבקשה מפרט מחשב בסכום של 3000 , גג 3500. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך בבקשה מפרט מחשב בסכום של 3000 , גג 3500.

Shmoolik

Recommended Posts

שלום , אני צריך בבקשה מפרט מחשב ב 3000 עד 3500 בערך , עדיף כמה שפחות , כולל מסך.

המחשב הוא בשביל אבא שלי שאין לו ממש דרישות מהמחשב , בעיקר לגלוש באינטרנט , משחקים קטנים בשביל אחותי הקטנה והתוכנה הכי "כבדה" שאני יכול לחשוב עליה שהוא השתמש בה היא פוטושופ. אז דרישות אין לו ממש.

אבל נראה לי שיותר נוטה לכיוון כי זה יותר זול.

אבל שיכלול גם צורב וגם סידי. וגם אם אפשר מסך טוב כדי שלא יהרסו העיניים , ואם ההבדל בין CRT ל LCD הוא לא ממש גדול , אז עדיף LCD (הבדל גדול הוא עד 300 , 400 שקל).

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוטושופ היא לא תוכנה "כבדה" אלה היא תוכנה דיי כבדה שדורשת דיי הרבה משאבים לביצועים טובים...

בתקציב שהבאת אין סיכוי להכניס LCD טוב, אני לא בטח בכלל שאפשר לבנות מחשב סביר המחיר הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי ?AMD Sempron 2200

לוחות אם למעבדי ?AMD NF7-S2G (nForce2)sata,lan,usb2

זכרונות 400 512MB A-DATA

דיסקים קשיחים WESTERN DIGITAL 80GB SATA

כרטיסי מסך RADEON 9550 128MB 128bit

כוננים- ??1.44, CD-ROM, DVD? FLOPPY Teac/SONY 1.44

צורבים CD Recorders LG 52 x 32 x 52 (kit)

מארזים HEC Compucase CI-6A19

מקלדות MS + MS Mouse Optical

מסכים 17'' 793 DF FLAT

מחירון עבודות במעבדה Assembly Computer (new compon.)

מחיר 3520 ¤

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי גג 3500 כי לא ידעתי אם אפשר ב 3 ואפילו פחות.

עדיף כמה שפחות. שיהיה זול.

לאבא שלי אין כל שימוש ולא יהיה לו ביותר מ 256 זכרון . לכן הוא עדיף על 512.

80 GB אני גם לא מאמין שהוא ישתמש בחיים ! לכן עדיף 40 או פחות. אלא אם כן ההפרש הוא 50 שקל לכן זה לא שווה.

לגבי כרטיס מסך גם לא יהיה לו ממש שימוש אני מאמין. ואני לא יודע הכרטיס הזה הוא HIGH END , אם כן אז אם אפשר משהו זול ופשוט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המינימום...

זכרון חובה 512..

HD המינימום שמוכרים ב KSP זה 80 ג'יגה

והכרטיס מסך הוא ממש לא HIGH END... הוא עולה 400 ש"ח והוא הכי שווה שאפשר לקנות בזול. אפשר לרדת למשהו קצת פחות טוב ולחסוך 100 ש"ח אבל זה כבר לא חסכון רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...