מחשב נתקע בזמן משחק ובזמן כיבוי המחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נתקע בזמן משחק ובזמן כיבוי המחשב

tombcatz

Recommended Posts

שלום,חזרתי לפורום בגלל תקלה טכנית שאני זקוק לעזרה

לפני משהו כמו 4 חודשים קניתי מחשב חדש

AMD 3000+ 64Bit

Asus K8V SE Deluxe

Kingston 512MB RAM

Maxtor 80GB 7200RPM

PNY 6800NU 128MB 256Bit

Windows XP SP2 [firewall disabled]

עכשיו,לאחרונה אני נתקל בתקלות שמתחילות מאוד מאוד להטריד

בהתחלה,הייתה תקלה משונה מאוד שכיחה...פעם בהרבה זמן שהייתי יוצא מאיזה משחק לאחר זמן משחק רב,המחשב היה קופץ למסך כחול ומפעיל את עצמו מחדש.

אבל לאחרונה התקלה נהייתה נפוצה יותר,ואז נעלמה באופן פתאומי,ובמקומה החלה תקלה גרועה בהרבה

עכשיו,כל פעם שאני פותח כל יישום תלת מימדי [או בקיצור-כל יישום EXE],נפתח לי תהליך חדש בשם CCAPP.EXE,התהליך לוקח 29,000K זיכרון,והוא לא מסכים להסגיר [כל נסיום לעשות END PROCCESS יביא לי הודעה OPERATION COULD NOT BE COMPLETED]

וכאן מגיע החלק הגרוע-ברגע שאני סוגר את המחשב,התהליך הזה לא מסכים להסגר,וגורם לכל המחשב להתקע,בלי יכולת להסגר...הדרך היחידה שאני יכול לסגור את המחשב,היא ע"י לחיצה על RESET,הפעלה מחדש של המחשב ואז כיבוי שלו...

ועכשיו העסק התדרדר אפילו עוד יותר,כל כמה זמן שאני משחק באיזשהו משחק,המחשב פשוט נתקע,קופא,ומת...כל מה שנותר לעשות זה RESET....וזה תקיעה מוחלטת,לא רק של המשחק,אילא של כל המחשב.

אני מבצע כל שבוע איחוי דיסק,אני בודק כל הזמן את הכונן לתקלות,הכל נקי

יש לי NORTON ANTI VIRUS 2005 וNORTON SECURITY וNORTON FIREWALL כולם מעודכנים,ואני סורק את המחשב על בסיס שבועי,והמחשב נקי

יש לי AD AWARE וSPYBOY SEARCH&DESTROY,אני דואג לעדכן אותם באופן תמידי ולסרוק את המחשב כל שבוע,המחשב נקי

אין לי מושג מה לעזאזל לא בסדר עם המחשב,ופרט לעומס מוחלט של משחקים על המחשב [מותקנים לי משהו כמו 14 משחקים על המחשב],הכל אמור להיות תקין

העניין הוא,שתקיעות מחשב כבר זה דבר מלחיץ,יכול להיות בעיה בחומרה?אולי בכונן קשיח?

יש לכם עצות?כי זה מאוד מאוד מאוד מטריד,ואני לא מוצא פיתרון

ולא,אני לא רוצה לפרמט כרגע,אחרי 4 חודשי שימוש לא צריך לפרמט מחשב,בייחוד לא כשאני שומר עליו כלכך טוב.

אני לא יודע אם מדובר בבעית תוכנה או בבעית חומרה,ולכן אקח את מזלי ואשאל פה,תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

when getting a blue screen, don't just boot, write down the error you get first, that way you can search for the STOP #

later on the net. (write down the info after the "Technical Information").

as for the process:

Symantecs Common Client Application for Norton AntiVirus 2003/4, Norton Personal Firewall 2003/4, and Norton Internet Security 2003/4. This task is, effectively, the "master" task in these products as its role is to call the different program features of the above products. For example, if Auto-Protect and E-mail Scanning are enabled, then CCAPP makes sure that those programs are running. If CCAPP is disabled, then Auto-Protect and Email Scanning will not run.

Recommendation :

Leave well alone this task is crucial to the proper working of your Norton 2003/4 security product. We recommend, however, that you do a manual LiveUpdate every so often in order to pick up software updates (and not just virus definitions updates) as this task has had a few irritating bugs in the past.

(taken from this site)

it could be anything, from a memory stick gone bad to overheating, post here the error of the blue screen if you don't

know where to search.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון-תודה רבה על העזרה,אתה הבהרת לי כמה דברים

בנוגע למסך הכחול-אני כבר לא מקבל אותו יותר,וגם כשקיבלתי אותו,ההודעה הייתה מאוד ארוכה,ונותרה על המסך למשך 3 שניות גג[המחשב הפעיל את עצמו מחדש אוטומטית]

כשאני חושב על זה,כל התקיעות של המחשב אירעו כאשר בחדר היה חם,כשההסקה הייתה דולקת,אולי מדובר באמת התחממות יתר וב"מחנק" של המחשב

ואין בכלל קשר בין CCAPP לבין התקלה של התקיעות.

בכל מקרה,מחר אני אדאג שהחדר יהיה קר והשמחשב יהיה קר,ואני אריץ את היישום הגראפי הכי כבד שנמצא לי על המחשב למשך זמן ארוך

אם לא נתקע,אז סימן שהתקיעות היו בכלל בגלל OVERHEAT

אבל עדיין צריך לפתור את הבעיה של הנורטון המעצבן....אולי אם אני אעשה לו DISABLE [לAUTO PROTECT] לפני כיבוי מחשב,העסק יסתדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

God...

המחשב נראה כמשהו שהולך ומתחרבש

אתמול בלילה קבעתי כי בהפעלת המחשב הבאה,הווינדוס יבצע ERROR SCAN לכונן C

לא רק שהוא לא עשה את זה,אילא כשהמחשב נדלק,כלום לא עלה פרט לדסקטופ,והטאסק מנג'ר הביא הודעה מוזרה: Temporary HARD error ונסגר כל פעם

רק אחרי שעשיתי ריסט הכל הסתדר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...