קניתי קירור חדש, אבל יש לי כמה שאלות. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי קירור חדש, אבל יש לי כמה שאלות.

^DaGoN^

Recommended Posts

אוקיי, ה-Volcano 9 מת :<

לקחתי את המחשב לחנות שתמיד אני לוקח את המחשב אליהם, בהתחלה הוא שם לי Aero Cool, שכחתי את הדגם המדוייק, משהו 101, אבל שכחתי מה רשום לפני ה-101 :o

לא התאים למעבד שלי... באמת שאני לא יודע איך.. זה אמור להתאים לסוקט שלי :<

אז הוא שם לי Fortis A93, אמרתי לו שאישית אני לא מכיר אבל הוא אמר לי שזה טוב, אז הוא שם לי.

המעבד שלי הוא- 2000+, אל תשכחו שהוא מתחמם מהר, והליבה Palomino אז בכלל...

הטמפ' הן -39, מעבד-47-50 במנוחה.

לא בדקתי עדיין את הטמפ' בפעולה, אבל המאוורר שקט אחושרמוטה, אני בכלל לא מרגיש שהמחשב דלוק D=

עכשיו הבעיה היא, שהטמפ' גבוהות מדי :< עם הוולקנו 9 היה לי טמפ' של ה-CPU 43 ככה, אבל של הלוח אם יותר :ם

אני יכול להחליף קירור אם אני רוצה, למה שבא לי, שילמתי על זה 220 שקל, מה אתם אומרים כדאי להחליף קירור? ואל תגידו שהטמפ' ממש גבוהות כי הן לא כל כך, זה המעבדים הכי חמים של :<

אז אם אתם מציעים לי להחליף תגידו למה, ושיהיה גג 280 שקל, לא יותר.

עריכה: אני מתלבט בין שלושת אלה:

Thermalright SP-97 with Enermax 92m"m Fan דירוג (9.6/10)

SilentTower on 2500RPM 90m"m Single Fan דירוג (9.55/10)

Thermalright SLK-947U with Enermax 92m"m Fan דירוג (9.5/10)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיילנט טאוור והזלמן שהוצע כאן הם סינקים יחסית זולים שנותנים ביצועיים טובים, הרכבה יחסית פשוטה ותאימות למספר גדול של סוקטים, קניה לא רעה בכלל.

הSP97 הוא סינק מצויין שבנוי למאוררים חלשים, ואני חושב שהוא זה שיתן לך את ביצועי הקירור הגבוהים ביותר מכל הרשימה, אבל הוא גם הכי יקר..

הSLK גם הוא סינק מצויין, אך הוא בנוי למאוררים חזקים, ולמי שמחפש שקט הוא לא יפיק ביצועים מרהיבים, הוא עדיף על הSP עם מאורר חזק, אך עם מאורר חלש ללא ספק ה SP מספק את הסחורה טוב יותר.

ארבעתם מגיעים עם חומר טרמי טוב ככה שאין סיבה לקנות חומר טרמי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינק שקט, מקרר מצויין, במחיר מצחיק.

אני חושב שהוא הקניה הכי כדאית, החסרון שלו זה החוסר תאימות למגוון דיי גדול של לוחות אם,

לכן אני ממליץ לך לבדוק האם הלוח אם שלך מתאים, ניתן לבדוק את זה דרך אתר הבית של זלמן.

www.zalmanusa.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...