מחפש Chenbro Xpider Silver - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש Chenbro Xpider Silver

A1

Recommended Posts

הי,

אינני יודע אם זה המקום הנכון אז אם זה לא, תרגישו חופשי להזיז את ההודעה.

קניתי לאחרונה את כל חלקי המחשב ואני לא יכול להרכיב אותם מפני שאינני מוצא את המארז שרציתי  :(.

אני מחפש Chenbro Xpider (Gaming Bomb) Silver. מישהו כאן נתקל בבעיה דומה ויכול אולי לעזור? מישהו יודע ויכול לתת רמז היכן ניתן למצוא אחד כזה בארץ? קיימים בצבעים אחרים אבל לאף אחד אין את הכסוף... אתם בטח יכולים לתאר לעצמכם כמה מתסכל המצב...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_859&products_id=4379

http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=2803

חיפוש קטן והיית מוצא.

נ.ב - תשנה בבקשה לכותרת שתואמת את חוקי הפורום:

2. כותרות: הקפידו לכתוב כותרת (נושא) עניינית לדיון שאתם פותחים. הכותרת צריכה להכיל את השאלה הכללית שלכם או את תמצית הנושא של הדיון. אין לכתוב סימני פיסוק מרובים מיותרים בכותרת.

בנוסף לכך , פתחת את הדיון בפורום הלא נכון , הפורום המתאים הוא פורום 'חומרה אחרת וציוד היקפי'. אך אל תפתח שם את אותו דיון , תמתין שאחראי הפורום יראה את הדיון ואז הוא יעביר אותו למקום המתאים

וברוך הבא לפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללוגיק אין את המארז הזה במלאי... אני הזמנתי מהם את המארז אבל הם אמרו לי שיהיה להם אותו רק כנראה עוד שבועיים... יש להם רק את הכתום שלדעתי הוא מזעזע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה והסבלנות. שיניתי את הכותרת ואני אמתין שיזיזו את ההודעה לפורום "חומרה אחרת וציוד היקפי".

תאמינו לי שאכן חיפשתי לפני שהתחלתי את הדיון ולא רק חיפוש קטן כפי שהוצע אלא אפילו יותר מזה. הרבה אתרים מדווחים כאילו יש להם במלאי למרות שכאשר מנסים להזמין מתברר שבעצם אין... בין השאר גם לוג'יק, פנדה, נעה ואחרים. כולם מנסים למכור לי את הכתום...

ושוב, האם מישהו שמע או יודע על מקום כלשהו שיש לו אחד כזה במלאי בפועל ולא רק על הנייר? מישהו יודע מי היבואנים של הדבר הזה שאני אפנה ישירות אליהם?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל ניסיתי את למיר וגם להם אין...

בכל אופן, היות ואף אחד לא העביר את הדיון הזה לפורום הנכון, פתחתי דיון חדש שם באותו נושא וניתן לראות אותו כאן:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=104656.0

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקשו ממך בפירוש לא ליצור תארד חדש.

אם היית קורא את חוקי הפורום כמו שמתן ביקש ממך קודם, היית רואה שפרסום תארד בפורום אחר לא עובר על החוקים, אבל פתיחת שני תארדים זהים כן עוברת על החוקים.

אין מה לעשות עכשיו אתה לא יכול למחוק את התארד רק תזכור לפעם הבאה שפשוט מחכים בסבלנות, או במקרה הקיצוני יותר שולחים הודעה אישית לאחראי הפורום, אבל אין צורך לפצל את הדיון למספר רב של תארדים.

וברוך הבא לפורום ;D

(דרך אגב אני מציע לך להתקשר ל"באג מחשבים" ראיתי בתצוגה שלהם את הצ'נברו הזה, אני בכלל לא מתלהב מהמארז לא יודע מה אתה מוצא בו, אבל שיהיה :-X ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ועברו יומיים ושום דבר לא קרה ואני נורא ממהר עם זה, חשבתי שזה לא יהיה נורא אם אני אתן לדיון הזה לדעוך ואפתח דיון אחר חדש במקום הנכון. מצטער על הבלאגן...  :-[

בקשר לטיפ על "באג מחשבים", באמת תודה אבל תוכל בנוסף לומר לי באיזה סניף ראית את המארז בתצוגה שאני אדע לאן להתקשר?

אה, ובעניין ההתלהבות שלי מהמארז, זה פשוט מארז מצויין שקיבל ביקורות מעולות בערך מכל אתר חומרה נחשב שקיים בעולם והוא נמכר במחיר של פחות מחצי ממארזים אחרים ברמה שלו. בקשר למראה החיצוני שלו, יכול היה להיות יותר טוב אבל הוא באמת לא רע בעיני ובדברים כאלה הכל הרי עניין של טעם  :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...