משהו שמשגע אותי רציני פה - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו שמשגע אותי רציני פה

Magneto

Recommended Posts

אני דווקא משתכנע מהטיעון שצריך לעזוב את הארץ בגלל שישה ברגים ושני מאוורים? מי איתי?

אם הדיון לא היה מתקדם לאן שהתקדם עוד הייתי חושב שצריך לעזוב את הארץ על חודו של בורג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם merrymoon אני מסכים,

צריכים נישואין אזרחיים בארץ, צריכים הרבה דברים בנוגע לשכר...

עם CPU אני לא...

דווקא פה יותר עוזרים לאנשים במצוקה... ע"ע כל בתי התמחוי.

אנשים פה דווקא כן עוזרים, אבל,

כמו ששם זה לא כולם, גם פה זה ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Wizard אני מסכים איתך שצריך להיות פה בארץ רוב יהודי, במיוחד לאור התרבות האוכלוסיה בערבית בארץ.

וצריך להמשיך עם חוק השבות (רק יהודי מצד האמא יכול לעלות ארצה).

אבל זה לא אומר שצריך לכפות על כולם נישיאין יהודיים.

וההלכה לא מיחדת אותנו בכלל כעם, כי יותר מ 60% מהמדינה הזאת הולכת להשכיר סרטי ביום כיפור, ועושים על האש בשבת, והולכים לשפיים לקניון ומגהצים את הויזה, ובקיצור חיים את החיים החילוניים שלהם בשקט.

אבל הם עדיין יהודים.....על פי ההלכה-גם אם הם מאמינים בה\גם אם הם מסורתיים\וגם אם הם שונאים אותה....

איתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שמדאיג אתכם? שיתחתנו עם לא יהודים? באמת נראה לכם שכל כך הרבה ילדים יהודים טובים ימהרו לשאת שיקסעות? לא נראה לי. וגם אם כן, זה לא ה"גזע" ההלכתי שמשנה. החשש בכך שלא יהיה פה רוב "יהודי" הוא בכך שיהיה פה רוב ערבי ולא שום דבר אחר. אם יהיה פה רוב יהודי שנתמך ע"י אזרחים ישראלים לא יהודיים הנאמנים למדינה, זאת לא צריכה להיות בעיה אלא תודה השמיימה שהם שם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנטליות הישראלית פשוט זוועה, הישראלים חייבים, להחליף גישה.

וגם בחברה הישראלית תמיד יש את ההגרשה המזלזלת הזאת, לדוגמא ''אתה אפס ,אתה לא שווה כלום''.

ובארץ אנשים לא שמעו על המילה התנהנגות, למשל ישראלים עומדים בתור ,אז הם צועקים דוחפים ,מקללים, ועם הגישה מגיע לי , ככה בחיים לא נהייה מדינה מתורבת, שפוט עם של מגעילים, שאף אחד לא ירצה להתקרב עליהם, זה פשוט המצב שהייה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

infer73 אתה חי באשליות ולא מבין את מטרת החוקים במדינה תסתכל מסביב מה יש? נכון ערבים תסתכל בפנים מה יש? נכון ערבים.

ישראל היא מדינה עם בעייה דמוגרפית שרק תילך ותחמיר המטרה של כול החוקים שאתה מומרימון מתנגדים להם הם שמירה על הרוב היהודי במדינת ישראל!.

מדינת הוקמה כמדינת היהודים היא מקלט ליהודים היא הארץ היחידה שלנו היהודים.

לכן זו לא ארץ שכול אחד יכול לבוא אליה(כמוא שאמרת מי שירצה שיבוא) יש ותמיד תיהיה עדיפות ליהודים וכול אדם אחר שירצה להיכנס למדינה שלנו(לקבל אזרחות וכדומה) יצטרך לעבור מסלולים שונים.

הקטע של הנישואים בא מכול מיני שיקולים והיהדות שאתה כול כך מזלזל בה ומציג אותה כסתם כפייה של החרדים היא מה שהחזיקה אותך את המשפחה שלך, אותי ואת כול עם כעם בגלות אין עוד עם שחי 2000 שנה בגלות ושמר על הזהות שלו היהדות היא מה שאיפשר את זה אז לא קצת כבוד הרבה כבוד!.

תעשו לי טובה עם כול הומלס כול עני וכול אזרח שלא היה טוב לא במדינה מסויימת היה עוזב אותה אז חברות הפעופה היו מרוויחות פי מיליון יותר ממה שהן מרוויחות עכשיו ובישראל אפשר להצליח ואפשר לחיות טוב אז בארה"ב אתה תנהג על BMW סידרה 5 ובארץ רק על פאסאט, אז בארצות הברית תיהיה לך וילה של שתי קומות ו300מ"ר ובארץ רק 200 מ"ר בשביל זה לעזוב? אם ככה אתם חושבים צריך לשלול ממכם את האזרחות לסלק אותכם מפה עם כרטיס לכיוון אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוהי אולי הסיבה הכי מהותית למדינת ישראל,

"למה? למה שרפו את עמי, את העם היהודי? אני יהודייה מישראל. יש לי מדינה. יש לי צבא, יש לי נשיא ויש לי דגל. זה לעולם לא יקרה שוב"

"כאן הפכתי להיות מספר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

infer73 אתה חי באשליות ולא מבין את מטרת החוקים במדינה תסתכל מסביב מה יש? נכון ערבים תסתכל בפנים מה יש? נכון ערבים.

ישראל היא מדינה עם בעייה דמוגרפית שרק תילך ותחמיר המטרה של כול החוקים שאתה מומרימון מתנגדים להם הם שמירה על הרוב היהודי במדינת ישראל!.

מדינת הוקמה כמדינת היהודים היא מקלט ליהודים היא הארץ היחידה שלנו היהודים.

לכן זו לא ארץ שכול אחד יכול לבוא אליה(כמוא שאמרת מי שירצה שיבוא) יש ותמיד תיהיה עדיפות ליהודים וכול אדם אחר שירצה להיכנס למדינה שלנו(לקבל אזרחות וכדומה) יצטרך לעבור מסלולים שונים.

הקטע של הנישואים בא מכול מיני שיקולים והיהדות שאתה כול כך מזלזל בה ומציג אותה כסתם כפייה של החרדים היא מה שהחזיקה אותך את המשפחה שלך, אותי ואת כול עם כעם בגלות אין עוד עם שחי 2000 שנה בגלות ושמר על הזהות שלו היהדות היא מה שאיפשר את זה אז לא קצת כבוד הרבה כבוד!.

תעשו לי טובה עם כול הומלס כול עני וכול אזרח שלא היה טוב לא במדינה מסויימת היה עוזב אותה אז חברות הפעופה היו מרוויחות פי מיליון יותר ממה שהן מרוויחות עכשיו ובישראל אפשר להצליח ואפשר לחיות טוב אז בארה"ב אתה תנהג על BMW סידרה 5 ובארץ רק על פאסאט, אז בארצות הברית תיהיה לך וילה של שתי קומות ו300מ"ר ובארץ רק 200 מ"ר בשביל זה לעזוב? אם ככה אתם חושבים צריך לשלול ממכם את האזרחות לסלק אותכם מפה עם כרטיס לכיוון אחד.

או....סוף סוף מישהו......

איתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע או שלא הבנתי נכון את הדברים שלך או שאתה פשוט נפלת על השכל

אתה מאשים את היהדות בשואה? אתה בעצם אומר אתם יהודים בגלל זה אתם צריכים למות אתם גרמתם לשואה נפלת על השכל?

אתה יודע כמו מי אתה נשמע כמו אלה שהרגו אותנו תתבייש לך(לפחות ככה הדברים שלך נראים).

אם היהדות לא הייתה קיימת אנחנו לא היינו עם אני אישית גאה להיות חלק מהעם היהודי וזאת בעצם השאלה אתה לא גאה להיות חלק מהעם הזה אז אתה ללא ספק צריך לעזוב את הארץ אם להפך אתה תישאר בכול מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שבגלל היהדות קרתה השואה אבל אם לא הייתה יהדות לא הייתה שואה! אין על זה ויכוח!

אני גאה להיות חלק מהעם הזה גם, אבל אם הוא לא היה קיים, והייתי בעם אחר סביר להניח שגם בו הייתי גאה... זה רק עניין של מקרה שנולדתי פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא תילך יותר רחוק

אם לא הייתה יהדות לא הייתה נצרות ולא הייתה איסלאם וכול העולם שלנו כמו שהוא גם לא היה עזוב ספקולציות כאלה לא מעניינות היהדות החזיקה את העם שלנו עם לכן צריך להתייחס לאיה בכבוד גם אם אתה לא דתי, צריך להכיר את המנהגים לשמור על השפה וההסטוריה(במקרה הזה התנ"ך אפשר להתווכח על זה המון).

כול הדברים האלה הם מה שעברו מדור לדור והחזיקו את העם שלנו בגלות כעם.

נכון זה עניין של מקריות אבל יש אנשי פה ובכלל בארץ שרואים ביהדות מן מתרד, מן דבר שאם הוא לא היה קיים כול הצרוךת שלהם היו נפתרות אבל הם לא מבינים שאם היהדות לא הייתה קיימת הם לא היו קיימים.

אנשים אוהבים להיות אנטי למרות שהם לא יודעים במה מדובר בשבילם היהדות זו איזו דת מפגרת שהחרדיםפ משתמשים בה כדי להוציא כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שבגלל היהדות קרתה השואה אבל אם לא הייתה יהדות לא הייתה שואה! אין על זה ויכוח!

אני גאה להיות חלק מהעם הזה גם, אבל אם הוא לא היה קיים, והייתי בעם אחר סביר להניח שגם בו הייתי גאה... זה רק עניין של מקרה שנולדתי פה

אתה פשוט מטומטם@!

איתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...