מתלבט בין מספר מפרטים מבוססים אינטל (מעבד לוח וכרטיס מסך) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין מספר מפרטים מבוססים אינטל (מעבד לוח וכרטיס מסך)

lazy-ball

Recommended Posts

אני מנסה לבנות לי מפרט ויש לי כמה אפשרויות שאני יכול לערבב ביניהם. סכום לא ממש משנה, רק בלי והחלקים שכתבתי בלבד...

מעבד:

intel 3ghz northwood 512kb cache

intel 3 ghz presscot 1mb cache

ולוח אני עדיין לא סגור על איזה כדאי ללכת:

asus p4c800 (intel 875p)

asus p5gd2 (intel 915p)

asus p5ad2-e (intel 925xe)

אני נעול על מפני שיש להם 3 שנים אחריות...

לפי מה שהבנתי יש לי פה כמה שילובים שאני יכול לבנות:

northwood + 875p

presscot / northwood + 915p

presscot + 925xe

1. השילובים האלה נכונים ומתאימים?

רצוי לציין שכרגע יש לי זכרונות של corsair 512mb (2x256) במהירות 400.

לכן ddr2 אני לא מתכוון לקנות.

2. האם אני יכול להשתמש בזכרונות שלי עם הלוח 925xe? כי עם ה- 915p הבנתי שאני יכול...

3. האם ה- northwood באמת יותר טוב למשחקים מה- presscot? ובקשר לעבודה משרדית אני אשים לב להבדלים?

4. במידה וה- northwood באמת יותר טוב למשחקים, עם איזה לוח כדאי לשלב אותו? p4c800 (intel 875p) or p5gd2 (intel 915p) שיביא את הביצועים הטובים ביותר למשחקים?

בנוגע לכרטיס מסך, אני החלטתי שאני הולך על geforce 6800nu של . גם בגלל שהם נותנים 3 שנים אחריות...

5. האם יש את הכרטיס הזה גם בגרסאת ה- pci-e?

6. לאיזה לוחות אני צריך לקנות את הכרטיס הזה עם pci-e? אני מתכוון לצי'פסט 875p / 915p / 925xe

אני לא ממש מעודכן בזמן האחרון בכלל בכל מה שקורה בשוק והמליצו לי על הפורום הזה, אמרו שיש פה אנשים עם ידע

אודה לכל מי שיעזור לי להגיע למפרט הסופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, רואים שאתה פאנבוי של אסוס ואינטל, אני מציע שתרד מזה. המעבדים של חלשים יחסית, והמוצרים של בכלל לא קרובים ללהיות שווים את המחיר המופקע שלהם. רוב החברות, אולי 90% לפחות, נותנות 3 שנים אחריות, פשוט מוסיפה 50% על השם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עוד חברות נותנות 3 שנים אחריות על המוצרים שלהם?

מאינטל אני לא יורד לא משנה מה... היה לי נסיון גרוע עם 2 מעבדים של , ואני לא מוכן לחזור על הסיוט הזה.

בקשר לחברות שגם נותנות 3 שנים אחריות אני עוד אברר בעצמי.

אם אפשר להשאיר את התגובות ענייניות אודה מאוד ואם זה מפריע אז לא להסתכל על הדגם והחברה, אלא רק על הצי'פסט שהשאלות מבוססות בעיקר עליו.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלוחות אם 100% מהיצרניות נותנות 3 שנים אחריות, בכרטיסי מסך יש מעט שנותנות שנתיים

הניסיון הרע שלך עם בטח לא היה מבחינת ביצועים אלא מבחינת התחממות. הבעיה הזו נפתרה היום, ואינטל היא זו עם בעיית ההתחממות

1 - אתה לא יכול לשים northwood על לוח לסוקט 775, אין northwood לסוקט 775

2 - לא, ועם הלוח 915p הספציפי, גם לא. אתה צריך P5GD1 למשל בשביל להשתמש בDDR

3 - הוא קצת יותר טוב, אבל קשה מאוד למצוא northwood חדש היום. בעבודה משרדית אין שום הבדל גם לסלרון פשוט

4 - ה875p ייתן לך ביצועים הרבה יותר טובים מאשר כל 915/925

5 - כן, אבל בגלל שזה של , הכרטיס בטח יעלה כמו 6800 ultra של יצרן אחר

6 - 915/925

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם על העזרה...

אני אלך כנראה על intel northwood 3.0ghz + p4c800 (875p)

כרטיס מסך אני עדיין לא בטוח מפני שאמרתם שיש עוד חברות שנותנות 3 שנים אחריות, ואסוס מאוד יקרים אז אני עוד אחשוב על זה...

כל הערה, עצה או כל דבר אחר תתקבל בברכה, תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בתקציב שלך, אני הייתי אולי הולך על משהו מבוסס 865pe (או אולי 915p) ומשקיע את הכסף בכרטיס מסך או במקום אחר. 875p זה באמת הצ'יפסט עם הביצועים הכי טובים שאינטל הוציאה עד היום, אבל הוא עולה כסף, כסף שאולי כדאי להשקיע במקום אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

915p עולה יותר כסף מה- 875p בעוד שה- 875p יותר טוב...

אז לא חבל להשקיע יותר בשביל כלום? וכנ"ל לגבי ה- 865pe, אני רוצה את הטוב ביותר כי המחשב הזה הולך להחזיק לי לפחות 3 שנים...

כרטיס מסך אני כנראה אלך על ה- 6800nu עם איזה שהיא חברה טובה שנותנת 3 שנים אחריות.. (מישהו מכיר כאלה?)

חוץ מזה לא נראה לי שיש מה לשנות.

התקציב לא מוגדר, אני משדרג את המחשב שיש לי כרגע ומה שחסר זה לוח מעבד וכרטיס מסך...

עריכה:

הזמנתי את המחשב סוף סוף...

intel northwood 3ghz

asus p4c800 (875p)

asus v9999/td (geforce 6800nu)

ושוב תודה רבה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...