Parhelia - אכזבה? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Parhelia - אכזבה?

Joe Blow

Recommended Posts

הכרטיס הזה בכלל לא שווה, עכשיו ראיתי בחדשות את ההשוואה, והוא לא עובר את 4600TI ואפילו את רדאון 8500! הכרטיסים הנ"ל עוברים אותו בכל מבחן כמעט ביותר מ50%! וזה המון!

אני מתחיל לרחם על מטרוקס... :-/ :-[ :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
תראה אני מניח שאת זה לא קראת, אה?

אני מניח שלפי איך שהת'רד הזה התקדם זה כבר לא כל כך רלוונטי אבל בכל זאת אני אגיב. קראתי גם קראתי את אותה ידיעה ולפי מה שנאמר בה מטרוקס טענו שהם לא רוצים ש hardocp יקבלו דוגמית של הכרטיס מכיוון שצוות האתר מעביר את הכרטיסים מבחנים קשים מידי.

לאור הפרסומים האחרונים אני מבין ממה הם חששו. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו מאוד מעניין בכתבה אחרת באתר הדני הזה: http://www.hardinfo.dk/tests/Grafikkort/default.asp?ID=426

מה שמוזר עפ"י הבנצ'ים שם זה שבלי AF המטרוקס מקבל (ב AA*4) בסה"כ 22 FPS ועם AF ב AA*16 הוא מקבל 48 ויותר מכולם!

עכשיו אני יודע שה שלו גרוע *אבל* הוא בשום מצב לא אמור לשפר ביצועים! זה מוזר מאוד מאוד....

אגב תודה ל iib על הקישור.

עריכה: תיקון טעות, ההשוואה שעשיתי בראש הייתה בין 4*AA ל 16*AA שכמובן לא ברת השוואה (FAA), ב 4*AA הביצועים גרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נוהג לייחס למטרוקס שום ציפיות בנוגע למהירות........ מה שאוהבי מטרוקס רצו זה כדי שיריץ משחקי 3D בצורה נורמלית וטובה ואז מה שהם קיבלו. תאמינו לי שזה יספיק......

תגיד לי מה קרה לך ? "אני לא נוהג לייחס למטרוקס שום ציפיות בנוגע למהירות" זה 400$ זה צריך להיות מהיר ושתהיה לי איכות חבל"ז , אני לא רואה שום פרייאר שישקיע בכרטיס כזה :lol: מה שמאוד נכון לכרטיס זה , זה המשפט הזה :

"ככל שהציפיות גדולות יותר כך האכזבות גדולות יותר" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!!!!!

אתם שוכחים משהו, דריוורים, אני לא יודע מי זוכר את זה אבל גם הראדון, בהתחלה כשהוא יצא מאוד איכזב, ותוך כמה שבועות הגיעו דריוורים והוא הפך לכרטיס מצויין, אותי הוא גם מאוד אכזב אבל לא סגרתי איתו, עוד נראה!!!

על תספידו אותו

נ.ב.

בתור מפתח משחקים או בכלל מפתח הייתי מאוד רוצה לעבוד איתו רק בגלל התמיכה ב3 מסכים, החסיכה של הפאצ'ר הזה בזמן היא עצומה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

אני חייב לציין שהנתונים הטכניים שפורסמו כאן בנוגע לכרטיס בהתחלה היו מאוד מבטיחים, הרבה מעבר לפריצת דרך מסויימת...

המקלדת כמעט גמרה...

הבורד כמעט שרף לעצמו כמה Capz...

הכל דרעק.

CIRRUS LOGIC לשלטון!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שבאתי להגיד (באיחור)

לא רק זה, אלא שהרדאון גם לא עלה 400 ירוקים!

בשביל... זה......

בהחלט ובהחלט אני מוכן לקבל "התפשרות של 15% עם תג מחיר טוב כמו של הרדאון אבל לא של 30% במחיר אסטרונומי כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

גם מהירות הליבה של הכרטיס מצחיקה... ככל הנראה שזה הגורם לביצועים האפסיים האלה.

250 מגהרץ?!

זה כמו לקחת פרארי ולהחליף לה את המנוע במנוע 4 צילינדרים טורי עם מסנן אוויר בנפח 950 סמ"ק המספק 45 כ"ס ומומנט של 0.0000000007 קג"מ ב7200 סל"ד.

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא כבר שדלחה, והביקורות מוכנות!

אתם לא קוראים את הת'רד?!

מטרוקס מאשרת לשחרר אותן רק ביום חמישי.

With respect to 3D performance, the Parhelia leaves us with mixed feelings. In contrast to the mediocre performance in the standard benchmarks, it turned up some really good results in the tests for quality, even though they sometimes represent only a very small lead over NVIDIA's 4 Ti. Another positive point is the excellent fill rate in multi-texturing mode. Here, the Parhelia might even be significantly faster than the 4 Ti 4600, thanks to its four pipelines, but only if it had a faster GPU clock.

כל שאינ אומר,

Let it shine...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...