Parhelia - אכזבה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Parhelia - אכזבה?

Joe Blow

Recommended Posts

באתר hardocp פרסמו ידיעה שמדברת על איזשהו אתר גרמני שקיבל כרטיס לבדיקה ממטרוקס ומבחני הביצועים שלו היו עלובים והוא לא הצליח להתמודד עם רדאון 8500 ו GF4 4600. הם לא צרפו לינק כי הם טוענים שהאתר לא זמין כעת משום מה.

האם מטרוקס יאכזבו הפעם? אני מניח שבינתיים נאלץ לחכות לפירסומים של בדיקות רשמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח R0ckF0rD

אני חושב שבמקרה הזה אשמים הדרייברים שכרגע רצים בגירסאות הבטא בלבד...

אמנם למאטרוקס, אין היסטוריה לא איכותית עם הדרייברים כמו של ATI... אבל כל עוד אין דרייבר איכותי לצ'יפ איכותי, לא תראה תוצאות אמיתיות בשטח.

נמתין עוד מעט וניהיה חכמים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני מניח שאת זה לא קראת, אה?

http://www.hardocp.com/article.html?art=MzE1

מסתבר שכרגע יש סיכסוך בין קייל, למטרוקס.

ומטרוקס לא מעוניינים לשלוח לו בורד לביקורת.. כביכול לטענתו. ללא סיבה מוצדקת.

לעומת זאת מטרוקס הגיבו בפורומים שלהם כאשר הנושא הועלה, ומסתבר כי קייל בחר לשחרר מידע על הפרלייה 20 שעות לפני תאריך השיחרור המורשה. ובכך פגם באמון שלהם בו.

תראה,

ייתכן ויש אמת במבחנים אלה,

אבל לעומת זתא לא ראיתי עוד שום אתר אחר שפרסם אותם. ..קצת מוזר הייתי אומר (ייתכן מאוד גם שזה מהסיבה שזה די חם מהתנור כרגע).

בנוסף לכך, תראה.. עד יום חמישי.. הכל בגדל השערות.

יום חמישי.. ובאופן כללי הסוף שבוע הקרוב יהיו הימים הגדולים (אלא אם כן יתגלה אחרת) של מטרוקס.

כל אתרי החומרה הגדולים.. כבר קיבלו את הכרטיסים הסופיים, והתנסו איתם.. והביקורות ממה שהבנתי כבר מוכנות, אך מטרוקס קבעה את יום חמישי כיום שיחרור הביקורות.

בקשר לביצועים,

ובןכ מלבד כותבי הביקורות בתארי החומרה נראה כי צוות מצומצם של המודורייטורים בפורום של משתמשי מטרוקס קיבל גם כן את הכטריסים החדשים, והוא עומד די יפה בהתאפקות לשיחרור מספרים אמיתיים. אבל הם כן אמור חד וחלק (ונזהרו מאוד בדבריהם..) כי הפרלייה החדש מהיר על פי מראית עין בלבד מהג'יפורס 4600,. ומדווחים על משחק חלק הרבה יותר במצבים בהם הכל על maxed out.

אני מציע להעיף מבט בת'ראד הנ"ל:

http://forums.matroxusers.com/showthread.php?s=7b2f0b4a855b0392bcef0bdacccf7d7c&threadid=33757

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון זריז,

ידידנו טום שיחרר העלה למערכת הביקורות שלו תא הביקורת אך לא שיחרר אותה רישמית.. מסתבר שמישהו עלה עליו, היא פורסמה בגרמנית,, אך מספר אנשים תירגנמו אותה, והתוצאות לא מלבבות במיוחד, אם כי עד שלא נראה טלבאות מסודרות.. וביקורות נוספות יהיה קשה להחליט.

http://forums.matroxusers.com/showthread.php?s=7b2f0b4a855b0392bcef0bdacccf7d7c&threadid=33930&perpage=15&pagenumber=2

נ.ב, אל תטרחו.. טום כבר הוריד אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נוהג לייחס למטרוקס שום ציפיות בנוגע למהירות........ מה שאוהבי מטרוקס רצו זה כדי שיריץ משחקי 3D בצורה נורמלית וטובה ואז מה שהם קיבלו. תאמינו לי שזה יספיק......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, אתה מסמפר... יש כזה כתור <עריכה> תשתמש בו...

עדיין אכזבה משבב 512ביט.

נו באמת... זה ממש לא משנה, כמה Bit ... תעשה לי טובה...

עם כל הכבוד למאטרוקס, אני אמרתי את זה לפני הרבה זמן... אין לשבב הזה שום יכולת טיפול בערכי Z שלא יראו על המסך. זה פוע בביצועים שלו יותר ממה שאתה יכול לשער...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אורי, נראה לי שה Avatar שלך קצת לא במקום כבר :'(

הכרטיס מצליח להחזיק איכשהו רק בזכות ה FAA, אם היה לו MultiSampling כמו שיש לג'יפורס, אני בטוח שהיינו רואים גם קצבי פריימים חד ספרתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...