יש איזה הגדרות שכדאי לשנות ,שיש 1G זכרון ? - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש איזה הגדרות שכדאי לשנות ,שיש 1G זכרון ?

lipa

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני שיחקתי HL2 עכשיו, אחרי שבטלתי את הזיכרון הוירטואלי ואחרי בערך שעה של משחק קפצה לי הודעה שלא קיים מספיק וירטואלי וזה יצא מהמשחק.

יש לי ג'יגה ראם ולפניי שמישהו קופץ שזו בעיה בגרסה, המשחק מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שיחקתי HL2 עכשיו, אחרי שבטלתי את הזיכרון הוירטואלי ואחרי בערך שעה של משחק קפצה לי הודעה שלא קיים מספיק וירטואלי וזה יצא מהמשחק.

יש לי ג'יגה ראם ולפניי שמישהו קופץ שזו בעיה בגרסה, המשחק מקורי.

סבבה, אז לך זה לא מתאים

אני עם 512mb בלי PF בכלל ושיחתי HL2 ליותר משעה וזה עבד חלק.

הניחוש שלי - יש לך תוכנה עם Memory Leak ברקע

ולפני שאתה שואל, כל, כל ההגדרות על מקסימום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כונן נפרד ששמור ל Page file כי קראתי במדריכים שככה הוא פועל הכי טוב ויש לי 512 mb ,אבל קבעתי את ה page file גם כ 500 והכל בסדר,

אבל משום שהווינדוס לוקח בסביבות ה - 250 בד"כ אז שאני נכנס למשחקים וכאלה הם גם לוקחים לפחות עוד 250 אז האם זה יהיה חכם לבטל את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד עוד לא מת מזה , כעיקרון ידוע שמס' תוכנות של אדובי(פוטושופ וכו') יכולות לעשות בעיות עם וירטואלי נמוך , אבל אני משתמש בפוטושופ עם וירטואלי מבוטל לגמרי

ואין לי שום בעיות(אני עובד ככה כבר הרבה זמן)

זה נדמה לך, אבל זה לא נכון. לפוטושופ יש קובץ דפדוף משלה, שדרך אגב מומלץ שיהיה על כונן פיסי אחר מזה של קובץ הדפדוף של חלונות (שמומלץ שיהיה על כונן פיסי שלא מותקנת עליו המערכת).

כולם חושבים שהדבר הכי חשוב שיכול להיות בזיכרון זה תוכנות ואם משהו נמצא בזיכרון וירטואלי זה ישר אומר פגיעה בביצועים, הסתמכות על פעולות מכאניות כדי לאחזר מידע וזמן תגובה של 9 מילי שנייה (דיסק) במקום 40-50 ננו שנייה (זיכרון) (פי 200 אלף, בערך). ו-כולם טועים. לא כל מה שנמצא בזיכרון מאוחזר לעיתים. הזיכרון הפיסי הוא משאב מאוד מוגבל ומאוד יקר. המחשב אמור לעבוד ככה שהוא ממזער גישות לדיסק. זה אומר לנחש מה המשתמש רוצה לפני שהוא רוצה ולהשתמש בדיסק כדי לשמור לטווח הרחוק ולטעון מידע חדש (כמו אחרי בוט). אז למה כן צריך לחסוך פיסי אם כבר יש לי ג'יגה? רגע.

השימוש בזיכרון (כשרצות ברקע אותן תוכנות) הוא ביחס ישר לזיכרון המותקן. זה למה אנשים חושבים שכשיש להם חצי ג'יגה והם אף פעם לא ראו את המחשב ביותר מ400 מגה בשימוש, שהוא לא צריך יותר מזה.

תפתחו את MS Word ותסתכלו על המנורה של ההארד דיסק. עכשיו תסגרו אותו. עכשיו תפתחו אותו שוב כשאתם מסתכלים על המנורה. וורד נפתח פי כמה יותר מהר ובניצול פחות הרבה יותר של הדיסק. מידע נשמר בSystem Caching שאוחזר בפעם השנייה מהזיכרון ולא מהדיסק.

שימוש בזיכרון וירטואלי מאפשר שימוש נרחב יותר בSystem Caching ועבודה מהירה יותר במחשב. במשחקים, אם תטען את אותו דבר פעמיים, סביר שבפעם השנייה הוא יעלה יותר מהר, אבל תוך כדי המשחק לא יורגש הבדל (שינוי של אחוז-שניים לפה או לשם בFPS יכול להיות קיים, אבל הוא לא מורגש). קשה מאוד למצוא בנצ'מרק שמראה את זה, אבל זה פיצ'ר שמיושם כבר שנים בכמעט כל מע' הפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כונן נפרד ששמור ל Page file כי קראתי במדריכים שככה הוא פועל הכי טוב ויש לי 512 mb ,אבל קבעתי את ה page file גם כ 500 והכל בסדר,

אבל משום שהווינדוס לוקח בסביבות ה - 250 בד"כ אז שאני נכנס למשחקים וכאלה הם גם לוקחים לפחות עוד 250 אז האם זה יהיה חכם לבטל את זה?

אם כבר עושים כונן נפרד אז כדי למקם אותו בסוף (הפיזי) של הכונן הקשיח.

זה בגלל שקצה של הכונן הקשיח (שזה הסוף שלו) מסתובב יותר מהר מהמרכז ולכן הגישה שם תהיה יותר מהירה.

זה יצור גישה יותר מהירה בין הPF לזיכרון במקרה הצורך.

אבל הבדל זה מינימלי :)

אני אומר פשוט מאוד תנסה, תבטל ותראה אם זה עובד יותר מהר או יותר לאט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי גרוע זה לבטל את הזיכרון הוירטואלי כי אתה מגביל את טווח הכתובות שלו וזה מאוד פוגע בטווח הרחוק אולי בהתחלה אתה תראה הכל רץ מהר ויפה אבל שתתחיל להעמיס עליו אתה תראה אותו מקרטע ושאני מתכוון להעמיס אני לא מתכוון על המעבד אני מתכוון על תוכניות שהוא צריך לזכור בזיכון למשל אמיול ועוד תכונות עריכה למיניהם אז התצורה האופטימלית למערכת win היא כמות הזיכרון שלך כפול 1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב"ה

היי חברים

הכי טוב והכי מספיק זה להגדיר את הזיכרון וירטואלי

למינימום - 384 MB שאת הכמות הזאת הוא גם מנקה לכם מהדיסק קשיח אוטומטית ...

ומקסימום - 768 MB שזה כפול 2 :) שפה הוא לא מנקה מהדיסק אז אין מה לדאוג שזה קצת גדול

אבל מה שציין הבחור שיש לו 1 וחצי GB במינימום...זה אומר שנעלם לו סתם 1 וחצי GB מהדיסק קשיח

וזה הפסד של 1 GB וממש חבל ...כי גם ככה המחשב לא מתמלא ביותר מ 500 MB ורטואלי

גם למי שיש 256 MB מה שאין היום בשום מחשב נורמלי חחח ...

זה הכל שיהיה לכם לילה טוב וחמים חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטלתי ולא רואה הבדל והיה טוב לפני גם.

השאלה אם באמת זה לא מוגדם

int:1536

max:3072

לא משנה כמה יש לך זה ממש ממש מוגזם!

אין שום מצב בעולם שאפילו בעתיד של הכמה שנים הקרובות שמחשב שלך יצטרך 3 גיגה של וירטואלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שיש לו רק 256MB, שירוץ מהר לקנות עוד , זה פשוט זוועה לעבוד ולשמוע כל רגע את ההארד דיסק נטחן בגלל ה- PF....

למי שיש רק 512MB, שלא יבטל את ה- PF לגמרי, שישאיר אותו על 200-300 בערך, כי במשחקים רבים זה יגרום לבעיות. למשל אצלי, ה- Generals קורס אחרי חצי שעה משחק בערך...

למי שיש 1GB - תבטלו את ה- PF בלי לחשוב פעמיים. זה נותן בוסט אדיר לעבודה מול ווינדוז, במיוחד אם ההארד דיסקים שלכם איטיים יחסית.

לידיעתכם, שום משחק (אולי דום 3, אבל אני מסופק בכך), לא אמור לעשות בעיות אם ה- PF מבוטל ויש לך יותר מ- 1GB פיזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לבוא לדיון ולהגיד חד משמעית שאתה צודק והצד השני טועה, בלי הסברים, בלי כלום, רק לתת כמה נתונים ולהגיד: זהו, הסברתי לכל הטפשים, אפשר לנעול.

אם היית קורא מה שכתבתי מקודם היית לפחות מגיב, חולק, או קורא לי מטומטם, אבל זה לא מה שקרה, אה?

עובדה היא שהזיכרון הוירטואלי הוא נושא לויכוח כבר שנים באינטרנט ואין שני אנשים שמתייחסים אליו אותו דבר.

אז מה שאני אומר זה שלבטל אותו, אם יש לך ג'יגה, זו טעות גדולה כי אפילו אם לא יגמר לך הזיכרון, המחשב לא יוכל להשתמש בSystem Caching כדי להאיץ את העבודה, במקום זה, הוא יבזבז על איחסון של דברים שהוא לא משתמש בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...