יש איזה הגדרות שכדאי לשנות ,שיש 1G זכרון ? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש איזה הגדרות שכדאי לשנות ,שיש 1G זכרון ?

lipa

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Ok, Thank you very much ! 

:)

EDIT

If i am canceling the PF its means that i am canceling the virtual memory or these are two diffent things ?

Thnx again !

Good Shabat !  :)

PF=virtual memory. ובאמת שאתה יכול לעשות עם זה ניסויים. במקרה הכי גרוע תקפוץ לך הודעה שצריך להוסיף יותר נפח לקובץ הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה שאלת מההתחלה את כל השאלות האלה , כשאתה יודע שאתה לא באמת מתכוון לשים את זה על 50/מבוטל לגמרי?

תראה , זה לא אובר-קלוק או משהו שיכול לשרוף לך רכיבים. זה סך הכל ביטול PF , גם אם תיתקל בבעיות(למרות שאין כמעט סיכוי , אני המון זמן עובד עם וירטואלי מבוטל ולא נתקלתי אפילו בבעיה אחת , ואני כן מריץ פוטושופ/אימג' רדי וכו') תמיד תוכל להחזיר את ה-PF לגודל הרגיל.

מה שכן , מי שעוסק במחשב שלו בקידוד , לא הייתי ממליץ לבטל אותו.

Sorry, i just have one more question ...

Encoding means audio encoding too ? [i mean from 256K to 512K etc] , and if it does 300 [as value] in the virtual memory is enough for that goal ?

Thnx !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sorry, i just have one more question ...

Encoding means audio encoding too ? [i mean from 256K to 512K etc] , and if it does 300 [as value] in the virtual memory is enough for that goal ?

Thnx !

לקידוד אודיו לא תהיה בעיה לדעתי(קידוד אודיו לא משתווה לקידוד וידאו)

תבטל את ה-PF , יקפוץ לך חלון שמבקש להוסיף וירטואלי בזמן שעסקת בקידוד האודיו? אז תוסיף , לא יקרה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... נדמה לי שאתה לא יכול לבדוק את הביצועים האלו לפי בנצ'מארק.

בכללי אתה מרגיש בכלל שיפור?

חשוב להזכיר - אתם לא תראו הבדלים גדולים במהירות(אם בכלל) כשהביצועים של המחשב שלכם ממילא טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...