מה דעתכם על המפרט הכמעט סופי שלי ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המפרט הכמעט סופי שלי ?

avk

Recommended Posts

קודם כל שלום לכולם אני חדש בסביבה :jump:

המפרט :

מעבד:Athlon 64 3200+ (S-939)

לוח אם: A8N- Deluxe (s939) NF4, 2xPCI-E)

זיכרון: 400 512MB Dual Chanel (2x256MB

דיסק קשיח: 80 GB 7200 ATA-100

כרטיס מסך:PINE xfx 6600GT 128MB DVI,TV ,PCI-E

כרטיס קול: 5.1 channel audio-out S/PDIF

צורב: Recorders NEC 1300 DVD±R

ציוד רשת: On Board 1000

מארז:2209 ATX MIDI PFC, usb

מקלדת: 2/3 Lang. Rus or Arb

עכבר:MOUSE PS2 + roll

רמקול: 400 W

מסך:MAG 17'' 786 PF FLAT

סה"כ: 5315 ש"ח

קודם כל לפני שיתחילו השאלות סטייל "לא עדיף שתוריד את הכרטיס קול ואת העכבר ועוד כמה דברים" ? אז ככה שאי אפשר.המחשב הזה בא קומפלט.אם היה אפשר הייתי מוריד את המקלדת,את הכרטיס קול,את העכבר,ואת הרמקול.

את המסך אגב אני שם במחשב הישן(אני עושה רשת) והמחשב שאני קונה מיד יתחבר למסך 19 דק של :)

מה דעתכם על המחשב חבר'ה(יום שני אני כנראה קונה אותו)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזים תוך שבוע,אני בניתי על יותר מחודש(לפחות עד שאני יסיים את הניד פור ספיד באייכות גראפית כמו שצריך :-\)

ועכשיו ברצינות,אני כנראה ישדרג עוד קצת ויחליף את הספק למשהו יותר טוב.יכול להיות שגם את המארז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים, המלצה חמה שלי תחכה ללוחות של DFI שצריכים להגיע בשבוע הקרוב לחנויות! לקנות עכשיו מפרט 939 בלי לחכות ולראות מה מציעים לך ה-DFI זה פשוט ביזבוז של ייאומן!

עוד משהו, למה רק 512 מ"ב זיכרון? זה לא מספיק היום בשביל מחשב רציני כמו זה, אני ממליץ לך ללכת על 2x512Mb - אתה גם לא רשמת איזה חברה..אם תרצה, תתן תקציב ואני אוכל להמליץ לך על הזכרון הטוב ביותר לאותו תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים, המלצה חמה שלי תחכה ללוחות של DFI שצריכים להגיע בשבוע הקרוב לחנויות! לקנות עכשיו מפרט 939 בלי לחכות ולראות מה מציעים לך ה-DFI זה פשוט ביזבוז של ייאומן!

עוד משהו, למה רק 512 מ"ב זיכרון? זה לא מספיק היום בשביל מחשב רציני כמו זה, אני ממליץ לך ללכת על 2x512Mb - אתה גם לא רשמת איזה חברה..אם תרצה, תתן תקציב ואני אוכל להמליץ לך על הזכרון הטוב ביותר לאותו תקציב.

לחכות? אממ לא נראה לי שאני יכול לחכות עוד למשהו יותר חדש.אני חוסך כסף למחשב הזה משהו כמו שנה.לחכות עוד חודש או אפילו שבועיים זה כבר תהיה מכה שאני לא יוכל להתאושש ממנה.

ולמה רק 512 מ"ב זיכרון?לא נשאר תקציב..

בעיקרון התקציב שלי הוא לא יותר מ5500 כאשר אני רוצה השקעה מצד הכרטיס מסך(לא פחות מFX 6600 GT 128) ומצד המעבד (לא פחות מ3200 מגה הרץ ושיהיה כמובן של AMD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שהמעבד הוא לא 3200 מה"צ הוא 2200 מה"צ (3200 זה הדירוג של AMD*), תיקח את ה-3000+ - ייתן את אותם הביצועים פחות או יותר אבל מובטח גבוה יותר.

שוב, אני ממליץ לחכות ל-DFI - זה יישתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מסך כזה כבר עדיף להתאבד.

צודק,אני אמליץ בחום לאחי להתאבד(כי הוא זה שיקבל את המסך שכתוב במפרט).

תלמד לקרוא,כתבתי בהודעה הראשונה שלי שאני מעביר את המחשב החדש למסך הנוכחי שאני איתו(מסך דק 19 של LG?)

וYOT ,מה זאת אומרת לא 3200 מגה הרץ? ומה זה דירוג של AMD? באמת אין הבדל בין 3200 ל3000 מגה הרץ? אז למה יש הבדל של קרוב ל600 שקל ביניהם?

המחשב שאני משתמש בו עכשיו הוא פנטיום 3, 900 מגה הרץ של .זאת אומרת שהדירוג שלו יכול להיות 200 מגה הרץ(לפי מה שאינטל קבעה)? לא כ"כ הבנתי את זה :-\

mayfree,אמרתי לך כבר שאני משדרג את את המארז(לThermaltake Xaser III VM-3000A midi ) ואת הספק כוח ל 400W (True Watts) ActivePFC.

ודרך אגב,החנות שאני קונה ממנה את המחשב היא KSP.

אני הולך לשם ביום שני,תאחלו לי בהצלחה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי יש לי הצעה.

תהיה נחמדים,ותבנו לי את המפרט הכי משתלם עד 5500 שקל שיכלול מסך 17 אינץ' שטוח ברמה בינונית, מבוסס על סוקט 939 וכרטיס מסך 6600GT , במתכון של המפרטים שהבאתי.והכי חשוב,שזה יהיה חנות מאיזור המרכז(ראשון,ת"א).

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...