צריך עזרה במסד נתונים בויזואל בייסיק ! - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה במסד נתונים בויזואל בייסיק !

gab1234

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מחפש דרך ליצור מסד נתונים עצמאי , כלומר שלא ידרשו תוכנות מיוחדות לטיפול בו.

ה-DATABASE צריך להכיל עמודות טקסט , עמודות מספרים והכי חשוב עמודה שתוכל להכיל תמונה (תמונת פספורט).

אני רוצה שזה יהיה אפשרי להעביר את ה-DATABASE ממחשב למחשב ושלא יהיה צורך לאתחל אותו מחדש כול פעם.

יש למישהוא איזה רעיון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מיתקוון למסד נתונים MDB שכול ההצגה והטיפול בו יהיה דרך התוכנה שלך, או מסד נתוני פרטי שלך שאתה בניתה ומנהל?

באופן עקרוני זה שילוב של השניים...

אבל הרעיון הוא שכול ההצגה והטיפול בו יהיה דרך התוכנה , כולל עדכונים והכנסת נתונים ... ושיהיה אפשרי להעביר אותו ממחשב למחשב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון להישתמש במסד נתונים MDB אז ב VB יש פקדים מיוחדים לשליטה על מסד הנתונים - חלקם פשטים לשימוש ומתפקדים זועה חלקם טובים יותר, אני אצתרך לחפש את הפרוייקט גמר שלי מ י"ב בשביל זה... :kopfpatsch:

אם אתה רוצה לבנות מסד נתונים משלהך - ההצעה הכי טובה שלי זה למור את כל הנתונים שלך בקובץ בינאריי xxx.bat ולקרוא ממנו נתונים....הרבא יותר מסובך...אבל יכול להיות מעניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לבנות מסד נתונים משלהך - ההצעה הכי טובה שלי זה למור את כל הנתונים שלך בקובץ בינאריי xxx.bat ולקרוא ממנו נתונים....הרבא יותר מסובך...אבל יכול להיות מעניין..

כמה מסובך ?

אל תפחיד אותי ...! :o :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איך אתה בוחר לעתב את המערכת שלך.....

קובץ אחד שיכיל את כל הטבלאות וכול הנתונים - שווה ערך ל לשחרר מחסנית לעצמך ברגל... :s07:

דרך יותר טובה:

קובץ DAT לכל טבלה שיכיל את הנתונים של טבלה מסויימת.....וקובץ נוסף שיכיל את המידע על הטבלאות עצמם ןעל הקשרים בינהם...

קיצר צריך ידע - הרבא ידע בעיצטב תוכנה, מיבני נתונים, אירגון קבצים.....אלגורימים של חיפוש ו אינדקסים כדי לבנות מסד נתונים......חברות שלמות נפלו בזה...

בהצלחה :xyxthumbs:

מצטער אם אני קצת פסימי :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי פשוט זה להשתמש ב-Jet של ADO.

ב-VB תוסיף Reference ל-ActiveX Data Objects וזה יתן לך גישה למספר מחלקות שיודעות לטפל בגישה לנתונים, בין השאר גם לנתונים שמאוכסנים בקובץ mdb של Access.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להסביר בבקשה מדוע אינך מעוניין להשתמש בקישור למסד נתונים אקסס, ומה כמות המידע שאתה אמור לשמור?

בכל אופן, אם אתה לא מעוניין לשמור הרבה נתונים, מדוע שלא תשתמש בקובץ טקסט או בינארי כמו שכבר הוצע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...