Screen Savers חזרו!!!! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Screen Savers חזרו!!!!

Electrobunny

Recommended Posts

אני כבר ראיתי את כל הפרקים (האלה עם אלכס אלברכט) שהם עשו עד הפגרה. משם הבנתי שהתכנית הדרדרה..

יש לי G1 אני אלך לראות איזה פרקים אלו. למה לא נראה לי שהם ישימו עכשיו פרקים שעכשיו מראים בארה"ב (פרקים אחרי הפגרה)

כי היו צריכים לתרגם אותם וכו'. לא יודע אולי יש מצב.. :silly: בכל מקרה זה לא ה TSS המקורי, ואין בכלל מה להשוות.

G4 קנו רק את השם. אני מציע לכם לקרוא קצת בבלוגים ובםורומים של חלק מן העובדים שם. בכל מקרה www.tHeBrOkEn.org

הולכת להיות ה-תוכנית בכל מה שקשור למחשבים. תרשמו ל Newsteller...

לילה טוב..

(וסימן קריאה אחד מספיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב מאוד מה שקרה עם techtv. לקחו את הערוץ ורוקנו אותו מכל תוכן אפשרי. לקחו רק את TSS ושמו אותו בערוץ שפונה לגיימרים בלבד. אין לי בעיה עם ערוץ שפונה לקהל יעד כזה אבל למה לייבש את כל השאר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמראים עכשיו זה פרקים ממרץ-אוגוסט 2004. זה ממש ישן. זה אפילו לפני אלכס אלברכט. הפרקים שמראים עכשיו זה עוד בסדר

חכו ותראו מה ייקרה כשייראו את הפרקים כשהם עברו ל L.A. פשוט תת רמה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

זה ממש חוצפה מה שהם עושים ב-YES. מראים לנו פרקים מה-16/6/04!!! מה אני צריך לראות פרק מלפני 7 חודשים??? מה זה שידורים חוזרים של "ספינת האהבה"?

בנושא זה שלחתי מייל לחברת יס ונראה מה הם יגדו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנושא זה שלחתי מייל לחברת יס ונראה מה הם יגידו על זה.

הנה תגובתם:

קיבלתי בתודה את פנייתך בשנית לחברת yes.

צר לי על העיכוב במתן בתשובתנו , אך זאת מאחר ופנייתך טופלה ברצינות הראויה והועברה לבדיקה למול מפיקי הערוץ לתגובתם.

במהלך חודש פברואר יעלו בערוץ הפקות רכש ומקור חדשות ומעודכנות שאנו סמוכים ובטוחים שהצופים ייהנו מהם. הערוץ ישדר הפקות מקור חדשות ותוכניות רכש מעודכנות.

להלן חלק מן התוכניות העתידיות להיות משודרות בערוץ:

1. השקת התוכניתlevel one: מדובר בפורמט עולמי של game one ש" גוייר" בישראל. במסגרת התוכנית אופיר לובל משלישיית פרוזק (ערב אדיר,  פסטיגל) יארח בכל פעם סלברטיס וחברים למשחק פליסטיישן. בתוכנית יוצגו המשחקים החמים ביותר, ואופיר והאורח ישחקו רק בשלב הראשון שלהם (מכאן שמה של התוכנית). הפורמט הנו הומוריסטי מאוד במהותו ויבקרו בו סטנדאפיסטים, כדורגלנים ואפילו סבתא של אופיר

2. השקת התוכנית game zone: שוב מדובר בפורמט עולמי שגוייר עבור הערוץ. לינוי רייך (in@out, חשיפה) ואמיר לוטן (זומביט) מלווים בכל שבוע את כל בחדשות הכי חשובות של עולם הגיימרים (ולא רק משחקים). בתוכנית בת שעה יוצגו חדשות הגיימרים, ביקורות משחקים, call for help, צ'יטים ומעבר לכך נציג בפני הגיימרים מתכונים מיוחדים למנצ'יז, סרטים ותוכניות טלוויזיה שרלוונטיים לקהל זה, משחקים סלולריים, משחקי רשת, כתבות חוץ ועוד...

3. השקת התוכנית happy end: תוכנית ספוילרים מקורית. מה קורה כשגיימרים מיואשים נתקעים במשחק ולא מצליחים לפתור אותו? הם צריכים מישהו שמבין עניין... שני מוטרפים אמיר קלקא וטר גורמן, יציגו בכל תוכנית סיומת של משחק פופלרי אחד כחודשיים שלושה אחרי השקתו הרשמית. במסגרת התוכנית הם יציגו פתרונות לנקודות השבירה השונות של המשחק וכן צ'יטים רלוונטיים. בשלב ראשון התוכנית תשודר פעם בשבוע אולם לקראת מאי היא תתחיל להיות משודרת פעמיים בשבוע.

4. השקת התוכנית counter strike: ישנו משחק אחד שמאפיל על כל האחרים בעולם הגיימרים, אז מן הסתם מגיעה לו תוכנית אישית מיוחדת. 50 אלף בישראל חברים בקהיליית הרשת קאונטר סטרייק בישראל ורובם חברים באתר DV3. ניצן דיקשטיין הוא מנהל האתר והוא גם ינחה את התוכנית שבה תסוקר הליגה הישראלית של המשחק, וכן יחשפו כל הסודות של המשחק, הצ'יטים, האסטרטגיות, והפנים שמאחרי הכינויים.

כמו כן, הערוץ מתכנן לרכוש את העונה החדשה של הסידרה "X-Play" במידה והיא תופק בארצות הברית.

אם יהיו פרקים בסידרה יביאו אותם לישראל.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לענות על הצרכים השונים של לקוחותינו במסגרת המגבלות הקיימות ומקווים שתמשיך ליהנות ממגוון שידורינו ומהמוצר המתקדם שאנו מציעים.

חבל שהם פונים רק לגיימרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יוקדש, מוקדש.. אבל זה בסדר כמו שהTECHTV בחצי שנה היה בשבילי לא קיים, ככה גם ה G1...

פעם ביום אני רואה את הסקרין סייברס, וזהו..

זה לא שאנחנו מפסידים משהו, אנחנו פשוט לא מרוויחים כלום

אתה נלחם בתחנות רוח, אין שום סיכוי שאתה "תנצח" ותגרום להם להביא סדרות חדשות.. זה ממש לא תלוי בנו

חבל על המאמץ, על העצבים, ועל ה20 תארדים שנפתחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...