המלצה לצורב - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לצורב

dotans

Recommended Posts

שלום לכולם

ברצוני לקנות צורב שישמש אותי בעיקר לצריבת CD to CD, MP3 CD ,MP3 to Audio CD ... - Audio CD

מה דעתכם על הצורבים:

1. GCE-8240B(x24)/GCE-8320(x32 (מחיר כ-400/460 שח) מבחינת רעשים,קפיצות בצריבת Audio

כמו כן, באיזה מוד הוא עובד(pio,udma) ומה ההבדל ביניהם?

2. PCRW2412K (מחיר כ-480 שח)

אשמח להמלצותיכם גם לדגמים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lite-ON, Plextor, Yamaha, Ricoh, Samsung, TDK

אלה החברות שאני מכיר שאמורות להיות טובות. הפלקסטור והימהה יותר יקרות ויותר מהירות.

בקשר לחברות שציינת אין לי מושג.

הלינק הבא יכול בהחלט לעזור לך:

http://www4.tomshardware.com/storage/01q4/011213/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצורבים החדשים קצת קשה לדפוק דיסקים

הבעיות שלהם דווקא יותר מתבטאות בצריבה איטית.....

כי יש להם על מיני הגנות נגד

buffer underrun

מה שבצורב לא מוגן (ישן) היה דופק את הדיסק.....

עם יש לצורב את ההגנה אז במקום שהדיסק יהרס הצורב פשוט יודע להמשיך את הצריבה למרות שפתאום הוא הפסיק אותה כי קיבל מידע לצריבה בקצב איטי מדי ולא היה לא מה לכתוב על הדיסק הוא פשוט נעצר ואחרי שה buffer שלו מתמלא מחדש הוא ממשיך את הצריבה....

בגלל זה לפעמים צורבים שאמורים לצרוב ב X24 צורבים דיסק ב7 דקות במקום ב 3 וחצי....

פשוט אין להם מידע לצרוב והם מפסיקים את הצריבה עד שיש להם שוב מידע...

אני מאד בטוח שאני אומר דברים נכונים

תקנו אותי בבקשה אם אני טועה (לידע כללי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לקנות צורב ricoh. תאמין לי אחלה צורבים ולא יקרים. לי יש את ה-x20x10x40 והוא צורב מצוין. כמו יש יש לו טכנולוגיית just link שמונעת מהצורב לזרוק דיסקים החוצה באמצע הצריבה עקב תקלות המוגדרות כ-buffer underun כלומר ב-99% מהמקרים אתה תקבל צריבה טובה. בגלל הטכנולוגיה הזו אתה יכול צרוב דיסקים במה שנקרא on the fly מבלי לחשוש.

בעיקרון כל הצורבים החדשים מצויידים בטכנולוגיה זו (בשם זה או אחר) ולדעתי מה שמשחק תפקיד הוא המחיר. אני לא ממליץ לך לקנות צורב במהירות של יותר מ-x24 כי הם סתם יותר יקרים ולא פרקטיים. צורב של x40 בחיים לו מגיע ל-40 ויהיה לך מזל אם הוא יגיע ל-x30 לפני שתיגמר הצריבה. זה הכל חרטא והכל תיאורטי. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ricoh all the way

צורב מעולה... לא דפק לי עוד דיסק אחד ואני עובד איתו כבר שנה (לפחות צריבה אחת ביום).

אין היום צורבים שדופקים דיסקים. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ricoh all the way

צורב מעולה... לא דפק לי עוד דיסק אחד ואני עובד איתו כבר שנה (לפחות צריבה אחת ביום).

אין היום צורבים שדופקים דיסקים. נקודה.

זה לא נכון..

לחבר שלי יש צורב חדש

X32 התקין מהדיסק המקורי

ודפק לו 5 ברצף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...