R300. כסף... הרבה כסף? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R300. כסף... הרבה כסף?

Ewingum

Recommended Posts

איך אתם מתחילים לחשוב על דברים שייקרו וזה... הרי בסוף תמיד זה ברור, תמיד לוקחת בכל מה שקשור למהירות ועכשיו גם האיכות שלהם ממש מצויינת.

לא הייתה פעם אחת שNVIDIA הפסידו בכל מה שקשור למהירות.. תמיד מובילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

מהירות אגרסיבית זה לא הכל תיראה את הקרב של הP4 כנגד אטלון בשנה האחרונה למשל P4 1800 VS 1880 ואתה יודע מה המהירות האמיתית של הXP 1.53 נידמה לי ( אני לא בטוח ) עכשיו אתה מבין מהירות זה לא הכל למרות שהGF4 TI יצא הרבה אחריי הRADEON 8500 הRADEON עדיין מהווה תחרות בשבילו מבחינת ביצועים וגם מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד לוקחת בכל מה שקשור למהירות ועכשיו גם האיכות שלהם ממש מצויינת.

לא הייתה פעם אחת שNVIDIA הפסידו בכל מה שקשור למהירות.. תמיד מובילים.

Bull Shit...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם מתחילים לחשוב על דברים שייקרו וזה... הרי בסוף תמיד זה ברור, תמיד לוקחת בכל מה שקשור למהירות ועכשיו גם האיכות שלהם ממש מצויינת.

Cow poo

אני מסכים עם YuvYuv,

nVidia עוד פעם יושמדו ע"י ATI.

הראדון 8500 שוה במחינת המהירות וזכרונות שלו לTi4400, שזה דור אחד מעל ה8500...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הריידון 8500 עדיין כמעט מגיע לג'יפורס 4 4600.

כמו שאמרו כבר, מס' הפולסים בשנייה הוא לא הגורם היחידי, ועובדה שהיו מקרים מעולם שמעבד חלש יותר עבד כמו חזק יותר (ע"ע AMD) וזה דבר שנכון עוד יותר במעבדים גרפיים שזה הרבה יותר תלוי בארכיטקטורה מאשר במספר הפולסים עצמו.

בכל מקרה אני מאמין שATI (שהם חברה מאוד וותיקה ד.א, במיוחד בכ. המסך המקצועיים) יכנסו ויקחו את בדיוק כמו שnVidia באו ולקחו את 3DFX.

בקשר למטרוקס אני מאמין שתמיד ישאר להם מקום בשוק בשביל אנשים חובבי הפיצ'רים.

ולבסוף בקשר למחיר אני מקווה שהוא לא יגיע למחיר של הGF4Ti 4600 היום, אבל אני חושב שATI די יתלהבו מההצלחה והם ירשו לעצמם לתת מחיר גבוה יותר ממה שהם נתנו ל8500 אבל עדיין לא במחיר של הTi 4400 אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...