R300. כסף... הרבה כסף? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R300. כסף... הרבה כסף?

Ewingum

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

א. תתפלא אבל פלית כן צהליחו להרוס אותה.

ב. לדעתי ל-ATI יש איכות תמונה טובה מנוידיה (למרות שמבחנים מדויקים מראים כי לנוידיה יש תמונה יותר יציבה ברוזולוציות גבוהות).

אבל זה לא אומר הרבה, זה אומר שהורגלת לרמה מסוימת..

א. ואני מניח שאתה מדבר מניסיון...? כי לי זה לא בדיוק נראה ככה.

ב. איכות תמונה לא נמדדת ביציבות התמונה ב- 1600X1200X32bbp אלא גם בזה שאתה יכול לשחק כל משחק על ה- 8500 עם X16 AF וירידת ביצועים של 10-15 אחוז בלבד.

א. כן.

ב. איכות תמונה נמדדת בדיוק במה שאתה אמרת, .. איכות תמונה נמדדת בראש ובראשונה ב2D.

פיצ'רים, וביצועים.. זה עניין של תלת-מימד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, זה בכלל לא כסף, במצב כזה כנראה שהכרטיס יהיה הכי זול מבין כולם ויתן ביצועים שווים! הכרטיס החדש של מטרוקס לא עובר אפילו את רדאון 8500, ועולה 400$ (~399$) בכפי שהבנתי, כדאי לכולם לחכות לאוגוסט ולקנות את הכרטיס הבנוני, או המוחלש, שממלא יתן ביצועים טובים. אין טעם ממלא לקנות את הכרטיס הכי חזק כי אף משחק לא ינצל את אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, שום הבדל שאתה תנסה לשכנע אותי שאתה מצליח לראות בין ATU למאטרוקס לא ישכנע אותי לשלם 400 דולר על כרטיס שנלחם על חיין, אני לא אוהב כרטיס שיוצא יותר משנה אחרי הראדון 8500, ומפסיד לו בהכל, ותסלח לי אבל עם כל המפרט שהוא בא איתו המאטרוקס, זו בושה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם מדברים על מאטרקוס וATI צריך לזכור שמאטרוקס היא היצרנית הבלעדית של הפרלייה וATI נותנת לדי הרבה חברות אחרות לשווק את

הכרטיס ובגלל זה המחיר יכול לעלות או לרדת אצת כל חברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, שום הבדל שאתה תנסה לשכנע אותי שאתה מצליח לראות בין ATU למאטרוקס לא ישכנע אותי לשלם 400 דולר על כרטיס שנלחם על חיין, אני לא אוהב כרטיס שיוצא יותר משנה אחרי הראדון 8500, ומפסיד לו בהכל, ותסלח לי אבל עם כל המפרט שהוא בא איתו המאטרוקס, זו בושה !

צודק לחלוטין

ואם יובל צודק לגבי הR300, אנחנו רואים בו חבורת אלופים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח Radeon8500, תגדיל לו את ה-Fillrate פי 4, תוסיף לו שבב TruForm נוסף, תעלה לו את מספר הטרנזיסטורים ב-70%, תכפיל לו את רוחב הפס, תוסיף לו דרייברים טובים, אולי גם קצת Shader 2.0 ו-Vertex Shader 2.0, תמיכה מלאה ב-DX9, ומה קיבלנו? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח Radeon8500, תגדיל לו את ה-Fillrate פי 4, תוסיף לו שבב TruForm נוסף, תעלה לו את מספר הטרנזיסטורים ב-70%, תכפיל לו את רוחב הפס, תוסיף לו דרייברים טובים, אולי גם קצת Shader 2.0 ו-Vertex Shader 2.0, תמיכה מלאה ב-DX9, ומה קיבלנו? ;)

האממ. לא בדיוק...

זה הולך ככה:

קח 8500 תגדיל את קצב המילוי שלו פי 4 + HyperZ III, תוסיף לו TruForm, תעלה לו את מספר הטרנזיסטורים ב-70%, תשלש לו את רוחב הפס, תוסיף לו דריבר שעבדו עליו הרבה זמן, ואל כל זה תמיכה מלאה ב- DirectX9 ועכשיו מה קיבלנו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחרה ל R30... אבל רק הימים יגידו (החברים יעידו, שאהבתי אותה :lol:)

למה לדסקס על מה שלא קיים עדיין? אני אוהד של ATI אך אני חושש שיהיה HYPE מוגזם סביב הדור הבא שלה כמו שהיה סביב הפריליה (תנצב"ה).

חכו - תנו לכרטיסים להופיע (לפחות לסאמפלים) ואז תחליטו... לא?

תיאורטית הכל יכול להיות נחמד ויפה- אך רק עובדות בשטח מעניינות אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...