מחפש משחק שיגרום לי לשבת מולו מעל חצי שעה. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחק שיגרום לי לשבת מולו מעל חצי שעה.

Vatos-Locos

Recommended Posts

שום משחק שהתקנתי בזמן האחרון לא גרם לי להתמקד בו יותר מידי, גם האנדרגראונד2 שחיכיתי לו המון ממש לא הצליח.

משחקים שבעבר גרמו לי להתמכר אליהם: הUT הראשון (99), האנדרגראונד הראשון, וויס סיטי.

גם ה FARCRY והUT האחרון לא הצליחו לגרום לי להתמקד בהם.

לא אכפת לי איזה סוג משחק, העיקר שיהיה מעניין ויתן לי סיבה להשקיע עליו זמן, מרוצים ממש לא עושים לי את זה (קולין ממש אכזב אותי).

ובנוסף לכל זה (עוד מכשול), אני צריך שהמשחק יעבוד טוב על המפרט שלי, ושירוץ על רזולוציה של 1280x1024 (הרזולוציה הטבעית של ה TFT).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המפרט שלך טוב, אבל נראה לי הרזולוציה תהיה בעייתית...

מה עם דום 3? HL2? סימס 2? (שנאתי את כל 3 המשחקים אישית, אבל הרבה אהבו)

warhammer 40K?

אני חייב להודות שבאמת אין משחקים טובים בזמן האחרון...

silent storm וההרחבה שלו sentinels הם עלומים במקצת,

אבל היה לי ממש כיף לשחק אותם, אתה מוזמן לנסות

חוץ מזה, גם לי אין משחקים טובים לשחק... (אני כרגע רק משחק CSS וזהו,אין כלום חוץ מזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דום3 לא כל כך אהבתי...

סימס? חח :D

הלף לייף, האמת שניסיתי רק את הראשון, וראיתי את חברים שלי משחקים בCS, לא אהבתי..

(הראשון זה שעל ההתחלה אתה נוסע שעה ברכבת ולוקח לך 700 שנה להשיג , וגם אז אתה עם מוט ברזל חלוד.. מאז הרושם שלי על HL לא טוב ;D)

אסטרטגיות אני לא ממש אוהב, אולי אחד או שניים יתפסו אותי ואני באמת אשחק בהם, סיכוי קטן.

הWarHammer נראה סבבה וגם הSilent Storm אבל הם לא ממש הסגנון שלי

הייתי משחק הרבה באסטרטגיות, במרוצים.. זה כבר חרוש בשבילי, סימולטורים של טיסה אני בכלל לא יכול לסבול.

בגלל זה אני פונה אליכם, אחרי שכבר התבאסתי שאני לא מתלהב משום דבר - אתם תקוותי האחרונה! :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח המלצה WARHAMMER גמרתי אותו משחק טוב.

אבל המשחק שאני רק עכשיו התחלתי לשחק ואני רואה שהוא מהמשחקים הטובים ששיחקתי

SOLDIER OF FORTUNE 2!!!!

זה משחק הכי טוב שאני מכיר (חוץ מ HL2 ומקס פיין 2)

משחק ארוך וטוב.

אם אתה אוהב פעולה אתה חייב לנסות אותו אבל תוריד את גרסת הזהב היא הרבה יותר טובה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על WARHAMMER כבר הגבתי קודם, זה לא כל כך הסגנון שלי עכשיו

SOF2 משחק דיי ישן (2002) וכבר חרשתי עליו, כנ"ל GTA2 ;D משחק פצצה אבל חרשתי עליו..

דרך אגב חיפשתי משחקים בכל מיני חנויות וכל מה שמצאתי זה רק סוניק, טוני הוק, והסדרה המלאה (נדמה לי 15 משחקים שונים!) של ברבי לומדת להתלבש לבד (אין לי שווווווםםםםםם בעיה נגד זה, אני בהחלט בעד להלביש אותה :smile1:, אבל שוב לא נראה לי שזה הסגנון המיועד כרגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו כאן 2 LOD שזה באמת משחק שאתה יוכל לשבת יותר משנה ואפילו יותר :) אמממ אבל אתה חייב לאוהב את הסיגנון !...

אני ב LOD שיחקתי קרוב ל 4 שנים עד שזה יצא לי מכל החורים כי היה לי כל דבר אפשרי !..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ROME TOTAL WAR ממכר בצורה שHEROES OF MIGHT AND MAGIC היה ממכר בזמנו. אבל אם אתה אומר שאסטרטגיה זה לא הצד שלך (וזה משחק אסטרטגיה מהשובחים- לא עוד "שלח את כל הכוח שלך להסתער ותקווה לטוב, ככה מהר מאוד תפסיד:)

משחק שמאוד מאוד הפתיע אותי בעניין שלו הוא VAMPIRE BLOODLINES THE MASQURADE - משחק תפקידים- רעיון מרענן שלא נטחן (כמו רוב המשחקים היום)- הבעיה שלו שכדי להנות מגרפיקה טובה... אתה צריך מפרט יותר טוב (זה מעין משחק תפקידים שכזה- אתה ערפד צ'ונג שצריך לטפס במעלה הדרגות של ההיררכיה העפדית) .

EVIL GENIUS ניסית? שוב רעיון מצחיק ומרענן, אני לא כל כך אהבתי האמת.

CHRONICLES OF RIDDIK חזק .... (הפתיע חזק את עולם המשחקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה רבה על כל התגובות, אני לאט לאט עובר על סקירות של כל המשחקים

דיאבלו, כבודו במקומו מונח, אבל זה ממש לא הסגנון שלי, אני מחפש משחק יחסית קליל, לא מטופש לחלוטין אבל גם לא משהו שיגרום לי לקרוע את התאים במוח ::)

בנוסף משחקי יריות כבדים (כהים, מלאי מפלצות) כגון הדום3, ומתמונות הבנתי שגם ההלף לייף והרידיק ככה... זה סגנון שפשוט מבאס אותי, לשבת עם מסך כהה שפתאום קופצות עלי מפלצות שאני צריך לירות בהם 3 וחצי שעות עד שנרדמת לי היד והוא הורג אותי...

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף משחקי יריות כבדים (כהים, מלאי מפלצות) כגון הדום3, ומתמונות הבנתי שגם ההלף לייף והרידיק ככה... זה סגנון שפשוט מבאס אותי, לשבת עם מסך כהה שפתאום קופצות עלי מפלצות שאני צריך לירות בהם 3 וחצי שעות עד שנרדמת לי היד והוא הורג אותי...

הממממ...... HL2 על הרמה הכי קשה מאתגר בקושי ככה שאני לא חושב שתתבאס מהרמה ה"קשה"  של המשחק.

אם אתה מתחיל את HL2 הייתי מציע לך לקרוא את ההסבר על הרקע של המשחק כי זה בכלל לא מובן מהמשחק עצמו וזה יותר מעניין שמבינים מה קרה קודם:

http://fragfiles.org/~hlstory//timeline.htm

(נראה לי שפשוט חסרה הקדמה בHL2 שתעזור להבין מה הולך שם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממממ...... HL2 על הרמה הכי קשה מאתגר בקושי ככה שאני לא חושב שתתבאס מהרמה ה"קשה" של המשחק.

אם אתה מתחיל את HL2 הייתי מציע לך לקרוא את ההסבר על הרקע של המשחק כי זה בכלל לא מובן מהמשחק עצמו וזה יותר מעניין שמבינים מה קרה קודם:

http://fragfiles.org/~hlstory//timeline.htm

(נראה לי שפשוט חסרה הקדמה בHL2 שתעזור להבין מה הולך שם)

התמקדת בנקודה הלא נכונה במשפט שלי

אני לא מתבאס מהרמה של המשחק, אני מתבאס מהלוק הכללי שלו, המסכים כהים מאוד, עם מפלצות ענקיות.. לא עושה לי טוב :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...