נפתרה בעיית המארז! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפתרה בעיית המארז!

huber

Recommended Posts

מי שזוכר, עם המעבר מפנטיום 3 ל 4, עלתה אצלי בעייה של מארז לא מתאים...

אחרי שבוע של חיפושים ובדיקות, מצאתי מארז מדהים במחיר נורמלי!

יהיה לי את ה Dragon DX-01BLD Tower שנקנה במכירה קבוצתית במחיר מצחיק של 440 ש"ח!

מארז פול טאוור מצוין במחיר שווה לכל נפש, לא?

אז תגידו לי מזל טוב (או לפחות למחשה העירום שלי) וברגע שאני אסיים להתעלל בו, אני אעלה את התמונות לגלרייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנה תראה.

http://www.hwzone.co.il/reviews.php?file=enermax-fs710b2.php

פסקה שניה פול טאוור

אתה טועה

ציטוט: "כאשר שמים אותו ליד כל מארז פול טאוור אחר מיד מבחינים בגודל העצום שלו, גודל אשר נותן עוד הרבה יתרונות גם בפנים, אבל אנחנו עדיין מתרשמים מהחיצוניות.

לא רק שהמארז גדול במיוחד, הוא גם כבד מאד (14 קילו נטו עם ספק), אז כבן לוויה למסיבות לא הכי נוח לקחת אותו, במיוחד היום כאשר מארזי האלומניום היקרים והקלילים תופסים תאוצה של ממש."

קצת התבלבלת עם הציטוט לא משנה מה שחשוב זה שכתוב שכשמים אותו ליד מארז full tower אחר אפשר לראות שהוא גדול יחסית אליו.. מה שאומר שהוא גדול יחסית לfulltower....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מי שכתב את הכתבה צריך להיות יותר מדויוק ככשאומרים שליד מארזי פול טאוור אחרים הוא גדול מאוד זה נשמע כאילו שביחס למארזי םול טאוור הוא גדול (כאילו שהוא פול טאוור ענקי) ולא כאילו הוא MIDI גדול כמעט כמו פול טאוור...

אבל אם ה enermax כל כך גדול אז מה אני צריך פול טאוור..?? מה הוא יתן לי?

באנרמקס יש מקום ל3 או 4 הארד דיסקים 2 דיסקטים ו4 דיסקים אז מה עוד אפשר לבקש??

אני אשמח לשמוע סיבות למה צריך יותר גדול מזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גודל שנקרא tower ? כי אם כן אז זה מה שהenermax

חוץ מזה אני לא מבין מה עוד אפשר לבקש... סה"כ מה שיש לפול טאוור שראיתי בפנדה זה מקום אחד יותר לכונן סידי או משהו דומה בגודל...

אז אם מישהו מתכנן של איזה יחידת שליטה במאווררים זה הסיבה היחידה שאני יכול לראות למה כדאי 5 מקומות....

המקסימום שאני חושב שאני יגיע אליו זה 3.... לאנשים היותר מטורפים מבינינו יגיעו ל4

אבל 5???? לא חבל על הכסף??

הבדל גודל אין משמעותי כנראה.... ואני לא רואה סיבה למה מארז עם מקום ל4 מאווררים לא כולל ה2 של הספק לא יספיק מבחינת קרור...

מי שחושב אחרת אני אשמח לשמוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...