שותפים למשחקי רשת מכל הסוגים:לכאן - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שותפים למשחקי רשת מכל הסוגים:לכאן

אורח G.I.JO

Recommended Posts

אני ממש בעד AAO

משחק טקטי טוב, חינם, לא כבד.

אולי אפילו נבנה קלאן   של HWZONE   ;D

זה כיף לשחק עם אנשים שמכירים, בגלל הקטע של עבודת צוות וטקטיקה, מנסיון ארוך שלי עם המשחק.

לא כמו UT שזה פשוט אותו דבר כל הזמן ואין הבדל בין המחשב לשחקנים ובין שחקנים לשחקנים.

אני חשב ש AAO יכל להצליח.

הבעיה היחידה היא שאני לא יודע אם צריך לעבור את כל האימונים כדי לשחק, כי זה יכל להיות מבעס ואין לי כוח שוב פעם לעשות את זה.

גם COD יכל להיות טוב, אבל אני חושב שפחות.

מישהו הולך לפתוח סקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בעד כי אני מסוגל להשיג מקורי ואז זה יהיה מעולה , אם לא , CS יהיה אופציה טובה , אבל לאנריל אין מצב , כי לכמעט שלושת רבע מהאנשים כאן אין סידיקי לאינטרנט(אתם יודעים על מה אני מדבר , לא ניכנס לזה)

עוד דבר זה באמת HLDM!!! , זה משחק כל כך סוס!!!! , אין עליו.

ועוד דבר , אם יש למישהו כוח , אני מאוד הייתי רוצה NFSU!! , אין עליו , אני מת על המשחק שלו , ובכלל על המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אוהב את NFSU.. ואין בעיה לפתוח ערוץ משלנו.. אבל מה עם משחקים? כל הזמן כל 4 יהיו במשחק אחר ואף אחד לא ידבר עם אף אחד.. (אין IN-Game צ'אט, וגם אם היה איך היינו משתמשים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

unreal!

יש בזה המון אסטרטגיה הקאץ' פה שאין לך זמן לחשוב לפני שאתה מתפגר...מתפרג אפשר להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנריל זה לא אסטרטגיה, לא ברמה של AAO

לא צריך סי די לAAO אז למה לא לשחק בזה?

כל הדיבורים גרמו לי לרצות להוריד שוב את המשחק!

נראה אם עוד יש לי את הפרטים של החשבון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנריל 04

סקבר דאת' מאצ' או טים דאת' מאצ' לא זוכר כבר

www.l!onetwork.net

כן זה סרבר לא האתר שלהם[רק]

בואו כנסו עכשיו כל מי שיכול ורוצה.

אני ביינתיים שמה יורה באוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמעוניין לשחק שיתפד פה היום בעשר וישלח לי הודעה בפרטי שהוא כאן.

יאללה בוא נוזיז דברים נשבר לי לדבר,רוצה לסגור כבר זמן שעה וסרבר.

תוכיחו שאתם רציניים בדבר, זה ממש יעזור לגבש את הפורום הזה+אני מת למצוא לי חברה לשחק איתם קבוע ,ואני מנחש שאני לא לבד,לא ככה?

עריכה

שמעו כל מי שרוצה בכללי,לא במיידי אני מתכוון, לשחק אנריל 04 או קול אוף דיוטי,למרות שאני ניוב רציני בקול אווף דיוטי נתקין את זה שוב שיהיה יותר גיוון,קיצור שיוסיף עצמו לאיי סי שלי אני אשמש כקורדינייטור למשחקי .

זה אומר שברגע שמישהו רוצה לשחק במשחק כל שהוא אני מתחייב להודיע לכולם שיש משחק,לא משנה אם אני עצמי חייב ללכת אני אודיע לכולם.

אם מישהו אחר יותר בכיר ממני בפורומים שנמצא פה יותר מעוניין לקחת תתפקיד רק שיגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו חברס אני והולי משחקים כבר אנריל 04 על בסיס יומי.

אנחנו צריכים עוד שניים כדי שנוכל לשחק זוגות,אנחנו משחקים דיי הרבה אז כל אחד מבורך.

רק בחייאת שמישהו יבוא כבר זה מבאס 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...