חוות דעת על מפרט סביבות 6000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרט סביבות 6000 ש"ח

Psibeast

Recommended Posts

יש לי NEC 3500A חדש, אז אין צורך בזה.

הנה מה שאני מתכנן בינתיים (מחירים מנועה מחשבים):

AMD 64 3200+ BOX 939PIN 1360 ¤ 1

ASUS A8N-SLI 939 1040 ¤ 1

TWINMOS TWISTER 512mb 400mhz CL2 690 ¤ 2

MAXTOR 200/7200 SATA 8MB 755 ¤ 1

LEADTEK FX6600GT 128MB PCI-EXPRESS 1285 ¤ 1

Thermaltake Silent PurePower 410W 360 ¤ 1

המחשב אמור לשמש גם לגלישה, וכולי, גם למשחקים מדי פעם, לפעמים קצת קידוד וכולי, בקיצור, הוא צריך להיות תחנת עבודה שעובדת 24/7, וסוחבת כל מה שזורקים עליה. אני אשמח לשמוע חוות דעת על המפרט, ואם מישהו ממליץ על שינויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי 6600GT זה ילדה קטנה? :s05:

בכל אופן, אני לא גיימר כבד, כך שכרטיס המסך הזה אמור יותר מלהספיק לי. בכל אופן, הלוח עצמו הוא כך שאם בשלב כלשהו אני ארגיש שהיכולות הגרפיות לא מספיקות אני יכול לקנות עוד כרטיס מסך נוסף זהה, ולהגיע לביצועים של 6800GT. בכל אופן, גם כרטיס 6600GT אחד מריץ Doom3 על settings מקסימליים, כך שמבחינה גרפית הכרטיס נראה לי אפילו קצת overkill בשבילי, שכן כשאני משחק זה בדרך כלל RPGs/Strategy ולא כל כך FPS. הייתי לוקח אפילו משהו פחות חזק מ-6600 אבל רציתי את האפשרות העתידית של והוא היה המינימום שתמך בזה.

הדגש העיקרי הוא שהמערכת תעמוד בעומסים כבדים של עבודה, תהיה ניתנת לשידרוג, ותכיל רק רכיבים איכותיים. נפח איכסון הוא גם משמעותי מאוד עבורי. יש לי כרגע 260 ג'יגה (160+60+40) ואני בקושי מסתדר עם זה. גם רעש הוא בעל פקטור משמעותי עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, ביום שישי אני מתכוון ללכת לקנות את המחשב, אז אני באמת הייתי רוצה לשמוע עוד חוות דעת.

זה המון כסף להוציא על מחשב, ולמרות שעשיתי מחקר די מעמיק, אני רוצה לוודא שלא פיספסתי שום דבר, ושאני לא מקובע על משהו ללא הצדקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולוקח כרטיס מסך כבד לא איזה ילדה קטנה

למה זה ילדה קטנה זה כרטיס מעולה נכון קצת יותר חלש אבל במחיר של 1200 שקל????

ממתי 6600GT זה ילדה קטנה? :s05:

בכל אופן, אני לא גיימר כבד, כך שכרטיס המסך הזה אמור יותר מלהספיק לי. בכל אופן, הלוח עצמו הוא כך שאם בשלב כלשהו אני ארגיש שהיכולות הגרפיות לא מספיקות אני יכול לקנות עוד כרטיס מסך נוסף זהה, ולהגיע לביצועים של 6800GT. בכל אופן, גם כרטיס 6600GT אחד מריץ Doom3 על settings מקסימליים, כך שמבחינה גרפית הכרטיס נראה לי אפילו קצת overkill בשבילי, שכן כשאני משחק זה בדרך כלל RPGs/Strategy ולא כל כך FPS. הייתי לוקח אפילו משהו פחות חזק מ-6600 אבל רציתי את האפשרות העתידית של והוא היה המינימום שתמך בזה.

הדגש העיקרי הוא שהמערכת תעמוד בעומסים כבדים של עבודה, תהיה ניתנת לשידרוג, ותכיל רק רכיבים איכותיים. נפח איכסון הוא גם משמעותי מאוד עבורי. יש לי כרגע 260 ג'יגה (160+60+40) ואני בקושי מסתדר עם זה. גם רעש הוא בעל פקטור משמעותי עבורי.

טוב דבר ראשון

אפילו עם הSLI זה לא יתן לך כמו 6800GT

אתה יודע שאתה חייב אותו כרטיס ואותו דגם ואותו חברה כדאי לעשות SLI

עכשיו עם אתה עוסק יותר בקידוד ווידיאו הייתי ממליץ לך על אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית שלי עם אינטל זה שאני מרגיש שהאופציה של אינטל נותנת לי היום טכנולוגיה פחותה. בלי , בלי SATAII, בלי 64 ביט, ולמרות שכל הדברים הללו מייצגים פוטנציאל עתידי יותר מאשר יתרון נוכחי, הם עדיין שיקול כאשר מבחינת ביצועים, האינטל שאני יכול להשיג בערך באותו מחיר פחות או יותר שקול מבחינת ביצועים נוכחיים.

מישהו מסוגל להרכיב מפרט חלופי מבוסס שיתן ביצועים טובים יותר באותו סדר גודל של מחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...