מה אתם אומרים על גרסת האימיול החדשה מבית LioNetwork? - עמוד 6 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על גרסת האימיול החדשה מבית LioNetwork?

Milk-Inc

Recommended Posts

מה קשור הקרדיטים ו temp? הרי שאתה מסיים את כל ההורדות התיקיה נשארת ריקה אבל עדיין נשאר לך הקרדיטים, לא?

בכל מקרה נראה לי שאתה צריך להעביר רק את ה config בשביל הקרדיטים.

ובשביל להמשיך את ההורדות מאיפה שעצרת עדיף כבר להעתיק את כל התיקיה של האימיול, ולהתקין עליה גירסא\מוד אחר שאתה רוצה, כי יש כל מיני קבצים חשובים כמו ה downloads.txt ואני מאמין שעוד קבצים שקשורים לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה קשור הקרדיטים ו temp? הרי שאתה מסיים את כל ההורדות התיקיה נשארת ריקה אבל עדיין נשאר לך הקרדיטים, לא?

לא קשור,אבל הוא שאל אם יש להעביר עוד דברים חשובים,בתיקיית ה temp נמצאים כל הקבצים שהם בשלבי הורדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט מתקינים על האימיול הישן את החדש וזהו שום דבר לא משתנה... זה בדוק...

יש לי בעיה שזה מעלה לי על 15 לפעמים אבל לא מוריד לי.. אני מוריד לפחות 24 קבצים במכה והם וכדומה...

עוד בעיה היא שזה לא מוריד לי את האימיול החדש.. מופיעה לי הודעת 404...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט מתקינים על האימיול הישן את החדש וזהו שום דבר לא משתנה... זה בדוק...

חבל שאתה קופץ ולא קורא דף אחד אחורה,הוא אמר שיש לו בעיות עם ההתקנה,אז הוא הוריד את גירסת ה binary

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה אתה יודע איזה עוזר זה???

ברגע שהייתי מפעיל תאימיול לא הייתי יכול לשחק יותר קאונטר-סטרייק עכשיו אני יכול לשחק בכיף עם אימיול שמוריד בסך הכל על 20...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה אתה יודע איזה עוזר זה???

ברגע שהייתי מפעיל תאימיול לא הייתי יכול לשחק יותר קאונטר-סטרייק עכשיו אני יכול לשחק בכיף עם אימיול שמוריד בסך הכל על 20...

כן, ומה עם האחרים שרוצים גם ולא יכולים ? וחוץ מזה אתה משחק קאונטר 24 שעות, או שמדי פעם, אתה יכול גם לתרום ? (ויפה שאתה משוויץ). זה פשוט נוח שאתה לא יכול לעשות UPLOAD איזה כיף לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...