מה אתם אומרים על גרסת האימיול החדשה מבית LioNetwork? - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על גרסת האימיול החדשה מבית LioNetwork?

Milk-Inc

Recommended Posts

ב EMULE הישנים, תמיד היה קשר.. אם היה לך UPLOAD קטן מ 10, ה DOWNLOAD היה מוגבל לפי 4 מה UPLOAD בלבד... (אולי היום זה שונה בגלל ה RATIO אבל אני לא בדקתי.. גם ככה ב MLDONKEY אין מגבלות מפגרות כאלו)....

זה משנה, כי לרוב ה ADSL יש 96 שזה 4 KILO פחות.. ואז למשל למשפחה שלך יש 8 KILO יותר לגלוש .. אנחנו ב ADSL צריכים לשים 4 כשאתה שם 8 וזה פוגע יותר בקצב..

לא אם משתמשים במוד טוב (כמו מורף למשל),אין הגבלת מהירות ההורדה במוד הזה.

אילו שיש להם ADSL ורשת,אין לי מה להגיד,כמו שאני לא יודע מה להגיד לבנאדם עם 56K :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע..אני שם את המד על 0 (לא מוגבל) ואת הUPLOAD על 10 לרוב 12...מה הration שלי ?

גם באימיול האחרון אם אתה מוריד את סקאלת ההעלה מתחת ל10 יש הגבלה גם לDOWNLOAD

למה אתה לא מבין.. אני לא יודע מה RATIO שלך.. זה תלוי בכמה אתה מוריד ונותן באותו SESSION, זה רשום לך ב STATISTICS.... אף אחד חוץ ממך לא יכול לדעת מה היחס שלך....

ואם אתה נותן UPLOAD של 10-12 על ADSL... אז בחיים לא תגיע למהירות הורדה נורמלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב פרוץ.   מוחה חה חה חה חה... !    LSD נחמד  כשהיה לי 750KB היתי מעלה 7.  כשעברתי ל 1.5 אני נותן 9, אם יורדים לי קבצים נדירים וכל המקורות ביחד בסביבות 1000 שזה לא כבד למדי אני נותן 12.  אבל רק 2 סלוטים, אני אוהב לתת ל 1-2 מהר מאשר ל 5 ולאט (כמובן אין  הבדל בין ככה או ככה כמה אני תורם לקהילה). בכלל ברגע שאני מעלה מעל 9 החמור ישר מתחיל לעלות ל 2 משתמשים.

ב  LSD משתמשים פחות מ 0.5% מכל הקהילה.  ואצלי זה על גרסאת חמור 0.30B  זה ממש ישן   אבל בלי בעיות. וחדש לא אומר טוב.   וואי  בא לי רעיון !

בוא נעשה תחרות  נקבע איזה  קובץ נוריד כולנו ביחד בשעה מסויימת ונירא למי יורד הכי מהר.  נלך אבל על קובץ נפוץ  ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב פרוץ. מוחה חה חה חה חה... ! LSD נחמד כשהיה לי 750KB היתי מעלה 7. כשעברתי ל 1.5 אני נותן 9, אם יורדים לי קבצים נדירים וכל המקורות ביחד בסביבות 1000 שזה לא כבד למדי אני נותן 12. אבל רק 2 סלוטים, אני אוהב לתת ל 1-2 מהר מאשר ל 5 ולאט (כמובן אין הבדל בין ככה או ככה כמה אני תורם לקהילה). בכלל ברגע שאני מעלה מעל 9 החמור ישר מתחיל לעלות ל 2 משתמשים.

ב LSD משתמשים פחות מ 0.5% מכל הקהילה. ואצלי זה על גרסאת חמור 0.30B זה ממש ישן אבל בלי בעיות. וחדש לא אומר טוב. וואי בא לי רעיון !

בוא נעשה תחרות נקבע איזה קובץ נוריד כולנו ביחד בשעה מסויימת ונירא למי יורד הכי מהר. נלך אבל על קובץ נפוץ ;D

לפי מה שהבנתי בגרסא החדשה יש את ה WEBCACHE, שאמור לתת עדיפות לביצועים (לא קראתי עדיין איך), אבל יש בכלל עוד דברים.. ב 0.30B היו כל מני פריצות , ככה שבסריקת IP או אם אני יודע את ה IP שלך, אפשר לסגור לך את ה EMULE או להפיל את המחשב...

אם אתה ב ADSL, אז ה UPLOAD שלך ב 750 או 1500 הוא בדיוק אותו דבר.. ככה שזה שננת 7 ועכשיו 9 זה עדיין דופק לך את ה DOWNLOAD באותה צורה...

אם אתה ב ADSL ואתה נותן 12, תהיה לי בריא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א באמת מה היחס שאלי יפרצו דרך החמור, כמו שיפול עלי מטוס מסחרי אז אני לא יצא מהבית. בנתיים מתחילת 2004 לא קרה כלום. ואפשר לפרוץ להרבה חמורים, ומחשבים בלי חמורים. ותאי פי כל 1 שיודע איך יכול לאתר אפילו אם אתה מחובר דרך עשרות פרוקסי. זה פשוט עיניין של שווה לי בכלל לחטט בכל הפרוקסי כדי לאתר דרך מה הוא התחבר לפה ושם לשם והאלה דרך כל הפרוקסי. מה זה WEBCACH לא קראתי.

יש לי כבלים. ב 750 96 ב 1.5 128 ובשנת השימוש כבר הבנתי מה חונק תחיבור ומה בסדר.

עכשיו לגבי התחרות זה רעיון נ ח מ ד מאז שאני מסתובב בפורום הזה 2003 לא נתקלתי בניסוים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה upload על 13 ויש לי 750k. חוץ מזה אני לא משתמש בגרסאות הפרוצות אלא בגרסא הקודמת של ליונטוורק רק ששיניתי את ההגדרות שם. ואני משתף 1230 קבצים אם אתם לא מאמינים אתם יכולים לראות תמונת מסך.

ואני בכל זאת מוריד על מהירות מאוד גבוה של 70 לקובץ בערך..

אבל אני חייב לציין שעד שלא פתחתי פורטים בראוטר, הורדתי בלחץ על 10 ככה שמי שעדיין לא פתח פורטים אז אני ממליץ לו לפתוח כי אז יש לך מזהה גבוה וזה משפר מאוד את המהירות.

דרך אגב הפורטים שלדעתי הכי טובים הם:

TCP: 5668

UDP: 5678

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תוריד אותה בתור rar או zip מה שהם נותנים שם,תוציא את כל הספריות מתוך הקובץ ותפעיל,emule לא מחייב התקנה.

זה פתר גם לי את הבעיה אבל יש לי בעייה אחרת, מתי שאני מעלה את האמיול הוא כותב הודעה: ... failed to create source lists directory וברשמית קבצים לא מויעות ההורדות. גם בסטטיסטיקות לא מופיעה כמות העלאות וההורדות שהורדתי בתוכנה הקודמת.

מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,הנה כמה דברים חשובים שמצויים במוד של מורף

1) אפילו אם אני מעלה בפחות מ 10k,מהירות ההורדה שלי לא נפגעת,כל עוד ה ratio שלי ב (2) לא עבר את ה 1:3.00 אני יכול להוריד במהירות המקסימלית שלי,אבל עוד פעם תלוי ב sources,אם זה קובץ דיי פופולרי ויש אותו להרבה אנשים (הרבה זה יותר מ 100) אז המהירות תהיה טובה מאוד.

2) בשורה הראשונה,זה מצב ה ratio שלי ל session הנוכחי (אם אני סוגר ופותח את האימיול הוא שוב יתאפס) אני כרגע נמצא על 1:1.63 יש עוד זמן עד שאני יגיע ל 1:3.00 כי אין לי הרבה קבצים בהורדה שלי כרגע,העלתי הרבה והמהירות שלי לא פגז כרגע רק על 30kb/sec

3) זה המהירות הממוצעת שאתה מעלה,השורה השנייה חשובה,Average Uploadrate,אצלי זה פחות מ10 אז ה ratio שלי יעבוד בצורה של 1:3.00 (ז"א על כל מגה 1 שאני מעלה אני יכול להוריד 3 מגה),אם בשורה הזו המהירות הממוצעת שלי היתה לפחות 10.1kb/sec(לא 10 ורובנו משתמשי האינטרנט הביתיים לא יכולים לשמור על מהירות כזו מבלי לפגוע קצת בגלישה אפילו אם אתה בכבלים 128) אז ה ratio שלי ייקבע על פי ratio של 1:4.00 ולא 3.00 (ז"א על כל מגה 1 שאני מעלה אני יכול להוריד 4 מגה),שמגיעים ל 1:3.00 או ל 1:4.00 אז האימיול יתחיל להוריד את מהירות ההורדה בצורה משמעותית עד שייוצר הבאלאנס.

הוספה:

לגבי (1) ,נראה לי שבליוון אנשים פשוט נדפקים אם מעלים בפחות מ 10kb/sec,אני לא יודע בוודאות כי אני לא משתמש במוד הזה (חרטא).

הדוגמאות שהבאתי הם למוד של מורף בלבד (למרות שהרבה מודים משתמשים באותו source של המורף).

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי משתמש עדיין ב EMULE, פשוט הייתי מוריד את ה SOURCE המקורי, ומוריד את המגבלה של ה 10K, מקפמל ומריץ.. זה בפועל שינוי של איזה 3-4 שורות שם..

כמובן שעשיתי זאת, בגלל שב ADSL, לתת ב10 זה לא הגיוני כשיש ביתית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט קרציות הLEECHERS האלה...

נמאס ! אין לי מילים בשביל אנשים כאלה ...

אני כבר די מוכר בקהילה ... הייתי בקשר מאוד טוב עם החברה מSHAREREACTOR ואפילו תרמתי...! אז חברה התרומה הכי פשוטה בעולם לא להשתמש בפרוץ ולעשות UPLOAD...!

בגללכם מורידים לאט... לא בגלל מודים בגלל אנשים עם פרוץ ... אם לכולם יהיה פרוץ אז? אף אחד לא יוכל להוריד מהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את האמיול המקורי, עכשיו איזה קבצים אני צריך להעביר מהתקייה של האמיול הישן של LH כדיי להעביר את המידע של הקרדיטים (ואולי עוד מידע שצריך)?

את תיקיית ה config וה temp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את תיקיית ה config וה temp

ניסיתי להעביר את תקיית CONFIG אבל מתיי שאני מעביר אותה אז הרשימת הורדות באמיול ריקה!  ובאמיול של LH החדש יש הודעה: 'Failed to create source lists directory..." מתיי שאני מעביר את תקיית  config וגם שם הרשימה ריקה, לכן ניסיתי לעבור לאמיול המקורי!

מה לעשות?  :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...