מה אתם אומרים על גרסת האימיול החדשה מבית LioNetwork? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על גרסת האימיול החדשה מבית LioNetwork?

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשהשתמשתי ב EMULE פעם, הייתי משתמש או ב REGULAR או באחד מה MOD שהיו מקבלים את הדירוג הכי טוב באתרים השונים (BLACK HAND, SKIVA, EMULE PLUS) וכו'....

אבל שוב.. היום מאז שעברתי ל MLDONKEY אני לא מסתכל אחורה.. תוכנה יותר מהירה משאר הדברים, והיא רצה 24 שעות על השרת.. החסרון שנראה לי שהיא רצה נורמלי רק ב ולב (לא שזה משנה לי :) )....

היא גם תומכת בשאר הפרוקוטולים אבל בשבילהם אני משתמש באחרים (BITTORRENT, GNUTELLA, SOULSEEK והאחרים)....

ב BETA החדש, יש לה אפשרות להוריד קובץ אחד מכל הרשתות בו זמנית (גם מ EMULE וגם מ BITTORRENT ביחד :) ), אבל לא ניסתי את זה.. אני משתמש ב STABLE האחרון....

------

סתם שאלה, באחד מה EMULE שהשתמשת פעם, ראית למעלה כפתור RELEASE שהולך לאתרים ומביא לך רשימה של עדכונים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, באחד מה EMULE שהשתמשת פעם, ראית למעלה כפתור RELEASE שהולך לאתרים ומביא לך רשימה של עדכונים ?

לא נראה לי...

אני כעיקרון כבר המון זמן לא התקרבתי בכלל לאימיול(גם אם יש דברים שקשה למצוא , אני לא אוהב להיכנס לאימיול) , לכן אני מתעניין בקשר לגירסא החדשה שיצאה.

אבל אם אתה אומר שאין שם שינוי מהותי , אז אני מעדיף להתרחק מזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל,אני אישית לא השתמשתי ולא אשתמש בליון אבל אופציית ה webcache עובדת פלאים (חבל שרק עכשיו נזכרו,רוב המודים כבר מזמן יש להם את זה).

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=100102.msg845909#msg845909

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לשמור קובץ קרדיט, הוא לא תורם לך בכלום, הוא רק 'זוכר' למי אתה 'חייב' להעלות

WTF YOU TALKING ABOUT ??

יש את קובץ הזיהוי שלך ע"י ID.. אם אתה מוחק את הקובץ, אז כל ה CREDIT שצברת אצל כל מי שאי פעם נתת לו משהו, הולך לאפס... ואתה צריך להתחיל לצבור CREDIT מההתחלה... חשוב מאוד לשמור על הקובץ הזה, הוא תורם לך המון !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובץ הקרדיט ועוד קבצים חשובים נמצאים בתיקיית הקונפיג,פשוט תגבה את התיקייה הזו,אף קליינט לא קיבל באן,חוץ מגירסה ישנה של לייאון (היוזר פה שעדיין מחלק באנים לאנשים שמשתמשים לא משנה באיזה לאייון,משתמש בגירסה לא מעודכנת,קהילת האימיול הורידה את הבאן ללאייון אחרי שהם תיקנו את הגירסה ה"לא כל-כך טובה" שלהם).

אני אישית משתמש במורף,אחלה מוד,לפעמים 3k לפעמים 160k.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת חבל שאין השוואה בין מהירות הורדה הממוצעת של ה CLIENTS השונים.. (ברור לי שזה די קשה לעשות דבר כזה, אבל עדיין, אפשר להריץ בטח סימולציות או משהו)...

כמו ש AZAREUS ו BITTORNADO הם הכי טובים ל BITTORRENT...

כי אני די בטוח שה MLDONKEY אוכל את EMULE ב ED2K....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...