יש לך 185 אלף ביד , איזה רכב הייתה קונה איתו? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לך 185 אלף ביד , איזה רכב הייתה קונה איתו?

Asafalfa

Recommended Posts

אני יחדש לך אז החדשה שתגיע לכאן רק בסוף 2006 תיהיה ויתר חזקה מה BMW 5 ומרצדס 3 ולא רק שיותר חזקה גם יותר גדולה !....

ונפחי מנועה גדולים (2.0 FSI וכל השאר 2.6 או 3.2)

http://www.vwvortex.com/artman/publish/volkswagen_news/article_1108.shtml

נמחיר דשלה יהיה קרוב למחיר של BMW 5 בארץ אבל הוא יהיה יותר כדאי ! מבחינת קניה !...כי הוא הרבה יותר גדול רחב וחזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חהחהחה.

חבל שהצרכן הישראלי לא מבין שעדיף לקנות 2-3 דורות אחורה ובמה שנשאר מההפרש לאוטו חדש לשפר, ככה אתה מקבל אוטו עם עיצוב -שאתה אוהב- (ולא "חדשני" שהמעצבים של החברה אהבו)

ומקבל מנוע פי3 או 4 יותר חזק. (אבל שאבא שלי יקשיב לי? לא. הלך וקנה גולף 2005 ב150 אלף שקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חהחהחה.

חבל שהצרכן הישראלי לא מבין שעדיף לקנות 2-3 דורות אחורה ובמה שנשאר מההפרש לאוטו חדש לשפר, ככה אתה מקבל אוטו עם עיצוב -שאתה אוהב- (ולא "חדשני" שהמעצבים של החברה אהבו)

ומקבל מנוע פי3 או 4 יותר חזק. (אבל שאבא שלי יקשיב לי? לא. הלך וקנה גולף 2005 ב150 אלף שקל)

אני מסכים איתך בכל מילה אבל להישאר אם עודף של 100000 שקל זה הרבה מעוד עדיף להשאר אם 50000 או פחות כי מה כבר אפשר לעשות למכונית אם 100000 שלא יהיה overkill

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון אבל זה לא כזה נורא א. הגולף החדשה זה צורה חדשה כך שאולי זה הסיבה.. דבר שני ג כדי להשקיע על מכונית שהערך שלה לא נעלם (אחרי שנה) כמו אלפא למשל ..

בנוסף לא נראה לי שמענייןן את אבא שלך אם יש לו מנועה כזה או כזה:)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם אתה לא לוקח את ההונדה אתה מאכזב אותי..חח זה הכל בשבילך אני אומר לך אתה תהנה מכל רגע ותנשק את הרגע שבו הזמנת...

הבטחה שלי...אם אתה שואל אותי איזה אוטו הייתי הכי רוצה בעולם זה ההונדה אקורד הזאת...באמת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים בקטע של הערך, וגם אחרי הכל הם מוסיפים להם עוד פיצרים ואבזור כמו עוד כריות אוויר וכאלה דברים, אז תכלס כל מה שאתה "מאבד" פה, זה אחראיות יצרן ואת הבטיחות שהחדשות מציעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאזדה 6, 2.3 מנוע חזק.!

על תיקח את הפאסט זה אוטו יקר, עם מנוע חלש, העיצוב דיי מיושן, תא נוסעים מגעיל.!

תאמין לי נסעתי בכל הדגמים של הפאסט!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...