מחפש decompiler לdotNET - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש decompiler לdotNET

DOGMA

Recommended Posts

אני מעוניין בלהוסיף SmartShader לאלה שקיימים כבר בדרייברים של ATi, אך אין אפשרות כזאת בהגדרות של הדרייברים. כרגע אני עושה זאת עכשיו בעזרת RegHack שאני צריך ליישם כל פעם שאני רוצה להפעיל/לכבות את האפקט. לכן אני רוצה לבדוק האם אפשר בקלות(יחסית) להכניסו לצמיתות לGUI ע"י שינוי קוד המקור. יש לי את הSDK של הקטליסט, אבל לא בו, ולא בSDK של הSmartShader ישנה אפשרות להוסיף SmartShader לצערי לGUI של הדרייברים. :-\

דרך אגב אם אתם שואלים למה לכל הרוחות אני רוצה לעשות את זה, זה פשוט גורם למשחקים להראות מגניף ;D

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hmmmm לא בדיוק, בGUI יש אופציות שמשנות את הרג'סטרי ומפעילות/מכבות פקודות, אני פשוט רוצה לערוך/להוסיף אופציה שתשנה את הרג'סטרי לפי רצוני, ובשביל זה אני רוצה לראות את קוד המקור - צריך decompiler.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hmmmm לא בדיוק, בGUI יש אופציות שמשנות את הרג'סטרי ומפעילות/מכבות פקודות, אני פשוט רוצה לערוך/להוסיף אופציה שתשנה את הרג'סטרי לפי רצוני, ובשביל זה אני רוצה לראות את קוד המקור - צריך decompiler.

נו ... אז זאת הכוונה אתה רוצה לעשות   Reverse engineering ...

Reflector

אם תגלה דברים מענינים ספר לנו ...

וזה לא הולך להיות פשוט ..  ;)

וליתר ביטחון כלל יסוד לפני שאתה מתעסק עם הרג'סטרי :silly:

תגבה אותו אם המחשב שלך יקר לך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אל תדאג יש לי כבר מגובה הכל, בעקרון אני לא צריך ממש להתעסק עם הreg כבר, יש לי את regfiles שמשנים את הערכים לפי רצוני, אני פשוט רוצה שזה יהיה נוח בדרייברים.

ואם זה יהיה קשה מידי אני יזיין לאח שלי תשכל שיעזור לי בזה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...