מה לקנות 754 או 939 בעיה - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לקנות 754 או 939 בעיה

tibia

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל הלוחות לסוקט (NF3U או NF4) יקרים משמעותית מnForce 3 (המיינסטרים ל754)

ובהנחה שתקח 256*2 ב939 זה יעלה 50 ש'ח יותר מ512*1 ב754

אז שאתה מתמחר שילוש בסוקט 754 מול 939 זה בערך יוצא אותו דבר במחיר עם A64 3000+939 vs. A64 3400+ S754

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אם אתה לא משדרג אז לך על 754 אם האתה לא עושה oc אין סיבה שהמעבד ישרף אז אין לך בעיה אם האחריות רק שתדע amd3400 יותר טוב מ-amd3500 שטוב משעותית מamd3000 כל עוד שאתה לא עושה oc ה754 יותר טוב וכמו שאמרו פה רובינו ניהיה עוד 3-4 שנים בצבא כך שלא יעניין אותנו לשדרג את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tibia, זה הכל ענין של עד כמה אתה משתמש במחשב שלך ועבור מה.

אני למשל עובד עדיין עם 3 1גה"צ והוא מספיק לצרכים שלי [אני מדבר כבר חצי שנה על שידרוג אבל למען האמת פשוט לא יוצא ואני גם לא מאוכזב מהמחשב שברשותי].

אם כסף זו לא הבעיה ואתה יכול להוסיף עוד 200-300ש"ח [אולי קצת יותר] כדאי לעבור לתושבת 939 אז לך על זה. סביר להניח המחשב יהיה ניתן לשדרוג עוד 3 שנים ואתה תהיה מרוצה.

אם אתה חייב לצמצם בכל גרוש ולא אכפת לך שעוד 3 שנים תאלץ לרכוש מחשב חדש כי מה שתרכוש יום לא יוכל לעבור שדרוג אז לך על תושבת 754.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני מעריך שעוד 3-4 שנים יהיה כבר סוקט חדש לamd אז ה939 יהיה ישן אם אתה לא מתכוון לשדרג בשנתיים הקרובות אז אין טעם לקנות את ה939 מכיוון שהוא חלש יותר מה754 ללא oc ולדעתי 3400 יחזיק מעמד טוב מאוד ב3-4 שנים הקרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי ה 939 ישאר ליותר מרק שנתיים ...

ה dual core העתדיים של גם יהיו בתושבת 939...

אז יש הרבה הרבה זמן עד שיהיה איזה שידרוג...

ביינתים 939 קניה יותר בטוחה מאשר 745.

+ דיי כבר עם ספאם הזה על הצבא ! לאף אחד פה לא מזיז מתי אתם הולכים לצבא ומתי לא...

אז דיי להגיד לבן אדם שאם הוא ילך לצבא זה יהיה לא בשימוש ...

אולי הוא יהיה גובניק שכל יום בבית?

אתם לא יודעים מה זה אפילו וכבר מדברים ...

צבא (כל עוד זה לא קרבי ) זה דיי בית זונות אחד גדול של הרבה אנשים מפגרים...(חוץ מה יחידות האיכותיות ממרם וכדומה , וכאלו שיוצאים ממנו :lol: ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...