עזרה למפרט של מעבד + לוח ב 1700 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה למפרט של מעבד + לוח ב 1700 ש"ח

nec5e

Recommended Posts

האם מישהו מוכן להמליץ על מעבד + לוח ב 1700.

היום יש לי מעבד אינטל 2 גיגה, 400fsb עם לוח של gigabyte.

אני משתמש במחשב לתכנות (כסטודנט למחשבים) למשחקים ולסרטים ולפעמים גם לגרפיקה. (במילים אחרות המחשב הוא לשימוש כללי).

איני פוסל מעבר ל 64 הכל תלוי בעלויות ותקציב. האם שווה לקנות 64 או להסתפק ב או שבכלל להשאר באינטל ורק לעדכן למעבד 3 גיגה.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכרטיס מסך לא חשוב לך אז תיקח את הלוח ומעבד שהבאתי לך, אבל אם חשוב לך גם משחקים אז אפשר לקחת משהו פחות טוב ולנסות לשפר את הכרטיס מסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העצה אבל לצערי כף רגלי לא דורכת במקום הזה. רוב הציוד שלהם הוא רפרביש, וכל מה שקונים שם זה כמו לקנות בלי אחריות. מעדיף לשלם יותר ולא לקנות שם (אני מנפגעי המקום כמו ששמת לב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העצה אבל לצערי כף רגלי לא דורכת במקום הזה. רוב הציוד שלהם הוא רפרביש, וכל מה שקונים שם זה כמו לקנות בלי אחריות. מעדיף לשלם יותר ולא לקנות שם (אני מנפגעי המקום כמו ששמת לב).

אז אתה יכול לקחת ProLink PixelView GeForce 6600 GT AGP 128MB III מפנדה ב-1,292 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lcd תודה על העצה. בהחלט אשתמש בה (לאחר קריאה על הלוח והמעבד). לגבי כרטיס מסך זה יהיה בשלב טיפה יותר מאוחר ובכל מקרה שוב הרבה תודות על הייעוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lcd תודה על העצה. בהחלט אשתמש בה (לאחר קריאה על הלוח והמעבד). לגבי כרטיס מסך זה יהיה בשלב טיפה יותר מאוחר ובכל מקרה שוב הרבה תודות על הייעוץ.

בבקשה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...