זקוק לעזרתכם בבחירת לוח 478 חדש - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרתכם בבחירת לוח 478 חדש

SuB

Recommended Posts

שלום לכם! לפני כשבוע קרתה תקלה במחשבי. הספק החדש שוב פעם נשרף, ןלאחר בדיקה עם ספק אחר המחשב עדין לא פעל. לאחר מספר בדיקות שביצעתי לא הצלחתי לגלות את הרכיב הבעייתי והחלטתי לתת לזיגזג, שגם ככה היו אמורים להחליף את הספק השרוף (בפעם השניה >:() למצוא את הבעיה. לאחר מכן קיבלתי מהם טלפון שהלוח הלך וכעת עלי לקנות אחד חדש :nixweiss:

אז כמו בכל נושא, אני מתייעץ איתכם באיזה לוח Socket 478 לבחור. אני מחפש לוח תקציבי (500 ש"ח, אפשר לחרוג בכמה עשרות) כי אני יודע שהלוח החדש לא יוכל לשמש אותי במעבדי עתידיים של , שכן הסוקט שלהם שונה. בהצעתכם התחשבו ביכולות ה-OC של הלוח.

ד.א - הלוח הקודם שלי היה 8PE667 Ultra II - בהחלט לוח חביב למרות הצ'יפסט הישן יחסית.

הנה האפשרויות שהעלתי שעומדות בתקציב:

1. IS7-E. מחיר: 500 ש"ח.

2. EP-4PDA3I. מחיר: 500 ש"ח.

3. GA-8IPE1000-G. מחיר: 560 ש"ח.

קצת חורג:

4.ASUS P4P800-SE. מחיר: 590 ש"ח.

מה דעתכם? תודה מראש! סומך עליכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האביט לוח מצויין, החסרון המשמעותי שלו זה קריאת הטמפרטורה השגויה (הזיוף נע בין +8 ל12 מעלות).

אין שום עדכון ביוס שמסדר את זה.. או שכל פעם תתחשב בעובדה שהטמפרטורה נמוכה ב10 מעלות מהמוצג, או שתקנה ב100 שקל חיישן טמפרטורה חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע עם 2.8V זה לא בעיה של הלוח זה נראה לי משהו אם הצ'יפסט......

בכל אופן תמיד אפשר לקנות BOSTER

הבוסטר לא עובד על כל לוח. והוא לא עובד על האביט.

אני הגעתי עם האביט לבאס 250 בלי בעיה.

עריכה:

אגב, אתה יודע שבאתר שלנו יש ביקורת על חלק מהלוחות.

יש על הIS7-G אני יודע

על האיפוקס 4PDA2+ (לא יודע כמה ז\ה יעזור לך)

על הגיגבייט 8IPE1000 Pro

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח של ASUS מצויין לאוברקלוקינג,יש לי אותו (בגירסת E-DLX ) ואין לי שום תלונות מיוחדות.גם הלוח של מצויין.בענין קריאת הטמפרטורה שניהם מזייפים (ASUS פחות) יש על זה כתבה וסקירה נרחבת בפורומים בחו"ל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...