צריך חלקים חדשים למחשב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חלקים חדשים למחשב

Zippo

Recommended Posts

לא ממזמן שידרגתי תמחשב, טבל הוא חרא, קיצר, אני רוצה לעשות שידרוג, אבל שיישפר לי רק את המשחקים, אני בסדר עם המשחב שלי ברגיל, רק במשחקים הוא לא משהו, מה אני צריך לשפר בשביל שהמשחקים יילכו טוב, כרטיס מסך, , שניהים, עוד משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'י פורס 5200 אני חוסך ל5900, אבל אם יש יותר טוב מ5900 בסביבות ה1000+ תגידו... יש לי 256 MB של , אני צריך לחסוך ל512? וכמה זה עולה? ומעבד אני לא ממש יודע איך בודקים, אם המעבד זה ה GHz אז יש לי 1.83

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסביבות סוכות, הבעיה היא שקבעתי את השדרוג חודשיים לפני, ככה שכל החלקים היו מתוכננים חודשיים לפני סוכות, או אפילו יותר, בתחילת החופש, אם 5900 זה חרא תמליץ לי על משהו ששווה, ואני צריך גם 512 RAM אני ידוע, השאלה היא כמה עולה לשדרד מ256 ל512, ואני יוריד תתוכנה ואני יערוך את ההודעה הזאת ויירשום כמה

עריכה: אחי אני לא מוצ,א יש לך במקרה קישור ישיר?. ובקשר לכרטיס מסך, מצאתץי בבאג (מה נעשה, זה האתר היחיד שאני מכיר למכירות של כרטיסי מסך בארץ) 3 במחיר של 1000 פחות או יותר, תגיד לי אם הם שווים משהו בכלל, ואם כן מה הכי שווה...

ABIT RX600 XT-PCIE 1

GAINWARD FX5600 256MB

ABIT ATI® 9600XT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון טוב אבל הוא pci express שזה הטכנולוגיה החדשה של כרטיסי מסך|וגם שווה לתחת}.

השני זבל של הזבלים ,אתה אומר לי שהוא עולה בסביבות 1000 שקל? :screwy:הייתי אומר שהוא שווה 300.

השלישי כרטיס מצויין והכי טוב מבין שלושתם.

אבל יש לך ב ksp 6600gt

1180 שקל ,שזה כרטיס כמה רמות מעל אלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, כמה יעלה לי לשדרג את המעבד שלי למעבד טוב, ואת הזיכרון שלי ל521 , ולכרטיס מסך טוב, שיהיה כרטיס מסך מצויין, כאילו שלא יהיה שווה לתחת כמו ג'י פורס 5200, אבל שלא יהיה משהו כמו 6800 GT שעוהל 2500...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא פשוט נשאל את זה ככה: כמה יעלה לי לשדרג מעבד מ 1.83 GHz ל 2.3 GHz (זה מה שראיתי שבין הגבוהיים עכשיו), ולשפר זיכרון מ256 ל512... ואיפה קונים את שניהים ואת הכרטיסים מסך הזה, שמהו 6600 שרשמתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...