איך ה ipod u2 special edition לאומת ipod 4th gen? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ה ipod u2 special edition לאומת ipod 4th gen?

1nstall

Recommended Posts

היי

אני מעוניין לקנות נגן ואני מתלבט בין שני וגי הipod,

אז מי מהם יותר טוב ובמה?

ואיפה אני יכול לקנות אותם?לינקים?

ואם יש לכם המלצות נוספות לנגנים בטווח מחירים הזה אשמח לשמוע אותם...

תודה מראש

install

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה U2 IPOD זה פשוט ה 4TH GEN IPOD בצבע שחור/אדום במקום לבן/אפור וזהו... (בעצם אתה מקבל 50$ הנחה על קניית כל השירים של U2 מ ITUNES ועוד איזה פוסטר שלהם)....

אתה יכול לקרוא על המכשיר פה:

http://www.ipodlounge.com/articles_more.php?id=5571_0_8_0_C

בארץ אתה יכול להשיג אותו אצל היבואן הרשמי YEDA.CO.IL או באחת מהחניות פה:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=37486&gsid=10-4

בטווח המחירים יש כמובן את ה IRIVER H320 שעולה על ה מבחינת FEATURES, אבל יש לו עיצוב שונה ותפעול קצת שונה וגם תחפש בפורום פה, דיברו על ה IAUDIO M3, גם מחיר חביב בטווח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש STYLE (למרות שזה עדיין עניין של טעם) ו EASY OF USE (למרות שכל משתמש מחשבים סביר שיש פה בפורום יכול להתמודד עם ה IRIVER) לך על ה ...

אם אתה מחפש דברים אחרים כמו רדיו פנימי, הקלטה פנימית, עבודה כדיסק חיצוני, מסך צבעוני, תמיכה ב OGG ו WAV, זמן בטרייה יותר טוב, אז עדיף IRIVER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok, תודה רבה!, אני כבר אעשה את החלטה שלי...ניראה לי שאני אלך על הiriver, כמו שאתה אומר הוא יותר מיתקדם, ולפי-דעתי הוא גם יפה!

לiriver יש תמיכה בעברית? ואם לא, אז יהיה לו בעתיד? ואפשר להריץ עליו סרטים\וידאו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok' date=' תודה רבה!, אני כבר אעשה את החלטה שלי...ניראה לי שאני אלך על הiriver, כמו שאתה אומר הוא יותר מיתקדם, ולפי-דעתי הוא גם יפה!

לiriver יש תמיכה בעברית? ואם לא, אז יהיה לו בעתיד? ואפשר להריץ עליו סרטים\וידאו?

[/quote']

כרגע אין לו תמיכה בעברית.

יכול להיות מאוד שבקרוב תצא.

אפשר להריץ עליו סרטונים ב10fps.

והוא בהחלט עדיף על האייפוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...